Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 26 Апр 2024 16:22



Отговори на тема  [ 200 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Следваща
Новият Тв Оператор "НеоСат" ! 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Как да остана пациент на Булсат или по-скоро дали да продължа да мъча родителите ми.
От вчера е ходене по мъките с атрофирал тотално захарин 200 - 5-я поред. Обажда ми се онзи ден баща ми и ми казва че е пукал и после обичайния надпис lnb нанайси сигнал. Казах му - брат ми да го вземе и да иде в офис да го смени да де ама офис викат няма. Днес аз като луд бегах от работа и обикалям офиси. Първо почнах по телефона на номерата на офисите, но се оказа, че май са мъртъвци. Три удобни за мен офиси и никой не ебава да го дига.
После запалих колата та на място. От 4 офиса в един намерих един само останал приемник и им обяснявам, че ако трябва ще им оставя депозит докато върна стария - ма не - не можело. Да съм пуснал заявка и да чакам техници до 72 часа.
Бах го та аз да не съм хващан в капан у гората. Веднага звъннах в неосата и утре сутрин покрай тестовия ми приемник пристигат още три приемника.
Даже и телевизор нов за бащицата купих да се накефи на дърти години и той.
Та засега чао на булсат.


24 Сеп 2020 22:02
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Не са виновни служителите, така им е спуснато от горе. Обикновено това става така, когато ръководителите са парашутисти и нямат понятие какво ръководят!


24 Сеп 2020 22:38
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Пепи, ти пък къде видя да съм обвинил служителите?
Просто това подобие на фирма или ферма с крави не уважават кравите си, а те им дават млякото.


24 Сеп 2020 22:54
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 476
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Бнт 4 ХД, The Voice HD, Канал 3 ХД и още канали са свободни , общо 15 на България сат 1, от Неото . И със захаринката се виждат супер !


25 Сеп 2020 13:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Малко риск, но да съживя темата.
На 26.10.2020 г. ми приключи тестовия срок.
Една седмица преди това им писах мейли, че искам да им платя и техниката им да си остане при мен - да не я връщам. Три пъти ми звъняха на телефона - от офиса им два пъти(в отговор на мейлите ми) и 1 един път от техниците-монтажисти.
Последно се бяхме разбрали да ми генерират оферта и КИН номер да платя през epay и там другите системи за разплащане.
Е да ама не. Никой не се обажда повече и аз вече след датата горе си гледам пак и то фул пакет даже и доп. платените програми.
Не мисля да ги търся повече докато те не ме потърсят или приемника не спре.
Мейлите си ги пазя за доказатестсво разбира се.


16 Ное 2020 23:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Аз пък мисля да им го върна, но все нямам време, или не се сещам. Явно докато не ми се обадят, все ще отлагам. Или поне докато не спре. За каналите, че са с висока резолюция, спор няма. Но самото устройство в този му вид/с тази кожа, дето вика Гената/ си е гола вода. Т.е. дори и да ти го оставят, ако спре да декодира БГ каналите, не става за нищо друго.


17 Ное 2020 10:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
На мен ми се обаждаха няколко пъти докато се уточним щото исках и доп приемник и накрая платих на техника ,те пък не го отчели още в системата .Та засега им куцат нещата организационно ,но пък за качество отвяха всички.


17 Ное 2020 16:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Заяка не помни ли как беше създаден БСК. Була го създадоха дистрибуторите. Сега тия не искат дистрибутори. Поне на мен така ми отговориха, че за сега не искат представители в различните градове. Както А1 и НеоСат залагат на външни фирми, занимаващи се предимно с направа на интернет мрежи, да им правят монтажите на сателитните антени. Плащанията пък явно ще са само онлайн. А знае ли Заяка процентно колко малко хора плащат онлайн. Знае ли, че в този момент да монтираш антени в градовете, там където
кабеларките вече преминаха на оптика и предлагат телевизия през интернет е кауза пердута. В развитите страни в т.ч. и в българските градове, сателитната телевизия е вече на заден план. Защо никой от Европа не му се качи на сателита :?:
Дистрибутори, които да покриват малките градове и селата и конкурират БСК - това му е играта на Заяков, но вече разходите ще са други. Като прибавим и офиси - и цената на пакета ще стане друга. Явно само централизирано управление и онлайн плащане могат да снижат разходите до минимум, така че НеоСат да се доближат до цените на Була. По този начин обаче няма да наберат достатъчно абонати, които да обезпечат разходите по сателита. Като сложим че хората вече си изградиха по-реалистични представи за зарибяващите промоции и те не са онова оръжие, което бяха, изходът от всичко е ясен ...
С две думи - колкото повече Заяка мърда, толкова повече ще му влиза ...

РР. Ако един сиромах спечели от лотария Мерцедес, както сега викаме за каналите на НЕО, че са много качествени, и той ще вика за колата че е хубава, но изходът за този човек ще е само един - да продаде Мерцедеса !


