Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 21:19



Отговори на тема  [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 86  Следваща
Футбол и .... 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Казвал съм много пъти не се джафкайте за щяло и не щяло!! Такова е положението в БГ-то.Истината е и че без пари нищо не става но и многото развалиха футбола.А макар и от ЦСКА бих искал само някой да развали сметките на Домуса че той си мисли че е всичко в тая държава а може би за съжаление има право :( :(


17 Авг 2018 12:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2013 14:41
Мнения: 80
Отговори с цитат
vanderel, хайде точно вие от Подуяне да не ни давате акъл за "истинското ЦСКА", още повече че точно левскарите съзнателно или не толкова определихте кой е вашият вечен съперник, съответно най-голям дразнител с масово посещение още на първото дерби, след като се върнахме в Първа лига... Много обичаме да ни се проповядва лицемерен телешки морал...


18 Авг 2018 08:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Простаците според вас Вальо Илиев и Бадема като влязат в А група, тогава пак ще говорим :D

А думата "истинско" аз лично я употребявам в малко по-различен смисъл от тези дето искат да унижат феновете на цска, че техния отбор е в долните групи. Просто оня отбор спази законите и започна от нулата - А окръжна, както направиха и Локо Сф. Нали не искате да кажете, че Локото са по-прости от вас :? А Боби Михайлов - путката заспала, много добре знае че без лобито на цска не може да бъде преизбран,затова мафиотската му структура направи куп глупости, за да угоди на един псевдо бизнесмен :evil:
Повече по тази тема няма да говоря, че някои може да не ме разберат. Последно - най-добрите ми приятели са цесекари !


18 Авг 2018 10:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2013 14:41
Мнения: 80
Отговори с цитат
vanderel, след като пишеш по този начин, точно ти, а не други не разбират за какво иде реч. Да, и моят съвет към теб е да не пишеш по темата, след като слагаш знак за равенство между спортен (в частност футболен) клуб и акционерно дружество...

Набързо, за да се опиташ ТИ да разбереш за какво пиша:
Името на клуба е ЦСКА.
Името на отбора е ЦСКА.
Името на акционерното дружество/фирмата е ПФК ЦСКА - София ЕАД!

Когато попиташ цесекар от кой отбор е, той казва: "От ЦСКА", не казва, че е от "ПФК ЦСКА-София ЕАД". Същото е и за левскари, и за ботевисти, локомотивци, слависти, беройци и т.н. Никой нормален фен не се интересува от фирмата, която стои зад любимия му клуб. АД има от края на миналия век по директива на БФС, когато всичко, което беше по Закона за лицата и семействата мина по търговския закон (което за мен бе грешка, затова имаше през годините доста фалити на АД, стоящи зад футболните клубове и съответно преструктуриране и преминаване към други АД). Различните форми на управление са едно, спортният/футболният клуб е съвсем-съвсем друго... Едното служи за упражняване на някаква търговска дейност (продажба на артикули, ТВ права, футболисти и т.н.), другото акумулира в себе си история, стадион, публика, ЛЮБОВ, ЕМОЦИЯ и СТРАСТ...

За отцепниците и предателите, подкрепящи една огромна лъжа, няма да отварям дума...


Последна промяна Capricorn на 18 Авг 2018 11:07, променена общо 2 пъти



18 Авг 2018 11:02
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Сигурно се повтарям но оня отбор на ЦСКА във В група беше втория по сила отбор в БГ-то спечели купата с което ще остане в историята освен с 11-0 и 10-0 но никой не искаше да чака 2-3 години да си заеме полагащото им място. Но където са феновете там е отбора а говедата да си гледат техния отбор че и без тях не може :lol:


18 Авг 2018 11:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Говеда - едър рогат добитък :D
Истинският фен няма да използва такива епитети за противника, а ще го уважава. Без него той самият е нищо.

