Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 19:12



Отговори на тема  [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
ТВ+ и кабелни телевизии 
Автор Съобщение

Регистриран на: 21 Дек 2012 21:33
Мнения: 4
Отговори с цитат
Това е въпрос към БГ Сат не към Булсатком. :D

Надявам се с пускането на нови услуги свързани с пренос на данни, да се получи и качествена IPTV платформа.
Лично аз ще умра от кеф, ако се роди и някаква гийк шокаритетка, като мобилна платформа и да си зяпаме ТВ на телефоните. Бе нещо като войо, ама направено от професионалисти :mrgreen:


07 Яну 2013 01:47
Профил

Регистриран на: 11 Окт 2012 13:32
Мнения: 4
Отговори с цитат
am_ivanov написа:
Аз съм на БСК от доста време и няма да ги сменя скоро, но правя едно запитване от мой приятел който не може да си пусне БСК, защото има блок пред неговия който пречи на сигнала. Та има много други като него а искат да гледат ТВ+, въпросът е какъв е проблема да се пусне ТВ по другите разпространители. Мисля, че ако стане платена като HBO ще е добре и за ТВ и за зрителите и за БСК.


Е, то това си е драма - цяла тема пуснах по въпроса и хората от форума се опитаха да ми помогнат, но нищо не стана. И аз чакам IPTV, щото другия вариант е да взривя последния етаж на съседния блок! БСК не пускат ТВ+ и Филм+ на други, но не могат да ми доставят сигнал по стандартния начин, въпреки че нямам претенции за пакети телевизии, отношения с този-онзи... Не знам дали след като си монополизирал нещо не трябва да си длъжен да намериш начин да го доставиш до всички!? А не екипите само да идват и да ми поставят условия да кача антената в съседите, на покрива, на околните дървета или да бутна блока отсреща!


10 Яну 2013 19:42
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Съжалявам за което... Винаги има ограничения... хората в малките градове, по селата - нямат оптика, карат си на ADSL още... някои нямат дори кабелна. Сателитната е най-непретенциозна, но и там се случва... Ако имаш западно изложение, не само булсат, а никоя наша сателитна не можеш да хванеш... :(


10 Яну 2013 19:47
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 310
Местоположение: София
Отговори с цитат
На покрива! :wink:


10 Яну 2013 20:19
Профил

Регистриран на: 11 Окт 2012 13:32
Мнения: 4
Отговори с цитат
DJPlamen, напротив, изложението е перфектно - юг-югоизток! Въпросът е, че има чупка на блока, а на последния етаж са си изградили някакви навеси на терасите (сигурно там събират овес и сено за животните), които прецакват работата... Така, че и предложението на Viktor Pavlov отпада, за съжаление (минахме и по този път) - покрива всъщност представлява частни тераси, а си представяте, че това е все територия на кисели гъзари, дето искат да се пекат на слънце през лятото и да хранят гълъби от ръка... на спокойствие и с вяра в утрешния ден! Наоколо се виждат антените на БСК, но... това е! На моя балкон не може...


11 Яну 2013 13:06
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
Жалко... има все пак вариант (ако не са ви го предложили вече) - кооперация със съсед на горен етаж... за 2 лв. месечно ще се пусне втори приемник - за него, щото е пич... при вас ще е основния, чинията при него, двоен конвертор и готово... Е, има една тънкост - добре е да се ползват галванични разделители, защото двата приемника ще са свързани в различни жилища, но все пак е вариант.


11 Яну 2013 13:18
Профил

Регистриран на: 11 Окт 2012 13:32
Мнения: 4
Отговори с цитат
DJPlamen написа:
Жалко... има все пак вариант (ако не са ви го предложили вече) - кооперация със съсед на горен етаж... за 2 лв. месечно ще се пусне втори приемник - за него, щото е пич... при вас ще е основния, чинията при него, двоен конвертор и готово... Е, има една тънкост - добре е да се ползват галванични разделители, защото двата приемника ще са свързани в различни жилища, но все пак е вариант.


