Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 17:36



Отговори на тема  [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Следваща
ПОЛИТИКА 
Автор Съобщение

Регистриран на: 07 Ное 2013 14:59
Мнения: 46
Отговори с цитат
Петър написа:
Момчета, гледайте, гледайте, по "Канал 3" дават с директно излъчване от Турция Бат`Бойко. Епохално събитие, случва се веднъж на 100 години! Тръгна малкия "Южен поток", срещу когото Вашингтон най-много врякаше. Скоро ще тръгне и "Северен поток-2". САЩ вече не са това което бяха.

Петър, съмнявам се че дори едно продължително лечение може да ти помогне. Ти си пример за това как 75 години в България се промиват мозъци (при теб 100% успешно) от последователите на Маркс, Енгелс, Ленин и Димитров. Докато има и други като теб, България не е чака нищо добро.


08 Яну 2020 19:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
В един ден в една и съща емисия новини, по всички ТВ дават как премиерът Борисов се прегръща с Путин заради сключеният договор "Турски поток" и с Тръмп - заради новината за скорошното отпадане на визите за българи !!!

Управляващите както между другото и във всички страни, заслужават повече критика, от колкото хвалби. Затова аз само държа да отбележа, че настоящият премиер на Република България може с чиста съвест да отиде и в Белия дом и в Кремъл, и в Истанбул и в Брюксел, и в Пекин и в Токио.
За голям шлем обаче му трябват Пхенян и Техеран :?

Но я по-добре да критикувам, че е по-лесно - как си я представяте Нинова или Гечев в Белия дом :shock:
Ами тези хора трябва не мирогледа си, съществуването си трябва да преобърнат ... Нинова я виждам в САЩ само на гости на сина си/той пък кво прай точно пък там :D /


08 Яну 2020 19:35
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
hd-fen написа:
Петър, съмнявам се че дори едно продължително лечение може да ти помогне. Ти си пример за това как 75 години в България се промиват мозъци (при теб 100% успешно) от последователите на Маркс, Енгелс, Ленин и Димитров. Докато има и други като теб, България не е чака нищо добро.
От липса на аргументи и безсилие минаваш на личности. Остави ме ти мен, "с лечение, без лечение" все тая, аз съм никой и нищо не зависи от мен. Дай сега по същество - Големият Бял Брат от Вашингтон ни нареди (сенатор Джон Маккейн) да прецакаме "Южен поток", да се откажем да станем най-мощния газов хъб на Балканите, а като компенсация ни обещаха, че ще ни построят газопровода "Набуко". И Бат`Бойко като видя, че англосаксите са лъжливо племе, като разбра, че и този път ще гризнем дръвцето и всички газопроводи ще ни заобиколят и България пак ще си остане на г.ъ.з.а на географията, се възбуди и се разтича - ходи при Путин, извини му се за курвенския номер с "Южен поток" (руските тръби още ръждясват на пристанище Варна) и му се помоли, газта за Сърбия да не мине през Гърция, а през България. По-малка ще ни е сега печалбата от транзитните такси (отколкото от "Южен поток"), ама все е кяр, ще има и за учителите и за медицинските сестри. Вярвам сте забелязали, че от "четиримата големи" в Истанбул (Путин, Ердоган, Вучич и Бат`Бойко) само нашият не е президент и в това има скрит (зашифрован) подтекст.

ШТОПАННЫЙ ГАНДОН = КЪРПЕН ПРЕЗЕРВАТИВ
Изображение
ШТОПАННЫЙ ГАНДОН = КЪРПЕН ПРЕЗЕРВАТИВ


09 Яну 2020 12:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Петър написа:
... да се откажем да станем най-мощния газов хъб на Балканите, а като компенсация ни обещаха, че ще ни построят газопровода "Набуко". И Бат`Бойко като видя, че англосаксите са лъжливо племе, като разбра, че и този път ще гризнем дръвцето и всички газопроводи ще ни заобиколят и България пак ще си остане на г.ъ.з.а на географията...

