Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 01:27



Отговори на тема  [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 86  Следваща
Футбол и .... 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Не бойте се! Като и истинското ЦСКА влезе в А група всеки ще си вика за което ЦСКА ИСКА :lol:


22 Авг 2018 19:32
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Страх лозе пази!
Перукан бъгна целия БГ футбол...между другото....


22 Авг 2018 19:55
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Страх лозе пази!
Перукан бъгна целия БГ футбол...между другото....
Ами разбира се ! Трябваше да извади цска още с Пирин, Берое и Ботев. Но личните му думи тогава бяха, че нямало да бъде интересно първенството без вечното дерби. Човек на закона може ли да каже такова нещо :?: :evil: Иначе за провинциалните отбори закона беше приложен !

И каква отговорност носи този, не знам как да го нарека, при няколко поредни фиаска в квалификациите на националния отбор. За него няма ли оставка. Или като е избран от сините, които са зад гърба му по рождение и червените, на които години наред им прави отстъпки, трябва да си стои твърдо 4 години. И после още 4 и като другото говедо Данчо Лазаров още и още.
Мизерници без скрупули. Заобградили се, хвърлят и на тия които ги избират и на практика са непоклатими !


23 Авг 2018 00:10
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Europa League - Qualification . НЕ виждам нито един мач в програмата . Даже и Лудогорец го няма . :shock: :? :mrgreen: Извинявам се Лудогорец по Диема спорт! :D . Но от другите нищо !


23 Авг 2018 12:00
Профил
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2013 14:41
Мнения: 80
Отговори с цитат
Тази тема се превърна в арена за избиване на комплекси - кой футболни, кой политически, кой личностни...


23 Авг 2018 12:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Батето умря лека му пръст готин беше Да живее новото Бате ама не е готино!!! Дайте вярно да закрием темата а също и БГ футбола! Амин :lol:


23 Авг 2018 12:33
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Capricorn написа:
Тази тема се превърна в арена за избиване на комплекси - кой футболни, кой политически, кой личностни...

Ами всеки да си пише каквото иска ! Тук пише Футбл и ... А не Лудогорец , Цска ,Левски , Ливърпул , Ювентус,Барселона , и т.н...... Който не иска да не влиза да чете !!! Няма смисъл от десетки теми за по 2-3 дена . По добре 1дна но хората да влизат и да си казват мнението ! :)


23 Авг 2018 12:37
Профил
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2013 14:41
Мнения: 80
Отговори с цитат
Никой не оспорва правото на всеки да изразява мнение. Имам против откровените комплексарщини, а да не говорим, когато са съпроводени и със сериозна доза лицемерие и лъжи...

В другите теми от форума човек среща полезна и важна информация, четат се компетентни и професионални мнения - нищо общо с тази тук.


23 Авг 2018 17:33
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Знам бе човеко ,ама хората са различни , и аз имам 5 пръста на ръката и всичките са различни ! Идеята ми е за футбол и нещата свързани с него ! :) Хайде успех на Лудогорец довечера , че то други не останаха ! :D


23 Авг 2018 17:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2010 15:54
Мнения: 67
Отговори с цитат
По принцип и едната страна, и другата са прави. Наистина сегашния български футбол е опорочен безвъзвратно. Винаги съм го казвал и пак ще го повторя. В България футбол се играе с телефон а не с топка. От друга страна щом все още има фенове, значи не всичко е загубено. Но забелязвам нещо друго напоследък. Достатъчно възрастен съм за да си спомням оригиналните Левски и ЦСКА и техните тогавашни фенове. Виждал съм пред входа, на бира, едни от най-върлите запалянковци да обсъждат предимствата и недостатъците на двата отбора. Но... всичко мирно, тихо и с хумор и закачки. Модерните фенове им липсва класа. Обиди, побоища, алкохол и скандали. Как пък успяхме да вземем най-лошото от Запада. Даже прословутите английски фенове се поукротиха напоследък. Присъстващите се изключват, разбира се. В този форум поне се спазва добрия тон, с известни изключения. И най-накрая, успех на Лудогорец довечера. И на всеки български отбор.


23 Авг 2018 19:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
:D Няма проблеми ! Ако някой е доловил сарказъм в изказванията ми и се е засегнал, му се извинявам. Няма как да не е така. През 2003-та Селтик игра финал за УЕФА. Тогава на стадиона в Португалия имаше повече фенове на Глазгоу Рейнджърс/отборът на когото сега сме фенове :D /, от колкото на Селтик. Така че за фенщината в различните и ваплащения граници няма.


23 Авг 2018 20:15
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Добър вечер :),
От утре тръгва и бундеслигата! Байерн срещу Хофенхайм 20:30 CET, Eurosport 2, 39E

Ще бъде добре за всички ако запазим добрия тон и уважение, и се научим да приемаме и чуждите мнения - били те грешни или правилни!
Нека да не изземаме функцията на съда и ние да определяме кое мнение е правилно и кое не, кой говори истината и кой не!
Останалото си е чисто двуличие - кажи си мнението, ама аз съм против!!!


23 Авг 2018 23:21
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
1++


24 Авг 2018 08:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2013 14:41
Мнения: 80
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Добър вечер :),
От утре тръгва и бундеслигата! Байерн срещу Хофенхайм 20:30 CET, Eurosport 2, 39E

Ще бъде добре за всички ако запазим добрия тон и уважение, и се научим да приемаме и чуждите мнения - били те грешни или правилни!
Нека да не изземаме функцията на съда и ние да определяме кое мнение е правилно и кое не, кой говори истината и кой не!
Останалото си е чисто двуличие - кажи си мнението, ама аз съм против!!!


Някакво чувство за усещане? Да предлагаш нещо да не се прави, което тръгва от хора като теб, особено на фона на твое предишно мнение в тази тема? Ти ли точно пишеш за двуличие?

Ако искаш, можем да започнем да се учим и на български език и да си разясним какво е "мнение" (макар че кристално ясно поставих разделителната черта, като допълних с пример за мненията, които срещам из другите теми във форума и сравних с тези тук) и каква е разликата между "мнение" и избиването на комплекси с примеси на лъжи и лицемерие - ще бъде полезна (макар и по-остра) дискусия...

Ще мина към "бонтона", само ако видя насреща такъв. След като провокираш, без да си бил първоначално провокиран, бъди готов за ответна реакция. Ти реши как да я караме...


24 Авг 2018 09:38
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Явно имаш крещяща нужда от поле за изява...ето тук ти се предоставя тази възможност :)
Курс по български език не звучи никак лошо! Можеш да отвориш нова тема и да започнеш да ни преподаваш. Сигурен съм, че много от потребителите тук ще са ти много благодарни. Темата ти ще се "интегрира" перфектно към другите теми :wink:
"бонтона" - може и курс по руски език да направиш, ще имаш повече възможности за избиване на всичко.....
Така няма да се бъркат езиците!
Моето мнение съм го написал по-нагоре и стоя зад него. Добрия тон преди всичко :!:


24 Авг 2018 13:30
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 86  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®