Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 14:43



Отговори на тема  [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 86  Следваща
Футбол и .... 
Автор Съобщение

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Валета изравниха на Жрински и са със човек повече (от 50 тата мин.) Чакаме Лудогорец да кацне в Малта :D .Докато пиша това 1-2 за Жрински и Лудогорец за сега се отдалечават от Малта. Славия за жалост също е 1-2 и само Цска водят 1-0 !!!


02 Авг 2018 20:26
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ив. Горанов
Божо Митрев

Чорбаджийски
Десподов

Дяков
Терзиев

Русев, Ганчев, Домусчиев, Стефанов, Михайлов.

Само много възрастните хора не проумяват все още кретенското ни първенство.

Днес един ме пита, от колко часа бил мача на цска. Вместо отговор го забих с контра въпрос: - Ти като си цесекар, я ми кажи 5 човека от цска. Не знае двама, не пет, но се интересува човечеца ...

Всеки според разбиранията си, си определя и кумирите. Вчера бяхме за зелените, днес сме за тия с червените екипи. До къде стигнахме, да сме за екипите :evil:


02 Авг 2018 21:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Нормално, да ти кажа /може би знаеш/ аз съм си левскар от едно време! Но тъй като вече не следя българското първенство/поне от 15 г, сигурно има защо/ дори не мога да ти кажа и 1 играч, за треньор да не говорим. Но когато ме попитат "от кой отбор си", им казвам Левски. Носталгия от едно време! Имаше играчи , имаше и футбол.


02 Авг 2018 22:53
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
pepy1 написа:
Но когато ме попитат "от кой отбор си", им казвам Левски. Носталгия от едно време! Имаше играчи, имаше и футбол.
Напълно съм съгласен с теб. И аз изпитвам носталгия по онова старо време, когато футболистите на Левски бяха Български офицери (капитани и майори) от МВР, а на ЦСКА, капитани и майори от БНА. Сегашните футболисти са едни самозабравили се хрантутници, а собствениците на клубовете - ояли се бивши мутри.


03 Авг 2018 00:12
Профил

Регистриран на: 16 Юли 2012 15:23
Мнения: 84
Отговори с цитат
Браво на Славия много добре се представи и то с българи в отбора ! Жалко че нито една телевизия не го излъчи . :(


03 Авг 2018 07:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
monk007 написа:
Браво на Славия много добре се представи и то с българи в отбора ! Жалко че нито една телевизия не го излъчи . :(

Спортал ТВ излъчи мача директно...


03 Авг 2018 10:38
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Все още може да се чуе разговор между двама-трима пенсионери, от рода : - Помниш ли Патрата кво ги прайше. Ами Цанев ... ? Соколето беше по-добър и от Гунди !

Всеки истински фен може да изреди с лекота 50 футболисти играли преди 20-30-40-50 години, а не може да каже 5 играли преди две години. Имам в предвид че истинските емоции оставят отпечатък завинаги, а тези съвременни плюнковци, никой няма да ги помни.
Симеон Райков ме отказа от Левски. Копелето го взеха от Ботев Враца. Бил добър, ... ама за Враца. В Левски пътя не видеше. Както и да е ! Но като му показаха в един вестник колата с остригания мухльо до нея, се отвратих от българския футбол. На какво отгоре този има такава кола ... :evil: И аз да седна да се ядосвам за Левски и за националния отбор ...
От години агитирам хората въобще да не ги гледат тия. Направил съм фен клуб на Ливърпул с над 20 човека. Пием си всяка седмица бирата заедно и се кефим.
Някой ще каже: - Ама друго си е да са българи! Да в трите гранда общо 6, изброени в предния ми пост. И да, Хендерсън не го е еня за мене. Ами да не мислите , че Серджио Буш го е еня. Защо тогава да се изтезавам да гледам Буш. Гледм си този който може да я търкаля и който ми носи наслада. Това е лекарството да се откажете от нащи тарикати - избирате си един добър отбор от Европа и си следите само тях !


03 Авг 2018 11:17
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Копенхаген - Цска ГОЛ ОТ ЗАСАДА !!! Съдията свири за домакините !!!! Аз ако съм ще извадя отбора ДЕМОНСТРАТИВНО !!!! ЦИРК дами и госпада !!!


16 Авг 2018 20:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Вадиш го и за две години си аут от Европа. Башка глобите :wink: :D


16 Авг 2018 21:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
С риск да се повторя - всичко вече е само бизнес!!!
Футболът като спорт умря със създаването на шампионската лига! Вижте цените на играчите - един О.Дембеле - 140 милиона евро!!! Смях в залата....


16 Авг 2018 23:40
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Всичко се направи да държат бедните роднини вън а те да вкарват техните отбори вътре. Вярно че са силни ама и нашите можеха да са силни ако взимат големите пари. Не говоря за българите те ще ги откраднат без файда за футбола :lol:


17 Авг 2018 09:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
iuri2 написа:
Вярно че са силни ама и нашите можеха да са силни ако взимат големите пари.
Искаш да кажеш Гриша Ганчев да вземе големите пари :evil: Той веднъж вече взе големи пари - тези на бабите и дядовците ви. Умрях си от кеф, че голът беше зачетен.


17 Авг 2018 10:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
vanderel написа:
Умрях си от кеф, че голът беше зачетен.

Явно не си умрЕл...
И какво толкова те изкефи?
Не един,а 4-ма в засада!


17 Авг 2018 10:48
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Не го казах за да злобея срещу моите приятели, фенове на цска. Напротив - опитвам се да ги убеждавам, да не се кефят на този Ганчев. Техният отбор понастоящем е в Б група. И много искам догодина да влязат в А, за да ме разберат всички. Стига обаче истинското ЦСКА да не се продаде и то на помака. Защото тогава нещо ще трябва да се направи, а парите/без значение какви са/ оправят всичко. Ганчев с първият му милион, не са за съжаление - не трябва да сме толкова плиткоумни.


17 Авг 2018 11:14
Профил

Регистриран на: 06 Фев 2012 19:43
Мнения: 13
Отговори с цитат
И по какво разбра че “истинското е в Б група”. По 100-те човека публика на Васил Левски или по ония 20 където бяха в Ерден. Този отбор се създаде напук на ГГ да пречи и да сее раздори, а спиртал са царе в това.


17 Авг 2018 12:32
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 86  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®