Фенът си е фен, това, че подкрепя любимия си отбор в тежки моменти, а не се отказва от него е за подражание. По този начин се изгражда традиция, история и ако отборът е добър и слава.
Аз съм цесекар от като се помня. За мен това НЕ Е МОЯТ ОТБОР и не мога да се примиря с това "припознаване".

Мнението ми за ПЕРУКАН го знаете. Докато е в средите на българския футбол НИЩО ХУБАВО НИКОЙ НЯМА ДА ВИДИ. НИТО ЦСКА, НИТО ЛЕВСКИ, НИТО НАЦИОНАЛНИЯТ...може би само Венци и Домуса :oops:


18 Авг 2018 13:31
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Capricorn написа:
Когато попиташ цесекар от кой отбор е, той казва: "От ЦСКА", не казва, че е от "ПФК ЦСКА-София ЕАД".

Ако питаш истински цесекар ще ти каже, че това което направиха с нашия отбор е БЕЗОБРАЗИЕ!!! И приятелите ми, със които от 80-те на миналия век висяхме на всеки мач на армията в сектор Г ще ти каже, че това ПФК ЦСКА - София
НЕ Е неговия отбор
!
Capricorn написа:
... другото акумулира в себе си история, стадион, публика, ЛЮБОВ, ЕМОЦИЯ и СТРАСТ...

И чия история се акумулира и какво се купува и от кой и какво остава???
можеше и по друг начин...пример Ювентус!!!

Capricorn написа:
За отцепниците и предателите, подкрепящи една огромна лъжа, няма да отварям дума...

аз също.....сърцето ми не подкрепя това ЦСКА!

Безкрайно разочарован фен на ЦСКА от създалата се ситуация!

Останаха ми само
FC Barcelona & FC Liverpool


18 Авг 2018 13:55
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2013 14:41
Мнения: 80
Отговори с цитат
zdravkos, ела на Армията, където ще видиш най-истинските цесекари от всякакъв тип - от умерени и спокойни до най-крайните и нетърпящи предатели и отцепници, третирайки ги по-зле и от левскарите. Опитай да обясниш това на някого там. Може и мен да уцелиш (ако имаш късмет, защото съм от търпеливите и спокойни като цяло цесекари, но не мога да кажа това за всички около мен), тъй като не пропускам мачове на Армията...

Това е първият и единствен коментар от мен към теб в този форум. С разни подобни "цесекари" не желая да обсъждам каквото и да било за ЦСКА.


18 Авг 2018 14:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Недейте бе хора! Виждам че сме все цскари. Феновете решават кой кой е а не отделни хора.А аз по принцип желая успех и на двата проекта! Че какво българско има примерно при Лудогорец освен името и че е БГ отбор Да ама е БГ .А за говедата се извинявам! Винаги съм казвал че ЦСКА без Левски и обратно не са силни :D


18 Авг 2018 15:44
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
@capricorn
Едро смляното от теб въобще не подлежи на коментар!
Аз също не мисля да си губя повече времето :wink:

@iuri2
1+


18 Авг 2018 15:58
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Capricorn написа:
Когато попиташ цесекар от кой отбор е, той казва: "От ЦСКА", не казва, че е от "ПФК ЦСКА-София ЕАД".

Ако питаш истински цесекар ще ти каже, че това което направиха с нашия отбор е БЕЗОБРАЗИЕ!!! И приятелите ми, със които от 80-те на миналия век висяхме на всеки мач на армията в сектор Г ще ти каже, че това ПФК ЦСКА - София
НЕ Е неговия отбор
!
Capricorn написа:
... другото акумулира в себе си история, стадион, публика, ЛЮБОВ, ЕМОЦИЯ и СТРАСТ...

И чия история се акумулира и какво се купува и от кой и какво остава???
можеше и по друг начин...пример Ювентус!!!

Capricorn написа:
За отцепниците и предателите, подкрепящи една огромна лъжа, няма да отварям дума...