17 Ное 2020 23:28
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 476
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Ван ти ли си написал ТОВА !? Не мога да повярвам !!! Толкова чакахме ХД каналите , Була се беше скрил и не ибаваше да ни пусне диемите и после максовете в ХД ! Имам ХД боксове на Булсат от МАЙ 2012 и какво от това до 2020 гледах 10на канала ХД !!! Като се появиха тази година на пожар пуснаха още няколко канала ( същото важи и за Вивата и А-1 ) А сега плюем по НЕОСАТ ? Нали искаме да гледаме в ХД (най вече БГ. каналите, аз на другите съм се нагледал) Другите и задника да си скъсат не могат да качат такова качество и количество . Нали знаеш колко е наема на 1 ТРАСПОРДЕР ? Трябва да налеят няколко 10ки милиона евро БЕЗ ДА КАЧВАТ ЦЕНИТЕ !!!(което е невъзможно) Вместо да се радваме имаме невероятната способност да плюем позитивното . Неосат качиха за няколко часа повече канали от колкото и трите оператора за всичките тези години ! Да не говорим , че спътника е Български ! А уж искаме да сме като ония дето са по добре !!! Нали знаеш защо няма никой до казана в ада, където са пекат българите !? От мен толкова.


Прикачени файлове:
531fc41d73f12885bc580bc2c76c5ae5.jpg
531fc41d73f12885bc580bc2c76c5ae5.jpg [ 15.38 KiB | Прегледано 5530 пъти ]
18 Ное 2020 02:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
vanderel написа:
- централизирано управление и онлайн плащане ... По този начин обаче няма да наберат достатъчно абонати
Казвам „че по този начин ще е трудно да конкурира оператор с мащабите на Була. Сега дали точно появата на НЕО изигра някаква роля за това БСК да се стреснат и да вземат още една честота, не е сигурно. Като цяло конкуренцията е градивен фактор в полза на потребителите. В този смисъл аз съм позитивно настроен, но съм песимист относно начина ... Лично ми отговориха, че на този етап няма да разчитат на представители и дистрибутори. Като се сметне обаче тежестта по изплащане на спътника, ги оправдавам.
Пожелавам им успех :!:


18 Ное 2020 13:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
vanderel написа:
Сега дали точно появата на НЕО изигра някаква роля за това БСК да се стреснат и да вземат още една честота, не е сигурно.

Факт е и можеш да си на 1 000 000 000 % сигурен.
Помниш ли колко се джънкахме със съфорумци тука за Диема Екстра? Даже имаше и подставено лице да ни убеждава, че тази телевизия или там пакет не трябва да го плащаме. Че кой е тоя идиот дет ще ми казва какво да плащам да не би случайно той да ми дава парите?!
В продължение за диемите - помниш ли как булсат се отказаха в последния момент да излъчват F1 без да известят нито други оператори и най-вече пациентите си. Тогава Диема Спорт го взе и пропуснахме първия старт, ноооо има и друго пациентите на булсат гледаха SD качество като плащаха за HD.
Та по това време Даскале имах карта на Sky De и гледах Формулата от тях като на стрийм си пусках БГ коментара.
Виждаш ли мъки или не? Сега си пускам от Неосат и без стриимове си гледам качество
Дреме ми че приемника няма некви функции. Като загледам предаване го гледам до край. Като искам да щракам между канали имам още три други устройства.
Забравяте и първата захаринка която излезе. Какво беше? Същата работа като с Неосат - приемника само, че с допълнение - цъкнеш няколко програми и тя забие и се разхождаш до контакта за рестарт, докато неосатските приемници не са ми забили досега нито веднъж, спец. този при мен даже от месец не е виждал и стенд бай.
Още мога да пиша ама тук сме се булгаре и тва е най-лошото и вече си мисля че "История Славянобългарская" изобщо не е вярна.


18 Ное 2020 23:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
А мислиш ли, че ако са такива върли конкуренти, че заради тях Була са се принудили да купят още една честота, сега ще пишем шеста страница с хвалебствия за НЕО. Факта че не ни трият положителните коментари за тях, може да означава само две неща - или Була не смятат Нео за нещо значително, че да филтрират рекламите ни за тях, или са сие. И при двата варианта трябва да не са се уплашили от тях. Затова съм по-склонен да вярвам, че просто нямаше на къде повече да се отлага купуването на новия транспондер. Була преди година и нещо спряха една тяхна честота - 11135. Колкото си спестиха - спестиха. Рано или късно трябваше да купят нова. Но както и да е. Важното е, че и при Була футболът е вече в HD и нещата започнаха леко-полека да се стабилизират.

За скапания приемник на НЕО, си мисля, че след пробния период ще го ъпнат. Защото това сега не е приемник.


19 Ное 2020 01:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
Само да вметна че даже сега булсата няма Нова Спорт и Евроспорт 2 в Хд ,така че още много има да гонят Неосата,които още си тестват даже.Най важното е че няма договори при тях ,докато булсата с тия договори си вкараха автогол.


19 Ное 2020 11:43
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 476
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Milen_84 написа:
Само да вметна че даже сега булсата няма Нова Спорт и Евроспорт 2 в Хд ,така че още много има да гонят Неосата,които още си тестват даже.Най важното е че няма договори при тях ,докато булсата с тия договори си вкараха автогол.

FOX HD , FOX Crime HD, FOX Life HD, Бнт 1,2,4 HD и още 2-3 дузина канали в HD !!!


19 Ное 2020 12:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Гроздето е кисело :lol:


19 Ное 2020 12:56
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 200 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 51 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®