Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 13:13



Отговори на тема  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 32  Следваща
РАЗНИ 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
LILKA написа:
Весело посрещане на новата година момчета :D Да сте живи , здрави и през новата година да продължавате да помагате на хората :D Благодарение на вашата помощ , много хора гледат българска телевизия в чужбина и аз съм една от тях , никога няма да забравя за вашата помощ :D Не пиша във форума защото аз със техниката много не съм на ясно и ме е срам да пиша сред такива светила като вас :D Бъдете здрави ! :D :oops:
Много приятна изненада е твоята поява навръх Нова Година, Лиле :D Ти си много специална за този форум. Благодарим ти за хубавите думи. Весело посрещане на Новата Година, в Северна Испания :!:


31 Дек 2015 17:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Линиите за гласуване вече са затворени :D
Юзър 2015 е ... :D Е ... :D ...след рекламите :wink:


31 Дек 2015 19:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Титлата - "ЮЗЪР 2015" е за АЛКАТРАЗ БГ :!: :!: :!: :!: :!:

От мен - Честито на Алки :!:


31 Дек 2015 21:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
АЛКИ - докато си част от нас, ще те наричаме така !
Та Алки, ти преби форума с темата за КОДИ. През цялата година вложи много от себе си, за да ни ограмотяваш за ИПТВ-то ! Малко прекали с критиките си към нашия домакин, и това признавам си донякъде ме спираше да те обявя за № 1, но като се замисля, Була заслужават всяка критика отправена към тях. А и в края на краищата е важно да сме полезни на потребителите на форума, а не на фирмата :wink: ПОЗДРАВИ ОТ ИМЕТО НА ВСИЧКИ ЮЗЪРИ :!: ЖИВ И ЗДРАВ :!:


31 Дек 2015 21:54
Профил

Регистриран на: 04 Сеп 2011 17:44
Мнения: 61
Отговори с цитат
Честито от мен и де'т се вика, да почерпи!!! :) btw ... за много години, живи и здрави, много щастие успех и късмет през новата 2016 год.!!!


01 Яну 2016 11:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2009 09:14
Мнения: 31
Отговори с цитат
Успешна Нова година на всички във форума ! :D

Огромна благодарност на всички, които отделиха време и положиха усилия, за да помагат на "нуждаещите се" колеги !


01 Яну 2016 14:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Силна година за форума. Честито на победителя и дано по-скоро му се обадят за дългоочаквания Fusion IP Box ;). Догодина някой ще създаде подобна викторина, но това няма да е Вандерел. Да видим тогава кой ще е юзър на годината...


01 Яну 2016 14:24
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Успешна нова година и от мен за всички! Благодаря ви за признанието и се извинявам ако някой се е почувствал лично засегнат от мои коментари.Критиките ми са изцяло към екипа на Булсат а не към който и да е техен клиент. Всеки клиент когато си плаща за дадена услуга търси тя да е качествена и да отговаря на някакви общоприети стандарти. До този момент аз такова нещо не съм забелязал да е налично и съм възмутен ,че ни се рекламира откровенна лъжа и измама във лицето на IPTV услуга. Няма нормален човек който да ги чака 3 години да отстраняват очевадни бъгове и да изграждат платформа със евтини компоненти. Няма как да ми искат 100 лева за андроид бокс който струва 20$ и да си мислят ,че аз съм някакаъв дебил и не мога да проверя колко е цената на това технологично недоразумение. Още веднъж се извинявам на всички и дано през новата 2016 година да започнат да посещават форума и хора от съпорта на Булсат а не само клиенти .


07 Яну 2016 00:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
ЖИВЕЙТЕ ЗА ДА ОБИЧАТЕ :!: :!: :!:

https://www.youtube.com/watch?v=cyKguoth9e0


14 Фев 2016 20:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
БНТ – 25 605-ти епизод на „Дързост и красота”. Рич е вече на 143 години и е заплодил всичко възможно.
Майка му Стефани Форестър е на 142(това е възможно, защото се оказва, че всъщност тя му е сестра, а той e родил сам себе си).

Стефани е бременна от Брук(съвременна медицина) и ражда близнаци(Том и Тарпон).

Бтв – новини: катастрофи, убийства, грабежи, някакъв депутат крал пари и всички изненадани викат: аууу... ц-ц-ц...

