Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 16:21



Отговори на тема  [ 94 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Параметри на БУЛСАТКОМ ,дадени от хора в ЧУЖБИНА. 
Автор Съобщение

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Абе само аз ли забелязвам, че Тарапонката вече прекрачи границата на благоприличния тон. Нарушава правилника на форума, ходи като свекърва подир Ванди и ръси простотии, като не се гнуси да отправя и лични обиди. Админите, дайте моля, на Тарапонката 30 дена почивка!


20 Май 2019 18:35
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 310
Местоположение: София
Отговори с цитат
Нещата са по прости, не му обръщаме внимание! :)


20 Май 2019 19:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Този дето дължи всичко на родителите си, но едва ли някога ще има жена и деца, защото те това няма как да му го осигурят, съм казал много пъти че не може да ме обиди.

Доядя ме обаче, че човекът влиза със "Здравейте приятели", обяснява че е благодарен на форума, а нашият навлек го праща при циганите. При това без да знае този човек какъв е. Ами той може да е хирург/имали сме и такива случаи/, може да е голям специалист в неговата си област и да е в пъти по-умен и кадърен от Та рапона. Никакво геройство не е в интернет мрежата, да разпределяш и определяш хората, без ни най-малко да ги познаваш. За това последното, прилагателни като "простотия" са слаби.

Сега намерихме работа на администратора да изтрие последните няколко поста, но като гледам ще му се наложи още малко да поработи ...

EriCCo, не обръщай внимание на тези постове. Пиши в другата тема.


21 Май 2019 00:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Горният си пост ще го остава 2 дни, колкото Тарапонти да го прочете и дано разбере, че в интернет победители няма. От това че съм го обидил, каква ми е ползата на мен ? А каква е неговата ... ? А каква е на тези дето ще ни четат :?: А неговата,когато той се напъва да го прави, каква е ???
След два дни, ако админът не е почистил темата, аз ще си изтрия сам постовете в които съм използвал обидни определения и епитети.
За толкова години, за първи път се държа некоректно с потребител на форума :( Извинявам се на всички прочели последните няколко поста тук. Извинявам се и на администратора !


21 Май 2019 11:45
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 94 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®