но за сметка на това сме станали най-големият гЪзов хъб не само на Балканите 8)


09 Яну 2020 13:34
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Интересно, щом някой каже нещо против новия голям брат или разединена Европа е с промит мозък а досега и южен поток и Аеца пък и други нещица вече щяха да са факт ако не са някои хорица ама нейсе нека сме промити! Ние така и ще си умреме ама другите са и по зле :(


09 Яну 2020 13:44
Профил

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
петърчо та ти не знаеш елементарни неща от българската история, а си тръгнал за световна политика да говориш :lol:
руско чадо си ти и само нямай наглостта да ми говориш за България :wink:


09 Яну 2020 21:28
Профил

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
Петър написа:
hd-fen написа:
Петър, съмнявам се че дори едно продължително лечение може да ти помогне. Ти си пример за това как 75 години в България се промиват мозъци (при теб 100% успешно) от последователите на Маркс, Енгелс, Ленин и Димитров. Докато има и други като теб, България не е чака нищо добро.
От липса на аргументи и безсилие минаваш на личности. Остави ме ти мен, "с лечение, без лечение" все тая, аз съм никой и нищо не зависи от мен. Дай сега по същество - Големият Бял Брат от Вашингтон ни нареди (сенатор Джон Маккейн) да прецакаме "Южен поток", да се откажем да станем най-мощния газов хъб на Балканите, а като компенсация ни обещаха, че ще ни построят газопровода "Набуко". И Бат`Бойко като видя, че англосаксите са лъжливо племе, като разбра, че и този път ще гризнем дръвцето и всички газопроводи ще ни заобиколят и България пак ще си остане на г.ъ.з.а на географията, се възбуди и се разтича - ходи при Путин, извини му се за курвенския номер с "Южен поток" (руските тръби още ръждясват на пристанище Варна) и му се помоли, газта за Сърбия да не мине през Гърция, а през България. По-малка ще ни е сега печалбата от транзитните такси (отколкото от "Южен поток"), ама все е кяр, ще има и за учителите и за медицинските сестри. Вярвам сте забелязали, че от "четиримата големи" в Истанбул (Путин, Ердоган, Вучич и Бат`Бойко) само нашият не е президент и в това има скрит (зашифрован) подтекст.


такива глупости пишеш другарю, че си просто загуба на време човек да се занимава с теб :lol:
стой си у твоя руски зомбиран мозък и не се изказвай за неща къдет не разбираш :!:
а между другото съм сигурен, че ти знаеш много повече неща от руската история отколкото от българската :wink:


09 Яну 2020 21:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Нинова и Гечев в Белия дом ама друг път! Освен ако в Москва няма някой и друг такъв. Пък и кой ще ги приеме тях, друго си е бай ти Бойко! На него и шлифера му е осветен от папи и султани! Ама какво ли знаем ние дъртите с промитите глави! Политиката е сложно нещо и г... т винаги трябва да ти е насочен напред щото големите са от двете ти страни и те бият през пръстите :lol:


10 Яну 2020 01:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Друг път може и да нямат възможност!

Политиката е инструмент в ръцете на икономиката! Със силна икономика - силна политика, без икономика - гол г@з и чифте пищови....


10 Яну 2020 13:31
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Друг път може и да нямат възможност!

Ама те и сега нямат тази възможност. Аз ги дадох за пример, за невъзможност :D


10 Яну 2020 14:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
:shock:
съжалявам!


10 Яну 2020 15:06
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Де де Нинова като стане на 80,може и да дойде на власт! Неведоми са пътищата политечески :lol: :lol:


10 Яну 2020 20:42
Профил

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
ма кой сложи расия и турция в световната политика.. предполагам аз :(
това е несериозно :!:
расия реално няма икономика, има реални числа, които казват, че една Холандия има по силна икономика от нея :lol:
да не говориме и за Белгия и за Германия и за още 20 страни само в ЕС :wink:
може и за азия да говориме- Южна Корея, Япония, Китай, Сингапур и т.н. са много по мошни от расия, само у некви болни мозъци тук си мислят че расия е нъмбар уан :lol:


