Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 10:57



Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Настройка в чужбина, Испания 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Не знам дали има смисъл да те затормозявам с технически обяснения. Затова просто прави, което ти казваме, без да гледаш комшията и без да питаш излишно.Антената си беше добре. Трябваше да изпълниш само първия ми пост.
Изкарай пак фека 7/8 на 12524 !!! На 12524 Н излъчват Була, а на 12524 В - румънците. Ако конверторът е на 7 часа, ще ги имаш и двата оператора. Ако е на 5 - пак ще ги имаш, но огледално - нашите на В, а румънците на Н. И понеже настройките на тунера са направени за първия вариант,затова си имал сигнал, но не си имал картина.

Няма въпрос, с който да ни затрудниш. В този форум отговаряме преди да сме чули въпроса :D А наградата я получаваме в момента , в който кажеш че си готов и имаш БГ ТВ :D


26 Юли 2015 10:10
Профил

Регистриран на: 25 Юли 2015 21:06
Мнения: 11
Отговори с цитат
Сателита заспа.
Хиляди благодарности.
Дай адрес да ти пратя това като благодарност.

http://www.ebay.es/itm/MINI-cuchillo-Be ... 4ae1095741

Поздрав и да имаш един страхотен ден.
:D :D :D :wink: :P :)


26 Юли 2015 12:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Тук сме един колектив,един отбор. Поне на мен така ми се иска и така гледам аз на форума. Въобще не бих се замислял да ти пращам адрес, но ще направя изключение, защото виждам че не е толкова скъпо за теб, но е от сърце. За толкова години само два пъти съм се съгласявал и двата пъти подаръците бяха тип - сувенири. И двата подаръка ги оставих в офиса на Була в Плевен. Ножът обаче е индивидуален подарък и ако не възразят колегите ще го задържа, защото признавам си - ми харесва :D

Благодаря !!! Но това да не служи за пример ... Сигурен съм, че никой от момчетата не влиза във форума с някакви комерсиални цели. За нас е забавление. За мен лично е нещо като хоби Достатъчно е едно "Благодаря"
Поздрави !!!


26 Юли 2015 23:03
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®