Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 06:21



Отговори на тема  [ 537 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Следваща
ПОЛИТИКА 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
А сега давайте :lol: :lol:


22 Мар 2019 11:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Политика - мръсна работа :!:
Може и да не е, но хората замесени в нея са толкова мръсни, че става така!


22 Мар 2019 12:34
Профил WWW

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Може и да не е, но хората замесени в нея са толкова мръсни, че става така!
Браво ! Златни думи ! :D


22 Мар 2019 12:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Петър написа:
Rambo написа:
ГЕРБ може да не са светци, но поне се прави нещо за хората! Отделно Борисов е приет в Европа, а това не е никак малко предвид зависимостта ни от средствата, които ни отпускат. :)
Това, че Бат`Бойко не защитава националните ни интереси, а слушка "началниците" си от Брюксел не е от голяма полза за България. За това сме най-бедната държава в Европа (даже не в ЕС). Затова ни ебав@т с Шенген, затова не ни построиха "Набуко" в замяна на "Южен поток" (транзитните такси сега отидоха в Турция), затова Меркел излъга Борисов, че ще ни построи завод на Фолксваген в България, а го построи в Сърбия, абе от Брюксел ни дават трохи и стъклени мъниста, а ние се радваме като туземци. Единствения голям плюс на Бат`Бойко е че не е инат, може за два дни пет пъти да си промени мнението. Последните "иди ми-дойди ми" (за които всички знаете) са: преференциалните проценти, дълговете на мюфтийството, новата формула за изчисляване на пенсиите. Гъвкавостта на Борисов считам за положително качество, което е в полза на хората от народа.

P.S. Моля Модераторите да преместят целия този Оффтопик където му е мястото, тук да пишем само "суха" техническа информация по приемането на канала БСТВ.

Ето аз ще ти отговоря тук за да не се продължава с "ОТ" в темата за бсп тв

Бат Бойко както и всички му колеги защитават личните си интереси, няма как да защитават интереси на нещо, което не съществува. Може да се опитат да защитят бездомните кучета или бежанците, но пък тогава ще възникне конфликт на интереси с майка Тереза, така че защитавайки личните си интереси не създават излишни илюзии на никой.


22 Мар 2019 12:49
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
За преференциите Пешо, политиците са прави да искат вдигане на прага. Тази глупост я въведоха заради Манолова и Трифонов. Така тези двамата "показаха", че мислят за народа. Сега вече тази народна благинка не може да се премахне току така, защото този който е против нея, излиза, че е против народа. Участвал съм във всички избори, като председател на комисии и ви гарантирам, че преференциите са абсолютна глупост. Все пак аз видях и добрата им страна и ги използвах, като форма на протест срещу ръководството на тези за които гласувах :wink: , гласувайки за партията, но за някой от последните в бюлетината.
Да не мислите, че съпартийците на Мая Манолова си умират за тези преференции. Никой не ги иска, затова се стигна до сакатлъка - иди ми дойде ми !


22 Мар 2019 13:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Политика - мръсна работа :!:
Може и да не е, но хората замесени в нея са толкова мръсни, че става така!
И няма как да не е така. Ако ще да се върнем и във феодалния строй, ще видим че всички ръководители досега, където и да са по света, се облагодетелстват. Едни явно, други по-прикрито, но общо взето парите и властта променят човека !


22 Мар 2019 13:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Мръсна мръсна ама доходна особено като си на власт!! А власта увлича и се услажда. Едно е да си никой друго Батковци и папи да те галят по главата некак си благо е! А парите сами идат/те ги не искат бе хора ама като ти ги тикат в сметките на сила/ И кака Меркел да дойде и тя ще се корумпира/извинявам се ще се побългари/ :lol:


22 Мар 2019 13:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
Цитат:
Мръсна мръсна ама доходна особено като си на власт!! А власта увлича и се услажда.


Всички политици крадат. И американските и английските и руските. Но умния краде по малко, за да го преизберат и да продължава да краде. Нашите са по-зле и от митничари. А за ГЕРБ, каквото лошо и да кажете все ще е вярно. Не ме разбирайте погрешно. Не съм привърженик на която и да е от другите партии. Точно обратното. Ако има негативен вот, аз ще съм първия който ще гласува. Просто напоследък гербаджиите съвсем се оляха. Видяха, че им се клати лодката и почнаха да раздават земя и държавни поръчки на поразия. Точно това не мога да им простя. Явното и нагло крадене, без да се опитат поне малко да се прикриват. И другото нещо е, калинките. Кажете ми един който е на висок пост и да си разбира от работата. Назнааванията по партийна, роднинска или СМЧ линия водят само до провал.


22 Мар 2019 16:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Жалкото в тая държава е че искаме да сменят тия после ония и пак тия и живота си минава!! А наглеца Цв Цв иска и да му се извиняват :(


22 Мар 2019 17:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
iuri2 написа:
Жалкото в тая държава е че искаме да сменят тия после ония и пак тия и живота си минава!! А наглеца Цв Цв иска и да му се извиняват :(


Наистина е жалко. Липсата на алтернатива спира повечето българи да гласуват. Аз лично използвам методът на Ванди. Гласувам за най-малката партия с преференция. Просто за да не отиде гласът ми на вятъра. Един вид полунегативен вот.


23 Мар 2019 09:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Само че той пак отива зян!! Просто щото малката партия не влиза! Но да това е за предпочитане пред наглеците които ни управляват и тия дето искат да ни управляват. Айде сега не е толкова страшно ще изпратим 17 човека да си вземат по 19000 евра на месец ама после какво ще правим на другите избори не ми се мисли :( :(


23 Мар 2019 11:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Пък си нямаме САЛАХ че да си гласуваме за него :lol: :lol:


23 Мар 2019 11:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
iuri2 написа:
Пък си нямаме САЛАХ че да си гласуваме за него :lol: :lol:


Като политик и Стоичков ще свърши работа. В краен случай любимия треньор на всички българи, Пенев.


23 Мар 2019 12:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Ц. Ц подаде оставка ама Цв. Цв. не! Той ще векува! А вярно само Камата и Чичовото не са се заврели в политиката ама ако се опитат пак сме разделени! Тогава и Наско и Гонзо ще искат :lol: :lol:


23 Мар 2019 13:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Ето какво приеха днес на обяд депутатите от Евросбирщината:

промени в правилата за авторското право Да са ни честити новите филтри за ъплоуд :cry:

Превода(статията) на 24ч е много постен(а) и съдържа много оскъдна информация!
Качиха "свободния" интернет на влака....


26 Мар 2019 16:20
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 537 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®