О, разбира се, че беше предложен, но се задейства клаузата "кисели гъзари" - също както с покривите! :-) Оправданието беше някак смотано и в добавка чух съвет "Вземи си Близу, ние сме така!" от което ме побиха тръпки! По-добре без телевизия, отколко с Близу!


14 Яну 2013 20:05
Профил

Регистриран на: 25 Сеп 2007 22:12
Мнения: 3
Отговори с цитат
В Пазарджик месният оператор излъчва ТV+ и Film+ като тестови канали , по този начин излъчват и други канали за които не вярвам да плащат. Като си абонат на платеният им пакет получаваш към 8 тестови канала които през няколко месеца променят.


13 Авг 2013 20:02
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Фев 2012 14:43
Мнения: 13
Отговори с цитат
Да не е Телекабел ? Иначе в месния магазин продават и кайма, кюфтета, пържоли и т.н


13 Авг 2013 20:35
Профил

Регистриран на: 25 Сеп 2007 22:12
Мнения: 3
Отговори с цитат
tv-sport написа:
Да не е Телекабел ? Иначе в месния магазин продават и кайма, кюфтета, пържоли и т.н

Да Телекабел е . :D


13 Авг 2013 20:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Фев 2012 14:43
Мнения: 13
Отговори с цитат
Ей тия са големи. Телекабел преди 3 години също излъчваха и Евроспорт2 Бундеслига заедно с булсата. Двата оператора добре се договарят. Аз преди да мина на булсата бях на тях, но заради Ла лига ги смених. Не съм от Пазарджик. :lol:


13 Авг 2013 21:07
Профил

Регистриран на: 31 Юли 2013 11:33
Мнения: 154
Отговори с цитат
Да не са решили да я предлагат и на други кабелни и сателитни доставчици че вече няма мачове по ТВ+


28 Авг 2013 15:36
Профил

Регистриран на: 22 Яну 2011 21:50
Мнения: 100
Отговори с цитат
Те отдавна предлагат ТВ+ на кабелните оператори.
Отпуската бях в едно село до Благоевград и там местната кабелна телевизия ( мисля че се наричаше КАБЕЛ САТ Запад ) го излъчваше.

Между другото Btv Мedia Grup сега извива и на тях ръцете,както на БУЛСАТ преди време.
Точно преди началото на първенствата по футбол им спряха сигнала на допълнителните им канали ( Action,Cinema,РИНГ БГ ) с искания за завишаване на цените.


28 Авг 2013 19:45
Профил

Регистриран на: 08 Фев 2010 20:27
Мнения: 187
Местоположение: Баба ти само HD е гледала!
Отговори с цитат
d_bozhkov написа:
Те отдавна предлагат ТВ+ на кабелните оператори.
Отпуската бях в едно село до Благоевград и там местната кабелна телевизия ( мисля че се наричаше КАБЕЛ САТ Запад ) го излъчваше.


:lol: Като тестов канал? :lol: :lol: :lol: Не се смея на теб, не го приемай лично :lol: :lol: :lol:


28 Авг 2013 20:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 23 Дек 2012 00:27
Мнения: 150
Отговори с цитат
d_bozhkov написа:
Те отдавна предлагат ТВ+ на кабелните оператори.
Отпуската бях в едно село до Благоевград и там местната кабелна телевизия ( мисля че се наричаше КАБЕЛ САТ Запад ) го излъчваше.

Между другото Btv Мedia Grup сега извива и на тях ръцете,както на БУЛСАТ преди време.
Точно преди началото на първенствата по футбол им спряха сигнала на допълнителните им канали ( Action,Cinema,РИНГ БГ ) с искания за завишаване на цените.



Такива операторчета от години крадат канала на Тв+ и това не означава, че се пуска по другите Оператори.
Ако беше така поне една от големите конкурентни оператори щяха да го пуснат най-вече заради Испанското.


28 Авг 2013 22:50
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®