Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 15:34



Отговори на тема  [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 86  Следваща
Футбол и .... 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ако Джини е добър халф, значи му е забранено да рита напред. Аз от 2 години му следя играта под лупа и не съм го видял да хвърли топката на Салах или Мане. 90 % от пасовете му са към Хендо и другите 10 към Анди. Може холандецът да е №1 в мач срещу Тотнъм или Сити, когато трябва да помага на Хендерсън да спират противника пред наказателното поле. Но срещу по-слабите отбори играещи с по 8 защитника, за какво ни е мителфелд :D За севте я чувам тази дума :( Нямаш ли офанзивни халфове, нападателите са обречени. В случая с Пул, добре че се крайните защитници. В защитата може Клоп да изреди целия младежки отбор, но за 8-к и 10-ка трябват футболисти ...


28 Дек 2020 01:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Мителфелд и превода му на Български
Поднасям най-искрени съжаления за използването на чуждата дума!

Сега за статистиката:
Изображение
Значи в последните две години отбора не струва с него .... само дето има 20 мача повече от Хендо
Не се притеснявай, малко му остава на острова... скоро ще можеш да спиш по-спокйно! Моят пък ще се влоши и така ще има равновесие :)
От лятото ще трябва да изоставиш следенето :wink: или чак като се махне Клопо щастието ще бъде пълно?

Джини Вайналдум носи отбора на гърба си едва ли не!
Виж само изиграните от него мачове в първенството през последните 4г. Да не споменавам, че когато Кейта и Окс бяха здрави с Фабиньо по отзад, капитанът ни често топлеше пейката. И резултатите бяха на лице. :wink:
А когато в един мач A.R. се контузи и Джини влезе второто знеаш какво се случи в 54 и 56мин. :mrgreen: и последвалата радост.
Ти от две-три години само критики към Джини и Клопо!!!

Разбира се може аз да греша с моето мнение за важността на определни играчи - Фабиньо на старата си позиция и Джини в средата като Мителфелд :lol:

Тактиката на Fat Sam си е ясна още с назначаването му. За него нулата отзад е най-важна/
Изображение

За това, че Мо Салах нямаше ден или мисли вече за Испания кой има вина? Или Къртис дето окепази всичко, което можеше?


П.С. Кой покрива постоянно зоната на Анди Р. като увисне отпред? Или ТАА ...Риторика....Ако не играем срещу манчестърци и двамата винаги са дълбоко по крилата в наказателното поле на противника...та кой им запълва празните зони?
vanderel написа:
.. В случая с Пул, добре че се крайните защитници. В защитата може Клоп да изреди целия младежки отбор, но за 8-к и 10-ка трябват футболисти ...
Изображение
...
Весели празници на теб, близките ти и на всички колеги и приятели от форума!


28 Дек 2020 03:22
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
zdravkos написа:
.... само дето има 20 мача повече от Хендо
Не се притеснявай, малко му остава на острова...
... защото Хендо играе самопожертвователно и се контузва. Джини няма опасност да се контузи :D Тъй както Манчо изпуснаха възможността по миналото лято да вземат много пари за
Погба, така и ние изпуснахме възможността да използваме шовинизма на Куман и да го набутаме в Барса.
zdravkos написа:

П.С. Кой покрива постоянно зоната на Анди Р. като увисне отпред? Или ТАА ...Риторика....Ако не играем срещу манчестърци и двамата винаги са дълбоко по крилата в наказателното поле на противника...та кой им запълва празните зони?

Това е идеята Джини да се вписва в схемата на Клоп. Но моята мисъл е, че ако единият от тримата вътрешни халва е Джини, вторият е опорният защитник/Хендо или Фабиньо/, то третият задължително трябва да е тип - плеймейкър, а не неориентирано хлапе като Къртис. Къртис може да го пускаш по крилото и там каквото стане, но не и в центъра и то до Джини. Така дупката/футболисти има, но ефект-няма/ в центъра става голяма.

И на кого да си го изкарвам, като това го казвам преди мача и се оказвам прав, ако не на германеца. И трите му нови попълнения сега ги няма. Когато бием признавам Клоп за топ треньор, но като губим си го изкарвам на него. Това между другото е правило за всички фенове :( и аз не правя изключение. За да не бием Фулъм и Уест Бромич все пак има някаква причина и някой носи вина малко повече от останалите.

Ако на 30.12. тези двамата са отново двойка в центъра, ще заложа за Нюкясъл :D Но съм сигурен, че Клоп вече е разбрал грешката си и повече няма да я прави !


28 Дек 2020 11:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Значи шоуто ще е гарантирано
Изображение
Ето и "моят желан" състав за мача със свраките:
Изображение
С ОКС(Алекс Окслейд-Чемберлен) при положение, че е готов за игра!
Ако не отново с К.Джоунс(с нашокано канче и неуверен) ...
И "схемата" за мача:
Изображение
Ти си наред като фен с твойта схема за състава в неделя :D и да покажеш залога!