аз също.....сърцето ми не подкрепя това ЦСКА!



Безкрайно разочарован фен на ЦСКА от създалата се ситуация!

Останаха ми само
FC Barcelona & FC Liverpool



Само като видях че даваш за пример Ювентус и ми стана ясно че нищо не разбираш ,може да си подкрепяш който искаш твое право е ,ама не пиши глупости.

Юве не е Фалирал за твое инфо.


18 Авг 2018 16:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Точно думата "фалит" е проблемът. В България алкохоликът Михайлов и кликата му, за да бъдат преизбрани вкл. и от лобито на цска, успяха да предадат на тази дума повече от две значения. Затова цска фалира по един начин, а Локото по друг. А пък за да се ускори купуването на отбора от човек олицетворяващ цялата мръсотия на прехода, се създаде група в която Дунав играеше в Разград, Монтана в Ловеч, Етър в Сливен, Локо ГО на Лаута, Ботев на Лазур ... За Верея и софийските отборчета да не говорим. Имахме три цска, догодина ще имаме две в А група и т.н. Всеки мислещ човек може да си прави изводи. И ако е фен на цска, не е задължително да отрича всичко и да не казва една критична дума за всичката тази далавера. И добре че УЕФА не са като БФС, та отборът получи някакво реално наказание.
Феновете - за тях само аплодисменти. Респект и към хора като Вальо Илиев и Джуджето.
Вълната на настроение която обхвана феновете след половинчатия фалит, беше да докажат че именно те са цска. Това приповдигнато настроение ги държи и сега.

Самокритика и реализъм обаче трябва да има - аз напр. не признавам този Левски с един българин/Ив.Горанов/ в състава за мой отбор. Не признавам за мой дори националния отбор, тъй като там нямам кумири. Не мога да бъда само за сините или бели фланелки, без да ме интересуват тези които ги носят.
В понеделник вечерта ще си гледам мача и хич не ме интересуват цска и левски в тези им състави и с тези ръководства.

РР: Споровете м/у левскари и цска-ри отдавна са признати за неразрешими. Такива примери има във всяка държава. Така че ако някой в подобен спор се опита да обиди опонента си, това не говори добре да първия.
Поздрави на червените фенове. Те сега са в еуфория и е разбираемо ...


18 Авг 2018 20:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Peace!!! Всички са прави за съжаление. Скоро няма да имаме отбор на световно а на европейско изобщо затова пък може да гледаме световния футбол. А сега и италианския :lol: :lol:


18 Авг 2018 21:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Може ли да вметна нещо. Първо да уточня - дреме ми за ЦСКА, точно колкото и за Левски, Лудогорец, Литекс, Велбъжд и Олимпик Тетевен.
Виждам, че тук почнахте с говеда, телета, турци, арменци и пр. приятни епитети. Явно сте много големи футболни фенове, след като нямате грам уважение към съперника. Това обаче си е ваш проблем. Това, което исках да кажа на феновете на ЦСКА - вашият отбор е изкуствено създаден от Българската Комунистическа партия по образ и подобие на съветския ЦСКА. Факт. Десетилетия са инвестирани огромни средства в утвърждаването и развитието на клуба и някои от най-големите ни спортисти са произлезли именно от школата на ЦСКА. Също факт. Сега този славен тим (моето мнение е малко по-различно, но си е само мое) е в ръцете на международен мафиот, който го използва, както жената Ариел. Следващия път преди да започнете да обиждате инакомислещите, помислете си какво и кого защитавате. Айде със здраве.
П.П. Почти същото се отнася и до останалите горецитирани ФК.


22 Авг 2018 13:42
Профил

Регистриран на: 14 Авг 2010 16:09
Мнения: 28
Отговори с цитат
Така е, ама то навсякъде е така. Спортът, като и Културата (от книги, през музика и мода) се финансира по този начин - Ариел пере всичко.


22 Авг 2018 14:51
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1289 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 86  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®