Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 10:56



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Подигравка с абонатите на Диема спорт 
Автор Съобщение

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
Качеството на картината от мача "Арда"-"Ботев"-Враца ни връща половин век назад и по-точно в началото на цветната телевизия в България. Вероятно излъчващата техника е оттогава. Иначе всяка година цените вървят нагоре. Къде обаче е качеството? Срам и позор!!!


20 Фев 2021 14:38
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 15:03
Мнения: 25
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мда доста ретро стил налегна ме носталгия :D Мен обаче друго ми е странно - защо преките предавания са им в HD, а студиините - не :roll:


20 Фев 2021 16:58
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Аз от самото начало Ви казвах да гледате мачовете от друго място, и да не плащате на тия наши спортни канали, ама Вие не та не.


20 Фев 2021 17:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Пепи,
ма то бг. футбола=трагедия няма къде другаде да се гледа.


21 Фев 2021 00:12
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Стриймове много, за който иска. То че е трагедия, си е истина. Аз ходя да гледам на живо аматьорската лига по баскетбол! Няма такъф кеф, не се играе за пари, малко публика, просто се наслаждаваш на играта и играчите. А футбола в бг... джуджето изпра малко кинти, продаде класен футболист и каза чао. Ами Левски... чичо Венци пък само прибира парите и дава съвети. На гелосания отбора пък само чужденци. Като върви и черното тото, на какво да се радваш? Нямам думи, не е като едно време да отидеш на стадиона и да люпиш семки :D За последен път бях на стадион 2006 с децата, от тогава и по тв не ги гледам, случва се ама много рядко. Испанското и английското са друго нещо, но и там не е като през 90 те


21 Фев 2021 01:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Че то люпенето на семки влизаше в играта и удоволствието от нея! На времето когато Хебъра за малко да влезе в А група стадиона се пръскаше по шевовете и ние малчуганите си ходехме сами по мачове! Ай сега си пуснете малчуганите между тая и оная фракция идиоти :(


21 Фев 2021 08:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Вчера е било голям гаф с качеството на диема от бг мача!
Пепи, когато сорса е зле няма как да го гледаш качествено и от друг стриим.

За останалото си напълно прав. Не случайно регионалните лиги в много държави събират всеки път все повече и повече интерес, Зрители няма как заради пандемията, но интересът е все по-осезаем!


21 Фев 2021 14:29
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®