P.S.
На предния пост няма да отговарям, защото си противоречи с по-предния, и т.н.... изказване на фен без аргумнтации и доводи, затворен кръг и се получава спор за маса...забравил си Брайтън :twisted:


28 Дек 2020 13:04
Профил WWW

Регистриран на: 09 Мар 2007 15:03
Мнения: 25
Местоположение: София
Отговори с цитат
Алоооу мърсисайдците я се кротнете бе, кво сте ми разчертали тук некви схемички, не сте треньори,а просто фенове, като мислиш, че си по-добър от Клоп оди го покажи :lol: Шегувам се да не се засегнете :D Сега сериозно - дайте по-спокойно, сезона е достатъчно дълъг. Това, че сте изпуснали точки може да се компенсира. Това са частни случаи, а не тенденция. Според мен има достатъчно потенциал в отбора, дори в младоците, дето така ги "критикувате" (лично мнение). А колкото до шампионския манталитет - вие сериозно ли мислите, че тези играчи, че дори и треньора, не са си изградили такъв. Щом са станали веднъж шампиони могат да го направят пак - айде ако не този сезон, тогава следващия - какво толкова.


29 Дек 2020 18:26
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
:D Ако гледам Юве и Байерн съм просто фен. И ще съм за този който изостава в резултата. Но мачовете на Пул ги гледам като че ли съм до тъч линията - крещя на Клоп да извади този, да пусне онзи. Като си пристрастен и знаеш имената и качествата на всички 22-ма футболисти, гледната точка е друга. Предполагам, че и Здравко/пък и не само/ е като мен. Вярно е, че е нелепо да се критикуват млади футболисти. Те изгарят и се раздават, и ако не могат да изпълняват определени функции, за това носи вина единствено треньора. Когато бием, треньорът е №1 :D Много пъти компанията с която гледам мачове, ми викат - ей, Клоп те чу и направи точно тази смяна, която ти искаше :D И сега ще ме чуе и няма да пуска повече Къртис и Джини заедно в средата :wink: :D
Миналият кръг от първите 10 обора в класирането 8 направиха равни и само два спечелиха. Ама защо и ние да сме с равен :( :D :D Манчо миналия месец изпадаха, сега са на 2 т. след нас :?
Лудо първенство :?
Весели празници Сашко :!:


29 Дек 2020 23:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Райс Уилямс се издъни в предни мач. Пък и не е за там. Според мен трябва да играе Филипс. В средата ОКС няма да е титуляр, но ще влезе по някое време. Има шанс като резерва да влезе и Тиаго. Ще ми се да видя Милнър в каква форма е ! Ще е добре - Минамино - Хендо - Джини


Последна промяна vanderel на 30 Дек 2020 11:13, променена общо 1 път



29 Дек 2020 23:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Ей го нашия Мителфелд Изображение

via Tapatalk


30 Дек 2020 05:55
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
NEW - LIV
Мачът може и да го отложат...

П. С.
Нàшио човек поне сам вижда, че още му е малко трудно или рано в 1-ия отбор
https://www.liverpoolfc.com/news/first- ... player-yet

via Tapatalk


30 Дек 2020 17:29
Профил WWW

Регистриран на: 09 Мар 2007 15:03
Мнения: 25
Местоположение: София
Отговори с цитат
vanderel написа:
Като си пристрастен и знаеш имената и качествата на всички 22-ма футболисти, гледната точка е друга. Предполагам, че и Здравко/пък и не само/ е като мен.

И аз съм пристрастен, но ти си направо обсебен моето момче :lol: Живи и здрави, весели празници :D


30 Дек 2020 18:14
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
От това да съм обсебен, да не е от друго :D Я виж колко хубаво си говорим със Здравко за състави трансфери и то в бъдеще време. Дори и спорим :D Като свърши мача, тогава всеки го може :D

Отложиха Тотнъм, но на Сейнт Джеймс Парк, шоуто е гарантирано :wink:


30 Дек 2020 20:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
vanderel написа:
Райс Уилямс се издъни в предни мач. Пък и не е за там. Според мен трябва да играе Филипс. В средата ОКС няма да е титуляр, но ще влезе по някое време. Има шанс като резерва да влезе и Тиаго. Ще ми се да видя Милнър в каква форма е ! Ще е добре - Минамино - Хендо - Джини
Поздравления!
Изображение

Сега остава само добре да си свършат работата



via Tapatalk


30 Дек 2020 22:07
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Без коментар!
Тия наште ýбавци това заслужават

Изображение


via Tapatalk


31 Дек 2020 03:54
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
https://dox.abv.bg/download?id=50a739cdfb# -> линк за сваляне

нещо проблеми имам с размера, все му е много на форума
та Здравко, това е на един от новите паркинги в Австрия - не само ние дискриминираме :D
ако си се прибирал с кола през Австрия няма начин да не си го видял. Снимката е от 10.09.18
А иначе по темата, имах по-големи очаквания от Ливърпул


17 Яну 2021 23:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
pepy1 написа:
Изображение
та Здравко, това е на един от новите паркинги в Австрия - не само ние дискриминираме :D
ако си се прибирал с кола през Австрия няма начин да не си го видял. Снимката е от 10.09.18
А иначе по темата, имах по-големи очаквания от Ливърпул
Следващата седмица за купата ще е по-различно :mrgreen:


18 Яну 2021 00:27
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 86  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®