Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25 Апр 2024 10:48



Отговори на тема  [ 200 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Следваща
Новият Тв Оператор "НеоСат" ! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Гледай си диемата с перфектно качество, за теб явно това е върха на сладоледа и ни остави ние да си гледаме мазньоча от Була!
Сега ако тръгнеш и с лични нападки(а ти вече почна) поради липса на аргументи съвсем ще се докажеш като лаладжия :wink:


30 Авг 2020 23:26
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Не палкайте бре, оти че Ви мине :lol:


31 Авг 2020 08:23
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 476
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Я виж ти има коментари за новия оператор ! Повече от 15 години си плащам на Булсат ,още гледах със карта и кам на Ирдето . Така , че със Була имам добри спомени . Но последните години нещата не стоят добре! Говоря за нас чужбинците дето се надяват на сателита . последните години се появи и iptv но то засича , идва по късно някой път със минута-2 . Картината в повечето случаи , е рейди ХД , а не Фул ХД !!! А днес 2020 95% имат Фул ХД ТВ. Е как да се съглася , че Була е добре ? До вчера имаха под 10 ХД канала ! Като се пръкна Неосат се разбързаха . Да ама е късно либе за китка ! За нас който сме зад граница не съществува такива оферти (интернет + тв. или кабелна , телефон) . Ние се надяваме на КАЧЕСТВЕНА тв. само по сателита . И Ето Неосат предлагат нещо което никой друг сат оператор не предлага на сат.!!! Много ме ЗАБОЛЯ като изтреляха спътника . (Че и го отложиха заради гафа със инцидента на мисля израелския спътник дето гръмна ракетата , на Мъск . ) И Була не се качиха на 1.9 !!! НО СЕГА след толкова чакане , няма как да , не си взема оборудване от тях. И точно защото е Максим Заяков . Пламен и Максим бяха хората който направиха Булсат най големия оператор . Но сега след раздялата и малко преди това Була не върви!!! Относно цената На була си давам към 20 евро за 4 бокса и на Нео , ще давам същите мангизи , но за МНОГГГООО по вече и то както виждам ИСТЕНСКО ХД . Погледнете биитреита само !!! За сега си плащам Була , че имам платени до Юни 2021 , Но след седмица две, ще ми докарат 2 бр. Неосат . И така стига съм писал . Всеки сам да прецени кой оператор да гледа ! :D


31 Авг 2020 12:21
Профил

Регистриран на: 20 Мар 2013 10:46
Мнения: 61
Отговори с цитат
Kamen eM Tech написа:
Я виж ти има коментари за новия оператор ! Повече от 15 години си плащам на Булсат ,още гледах със карта и кам на Ирдето . Така , че със Була имам добри спомени . Но последните години нещата не стоят добре! Говоря за нас чужбинците дето се надяват на сателита . последните години се появи и iptv но то засича , идва по късно някой път със минута-2 . Картината в повечето случаи , е рейди ХД , а не Фул ХД !!! А днес 2020 95% имат Фул ХД ТВ. Е как да се съглася , че Була е добре ? До вчера имаха под 10 ХД канала ! Като се пръкна Неосат се разбързаха . Да ама е късно либе за китка ! За нас който сме зад граница не съществува такива оферти (интернет + тв. или кабелна , телефон) . Ние се надяваме на КАЧЕСТВЕНА тв. само по сателита . И Ето Неосат предлагат нещо което никой друг сат оператор не предлага на сат.!!! Много ме ЗАБОЛЯ като изтреляха спътника . (Че и го отложиха заради гафа със инцидента на мисля израелския спътник дето гръмна ракетата , на Мъск . ) И Була не се качиха на 1.9 !!! НО СЕГА след толкова чакане , няма как да , не си взема оборудване от тях. И точно защото е Максим Заяков . Пламен и Максим бяха хората който направиха Булсат най големия оператор . Но сега след раздялата и малко преди това Була не върви!!! Относно цената На була си давам към 20 евро за 4 бокса и на Нео , ще давам същите мангизи , но за МНОГГГООО по вече и то както виждам ИСТЕНСКО ХД . Погледнете биитреита само !!! За сега си плащам Була , че имам платени до Юни 2021 , Но след седмица две, ще ми докарат 2 бр. Неосат . И така стига съм писал . Всеки сам да прецени кой оператор да гледа ! :D


Ако добавят HBO ще стане добра алтернатива на всички сателитни оператори. Софтуера на приемника в момента е в начална фаза, което е нормално при условие че стартира на 1-9.


31 Авг 2020 13:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Kamen eM Tech написа:
Погледнете биитреита само !!!

Има още малко какво да се желае поне 1 Mbit/s.


31 Авг 2020 19:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
След тест дистанционното на неосат работи безупречно и на делти и захарини. Имам и инфо че същото дистанционно на неосата се предлага и по офисите на буслат естествено брандирано със съответното име.


