Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 11:56



Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
TV+ А група 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 11 Апр 2012 11:24
Мнения: 6
Отговори с цитат
След мач, преди мач, по време на мач текат реклами това са милиони. Не виждате ли като дават спортни новини или прогноза на времето че през това време има рекламни надписи, това струва много. Да не говориме че една 30сек реклама струва около 5000лв. Както забелязвате има по 5мин реклами та и повече, само си направете сметка колко пари са това. Ако не за 1 година то за 2 са изкарали 5 млн. Миналата година БТВ имат 387млн само от реклами. БК няма да изкара толкова но бъдете сигурни че 5 те млн, ще се възварнат, аз съм обеден в това. Ак вземат правата 1000000 потребители още като го сметнете по икономичен пакет или премиума и то да си платят само за вклучването и 1 месец са изкарали парите нали? А да не говориме ако вземат правата за 2-3 години всички потребители сложили антена на БК за да гледат БГ първенствово х 15.80 или дори 5.80 пак са много пари! Има от каде да изкарат те знаят това! И все още се надявам че ще са те!


01 Авг 2012 23:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Съгласен съм с теб, но виж едно сравнение - БНТ излъчва Олимпийските игри; рекламите са символични, да не кажа, че няма такива. Поглеждаме Евроспорт - рекламите са достатъчно много, дори дразнещо много. Да не говорим за Sky, JSC и останалите сериозни медии. От една страна - не е ли обидно ьТВ, Нова, ТВ7 и останалите кабеларки, които НЕ излъчват и секунда от Олимпиадата да са претъпкани с реклами, а БНТ да страда от липса на такива! По тази логика, колко рекламодатели ще се наберат, че да се избие инвестицията. Помисли; моето мнение е - недостатъчно. Затова съм сигурен - була няма да купят правата.


01 Авг 2012 23:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Апр 2012 11:24
Мнения: 6
Отговори с цитат
А група ще се гледа каде каде повече от тези Игри, нали ?


02 Авг 2012 00:09
Профил

Регистриран на: 21 Ное 2011 16:39
Мнения: 3
Отговори с цитат
ckopnuon написа:
След мач, преди мач, по време на мач текат реклами това са милиони. Не виждате ли като дават спортни новини или прогноза на времето че през това време има рекламни надписи, това струва много. Да не говориме че една 30сек реклама струва около 5000лв. Както забелязвате има по 5мин реклами та и повече, само си направете сметка колко пари са това. Ако не за 1 година то за 2 са изкарали 5 млн. Миналата година БТВ имат 387млн само от реклами. БК няма да изкара толкова но бъдете сигурни че 5 те млн, ще се възварнат, аз съм обеден в това. Ак вземат правата 1000000 потребители още като го сметнете по икономичен пакет или премиума и то да си платят само за вклучването и 1 месец са изкарали парите нали? А да не говориме ако вземат правата за 2-3 години всички потребители сложили антена на БК за да гледат БГ първенствово х 15.80 или дори 5.80 пак са много пари! Има от каде да изкарат те знаят това! И все още се надявам че ще са те!


Не се заяждам , но май си прекалил със нулите в броя на абонатите. Относно рекламите , никой рекламодател няма да плати крупна сума за да излъчват рекламата му само за абонатите на един сателитен оператор , независимо какво събитие се излъчва . Най-простия пример е рекламата с бременната ,въртяща се нон-стоп по плюсовите канали, някой от Вас забелязал ли е други реклами ? Относно това дали продуктът на БГ отборчетата е търсен и хората биха платили , можем да си извадим изводите от посещаемостта на стадионите. Мачовете ,които събират пет цифрен брои зрители по стадионите ,се броят на пръсти . Като фен на едно от отборчетата не мога да отрека съм давал пари и съм пътувал по 300км за да ги гледам , но всичко свърши. В момента футболния съюз трябва да дават пари на телевизиите за да ги излъчват , а не обратното.


02 Авг 2012 00:37
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®