Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 17:52



Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Към редакция "Спорт" 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Пиша тук, щото на мейла ми никой не си направи труда да отговори, що ли не се учудвам. Уточнявам, мейла беше пратен към цитираната редакция през официалния сайт на телевизията.
След заслужените похвали, относно излъчването на Ф1, започнаха да се проявяват типичните за евтина медия болести. Една от най-дразнещите е пристрастията на водещите. Господа, много ви моля - личните ви предпочитания - у дома, на масата. Не ми втълпявайте кой, колко голям пилот бил и как непременно заслужавал да спечели. Зле прикритата ви неприязън към точно определени пилоти (и марки) допълнително дразни. Ще спестя подробностите, който гледа Ф1, знае за какво говоря, но ПРЕСТАНЕТЕ! Адски непрофесионално и некоректно е. Точно се отървахме от великия Борето Касабов (който май е влюбен в Кристиано) и вие се натрапвате.


Последна промяна Wanderer на 06 Юни 2012 18:19, променена общо 1 път



05 Юни 2012 20:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2012 22:59
Мнения: 12
Местоположение: Варна
Отговори с цитат
Напълно те подкрепям.В този ред на мисли за какво ми е преведен спортен канал след като му спирам звука,поради описаните от теб причини.Предпочитам само звук от пистата вместо глупавите коментари на момчетата от студиото.


05 Юни 2012 21:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Яну 2012 10:20
Мнения: 4
Местоположение: София
Отговори с цитат
Нова Премиер Лийг или както там е името на HD канала на висшата лига (лилавите го излъчват) има бг коментар само на мачовете на живо.Останалото време си идва с оригиналния звук (английски).Просто е облекчение за ушите.Ако може да се пуска без коментар всичкия спорт ще е перфектно.Или да може да се изключва от бутон аудио потока който идва от бг.Май започнах да се размечтавам.Все пак и една похвала:коментара на НБА мачовете е ок в повечето случаи.
П.С. Навремето имаше един период в който мачовете на бг отборите ги гледахме по тв-то без звук,а за звук пускахме радиото.В пъти по-добре беше.Най дразнещо беше когато звука на коментаторите идва по-бързо от картината и просто знаеш предварително какво ще стане (за футбола говоря).


05 Юни 2012 21:58
Профил

Регистриран на: 12 Яну 2011 14:50
Мнения: 40
Отговори с цитат
На НБА са добри коментарите на Серафимов защото слуша и повтаря като папагал американските коментатори. Там пък дразнещото е, че звука от залата е намален до минимум именно за да се прикрие оригиналния коментар.


06 Юни 2012 13:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Апр 2010 14:34
Мнения: 71
Отговори с цитат
Което също е грешка какво лошо има да се чува оригиналния коментар.


06 Юни 2012 13:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
paff40 написа:
На НБА са добри коментарите на Серафимов защото слуша и повтаря като папагал американските коментатори. Там пък дразнещото е, че звука от залата е намален до минимум именно за да се прикрие оригиналния коментар.

и аз съм доволен от коментара на НБА -май това е единствения спорт с добър коментар,ако го видя коментатора ще го черпя бира :D


06 Юни 2012 19:29
Профил

Регистриран на: 22 Юли 2010 21:29
Мнения: 100
Отговори с цитат
умръзна ми всяко състезание на формула 1 да слушам че Алонсо бил КУЧЕ на "моторспорт жаргон" след като направи добро състезание с бавен болид :D :D :D


18 Юни 2012 21:26
Профил

Регистриран на: 09 Окт 2011 14:56
Мнения: 11
Отговори с цитат
dbddimov написа:
умръзна ми всяко състезание на формула 1 да слушам че Алонсо бил КУЧЕ на "моторспорт жаргон" след като направи добро състезание с бавен болид :D :D :D


Омръзна ми, с "О" се пише не с "У" :lol:


19 Юни 2012 20:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2011 10:15
Мнения: 6
Местоположение: Испания
Отговори с цитат
......и като го е написал човека с "у" вместо с "О" какво,да не би да не си го разбрал (а ).Всичките големи "учители".Когато трябва да се клъвне някой-равни нямаме.


20 Юни 2012 13:10
Профил

Регистриран на: 11 Ное 2011 11:35
Мнения: 22
Отговори с цитат
LILKA написа:
......и като го е написал човека с "у" вместо с "О" какво,да не би да не си го разбрал (а ).Всичките големи "учители".Когато трябва да се клъвне някой-равни нямаме.




Въпроса е да не ни миришат краката, Лилка. Това е все едно да не се къпеш и да искаш да не си запушват хората носа с ръка, когато влезеш някъде. Сигурно не осъзнаваш приликата, но е точно така. След като имаме претенциите да сме нормални хора, би трябвало да можем на 30 години и повече да пишем правилно на родния си език. Поне това, не е толкова трудно, след като ти вече пишеш на кирилица...Нали :) ?


20 Юни 2012 13:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2011 10:15
Мнения: 6
Местоположение: Испания
Отговори с цитат
Разбирам логиката ти Дакелче.Тогава да прекръстим форума Аз Бу Ки и в постовете в които има правописни грешки,вместо пръчка през ръцете,Змейчето да им удря по един Бан.Смях.


20 Юни 2012 13:48
Профил

Регистриран на: 11 Ное 2011 11:35
Мнения: 22
Отговори с цитат
LILKA написа:
Разбирам логиката ти Дакелче.Тогава да прекръстим форума Аз Бу Ки и в постовете в които има правописни грешки,вместо пръчка през ръцете,Змейчето да им удря по един Бан.Смях.



Но пък има коренна разлика от първите ти постове тук, а? :)))


20 Юни 2012 14:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2011 10:15
Мнения: 6
Местоположение: Испания
Отговори с цитат
.....и си мислиш,че това се дължи на форума ?Оптимист. :oops:


20 Юни 2012 15:05
Профил

Регистриран на: 11 Ное 2011 11:35
Мнения: 22
Отговори с цитат
LILKA написа:
.....и си мислиш,че това се дължи на форума ?Оптимист. :oops:



Стимулира те, донякъде. Факт, от който няма как да избягаш. А иначе си ме характеризирай както ти е кеф, стига да не прекаляваш. Аз както виждаш не го правя, защото ми харесваш :)


20 Юни 2012 15:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2012 22:51
Мнения: 14
Местоположение: Стара Загора
Отговори с цитат
dakel написа:
...харесваш :)

Кремвирш, къде ти е препинателния знак в края на изречението? До колкото помня бяха десет, в твоя случай не виждам нито един.
Относно темата, няма ли начин да се пусне само звук от стадионите за Евро 2012?


21 Юни 2012 01:21
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®