10 Яну 2020 23:01
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Mirko написа:
ма кой сложи расия и турция в световната политика.. предполагам аз :(
това е несериозно :!:
расия реално няма икономика, има реални числа, които казват, че една Холандия има по силна икономика от нея :lol:
да не говориме и за Белгия и за Германия и за още 20 страни само в ЕС :wink:
може и за азия да говориме- Южна Корея, Япония, Китай, Сингапур и т.н. са много по мошни от расия, само у некви болни мозъци тук си мислят че расия е нъмбар уан :lol:
Крайно примитивен, нескопосан опит да се представи БВП на глава от населението, като мерило за мощ и суверенитет. В света реално има само три независими суверенни държави - САЩ, Китай и Русия. Всички останали са слуги и лакеи на "трите големи". Икономиката на хитлеристка Германия (плюс окупираната вече Западна Европа) през 1941 година е била около 4 пъти по-силна от тази на СССР, е и? - много ли им помогна това? Воюват не военните бюджети, а хората. Александр Прохоренко, Магомед Нурбагандов, Роман Филиппов, Олег Пешков - това са руснаци загинали през последните две години в Сирия. Общото при тях е, че секунди преди ИДИЛ да ги пленят, се самовзривяват отнасяйки със себе си на оня свят по 5...6 джихадисти. Такова нещо американец не може да направи, ама НИКОГА. Американците са твърде страхливи и много високо ценят живота си. На 12.01.2016 иранци пленяват кораб с американски моряци. Иранците са потресени от реакцията на американците при задържането им, те не са се държали достойно като войници, а като "джендъри и гейове". След като ирански офицер им изкрещял "На колене, ръцете на тила" - един се напикал, друг се н@срал, трети се разплакал като дете. Абе жалка гледка, отчаяна работа.


ФОТО УНИЗИТЕЛЬНОЙ СДАЧИ В ПЛЕН АМЕРИКАНСКИХ СОЛДАТ
https://riafan.ru/495712-poyavilis-foto-unizitelnoj-sdachi-v-plen-amerikanskih-soldat



Изображение

ТОВА Е АМЕРИКАНСКАТА АРМИЯ, ДЕТО ЩЕ СЕ БИЕ СРЕЩУ РУСИЯ


12 Яну 2020 00:07
Профил

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
Петър написа:
Mirko написа:
ма кой сложи расия и турция в световната политика.. предполагам аз :(
това е несериозно :!:
расия реално няма икономика, има реални числа, които казват, че една Холандия има по силна икономика от нея :lol:
да не говориме и за Белгия и за Германия и за още 20 страни само в ЕС :wink:
може и за азия да говориме- Южна Корея, Япония, Китай, Сингапур и т.н. са много по мошни от расия, само у некви болни мозъци тук си мислят че расия е нъмбар уан :lol:
Крайно примитивен, нескопосан опит да се представи БВП на глава от населението, като мерило за мощ и суверенитет. В света реално има само три независими суверенни държави - САЩ, Китай и Русия. Всички останали са слуги и лакеи на "трите големи". Икономиката на хитлеристка Германия (плюс окупираната вече Западна Европа) през 1941 година е била около 4 пъти по-силна от тази на СССР, е и? - много ли им помогна това? Воюват не военните бюджети, а хората. Александр Прохоренко, Магомед Нурбагандов, Роман Филиппов, Олег Пешков - това са руснаци загинали през последните две години в Сирия. Общото при тях е, че секунди преди ИДИЛ да ги пленят, се самовзривяват отнасяйки със себе си на оня свят по 5...6 джихадисти. Такова нещо американец не може да направи, ама НИКОГА. Американците са твърде страхливи и много високо ценят живота си. На 12.01.2016 иранци пленяват кораб с американски моряци. Иранците са потресени от реакцията на американците при задържането им, те не са се държали достойно като войници, а като "джендъри и гейове". След като ирански офицер им изкрещял "На колене, ръцете на тила" - един се напикал, друг се н@срал, трети се разплакал като дете. Абе жалка гледка, отчаяна работа.


страшни глупости пишеш :!:
но ще кажа само това, че хитлеристка Германия е спряна от САЩ, Великобритания, СССР и Китай в Азия, много има да четеш преди да пишеш :wink:


12 Яну 2020 05:23
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 537 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®