06 Сеп 2020 20:27
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Яну 2009 14:51
Мнения: 55
Местоположение: София
Отговори с цитат
Аз съм на Неосат от 10тина дни и да ви кажа Булсат си е като селска кабелна на фона на качеството и количеството на Неосат. Дори ИП телевизията на Булсат е кофти ( казвам понеже имам и я сравнявам и с А1 иптв и с Неосат )

Иначе ето и групата ни за чесане на пръсти: https://www.facebook.com/groups/neosat/?ref=share


06 Сеп 2020 22:09
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Да питам нещо защото ме вълнува основно едно нещо около Неото - модулуте.
DevNull написа:
След тест дистанционното на неосат работи безупречно и на делти и захарини. Имам и инфо че същото дистанционно на неосата се предлага и по офисите на буслат естествено брандирано със съответното име.
Модулите на Булсат отварят ли Неосат?

didomh написа:
Иначе ето и групата ни за чесане на пръсти: https://www.facebook.com/groups/neosat/?ref=share
Знае ли се кога и дали въобще ще пуснат модули?


06 Сеп 2020 22:26
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Яну 2009 14:51
Мнения: 55
Местоположение: София
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Да питам нещо защото ме вълнува основно едно нещо около Неото - модулуте.
DevNull написа:
След тест дистанционното на неосат работи безупречно и на делти и захарини. Имам и инфо че същото дистанционно на неосата се предлага и по офисите на буслат естествено брандирано със съответното име.
Модулите на Булсат отварят ли Неосат?

didomh написа:
Иначе ето и групата ни за чесане на пръсти: https://www.facebook.com/groups/neosat/?ref=share
Знае ли се кога и дали въобще ще пуснат модули?


Говори се че ще има, не е и кой знае каква инвестиция на фона на вече направената, но за мен реалистично ще е не по-скоро от 6 месеца.


06 Сеп 2020 23:14
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Вчера настройвах антена с приемничето на неост-а. Оказа се лесна и приятна работа. Едната скала с процентите при изправно трасе и конвертор си отчита, а не като при захарините да няма нищо докато не целнеш спътника.
С антена Triax 78 и конвертор Sharp от 13,5 Db до 16,5 Db изкарах.


07 Сеп 2020 09:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
@didomh
Мерси, добра новина.


07 Сеп 2020 11:51
Профил WWW

Регистриран на: 22 Дек 2012 00:33
Мнения: 31
Отговори с цитат
Кои от булсатските приемници стават за НеоСат?
А какъв е техния приемник, нещо параметри?


08 Сеп 2020 01:22
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 476
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
DevNull написа:
Вчера настройвах антена с приемничето на неост-а. Оказа се лесна и приятна работа. Едната скала с процентите при изправно трасе и конвертор си отчита, а не като при захарините да няма нищо докато не целнеш спътника.
С антена Triax 78 и конвертор Sharp от 13,5 Db до 16,5 Db изкарах.

Е супер е така . Остава да вкарат и даисек 1.1 +фаворитна (и) :D Ако подкара и мотор , ще е върха . Ама надали!?


08 Сеп 2020 13:32
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
nedelko написа:
Кои от булсатските приемници стават за НеоСат?
А какъв е техния приемник, нещо параметри?

Никои !
Да го обясня за всички - кодировките Булкрипт, Ирдето, Конакс, Награ и т.н. са просто марки/вид софтуер/ на различни фирми. Всеки сателитен оператор си избира на коя да заложи, за да си пази реализирания труд. Но при всеки, кодировките са различни, нищо че са една марка. Напр. Ирдето2 се състои от 32 символа из между 10-те цифри и първите 6 букви на латинската азбука. И така в Унгария Ирдето започва с F61CВВ4D ... и така до 32 знака. Но в Словакия буквите и числата са други, а са все Ирдето2.
Така че Булкрипт на БСК, няма нищо общо с Булкрипт на НЕО Сат. Операторските приемници на всеки оператор, си четат само и единствено тяхната си кодировка !


08 Сеп 2020 14:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
DevNull написа:
Вчера настройвах антена с приемничето на неост-а. Оказа се лесна и приятна работа. Едната скала с процентите при изправно трасе и конвертор си отчита, а не като при захарините да няма нищо докато не целнеш спътника.
С антена Triax 78 и конвертор Sharp от 13,5 Db до 16,5 Db изкарах.
А бре, ние различни приемници ли имаме, че ти хвалиш твоя, пък аз исках да го върна на минутата след като го отворих. Да поясня за останалите - говоря за приемника, а не за броя канали.
Да не би моят да е експериментално дръвце :( В менюто на приемника има следните опции:
- смяна на езика на менютата/български и английски/
- Фабрично състояние
- Родителски контрол /само за смяна на паролата, без избор на канал/
- Информация за устройството /номера на картата/
- Сигнал индикатор

Да изчакам отговора, преди да ги вкарам на кучето отзад :wink: Да не би да имат два приемника - експериментални и нормални :? или въобще да не ги коментирам

РР: На 12456 максимумът е около 17,50 дБ


14 Сеп 2020 20:19
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 200 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 53 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®