Диема – филм. Бандит стреля от два метра по Лоренцо Ламас. Не улучва и яде бой.

Бтв комеди – дърт сериал за двама идиоти(Жалки и Тупалки или както там се казват).

Бтв синема – реклама. Красиво момиче се срамува да пръдне в асансьор – душа бере завалийката, но държи. Сетне отива на изискано парти, окапва се с имамбаялдъ, обаче си носи една туба с перилен препарат, който показва на всички.

Ринг – стар мач.

Нова – новини. После ще дават „Съдби на кръстопът” – млада жена(Галя) открива, че съпругът ѝ(Милен) върти любов с автобусен шофьор(чичо Димо). Същата отива при адвокат Георгиев да търси развод, а двамата влюбени заминават на почивка в Банско...

БНТ2 – женски хандбал от „Б” група: „Кулминация”(Павликени) – „Пневмония”(Сапарева Баня).

СКАТ – някакъв човек говори, докато спи.

Кино Нова – реклами: вагинални секрети, храчки, сопол, потни мишници, косми, гъбички, хемороиди, простати, бацили, дебели черва, тънки миризми,
мръсни зъби, чисти пъпки, семейство мие с наслада нужник...

Диема Спорт – стар мач.

Европа – предаване за боядисването на шахти в западен Хондурас(феноменално интересно).

Агротв – репортаж за отглеждането на пуйки в южен Казахстан(изключително вълнуващо).

Канал 3 – наколенки, очила за отслабване, космодиска, нож режещ хляб(изумително... как е възможно).

Нова спорт – стар мач.

Евроспорт – Световно първенство по търкаляне на камък. Осминафинал: Ингоулвур Хванадалсхнукюр Вахтнайокутъл(Исландия) – Жечимир Жмежожмжшчжчшнски(Полша).

Тв7 – реклама. Бял мъжки дупенце... планът се увеличава... човек седи на тоалетна чиния в хола и гледа през прозореца, как другите се забавляват.

Бтв Екшън – повторение на филм(за 431-ви път).

Евроком – професор Вучков разказва за сексуалния си живот преди Освобождението.

ХобиТВ – двама пияни за риба.

Анимал планет – колят делфин в името на науката.

Дискавъри – мъж яде хлебарка, жена пикня пие.

Нешънъл Джиографик – предаването „Брейн геймс”. Първо пускат някакви вибриращи кръгове, после колко триъгълника може да намерите в един праз и как да нарисуваме кон седящ пред Бъкингамския дворец с ухото си в тъмна стая. Следва логическа загадка, от която щяло да проличи, колко акъл имам. Ето я: сто затворници са подредени в колона от екзекутор, който е поставил червена или синя шапка на всеки от тях и зелени или жълти чехли на нозете им. Пандизчиите могат да видят, шапките на хората, подредени пред тях, но не и на тези зад себе си, както и своята, а палачът не вижда кой с какви чехли е. Въпросът е чрез творческо мислене и приложна математика да разберете, колко от затворниците имат въшки(за по-любопитните и глупави люде като мен отговорът е 19).

Утилисима – старица готви жаба.

Планета – мултиплатинени кючеци топ хиляда.

А Хе Не – „От местопрестъплението”. Знам – винаги откриват косъм.

Фокс – „Монк”. Някакъв дебил, дето помия не може да хвърли на две прасета, разследва престъпления?!

ТЛС – предаването „Попаднах в болница заради секс”. За по-голяма възбуда мъж излива връз легналото тяло на жена си тава с грах яхния. Манджата обаче се оказва твърде гореща и съпругата получава изгаряния трета степен.
Ще включа телевизора пак догодина.


16 Мар 2016 10:37
Профил
Аватар

Регистриран на: 19 Окт 2011 16:24
Мнения: 34
Отговори с цитат
Изображение


17 Мар 2016 12:12
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
https://www.youtube.com/watch?v=QL9jk8pjWO8

https://www.facebook.com/podprikritiesezon5/?fref=ts


28 Мар 2016 00:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Мислех си че ще завършим наравно и щеше да ме е яд, че ги изпуснахме второто полувреме в Германия. Молех се да не позная ...
Луда работа :!:
http://www.novsport.com/news1908721_1.html


15 Апр 2016 01:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Може би тота ще е мача на годината, имам предвид обрата. Макар че сме едва април месец


16 Апр 2016 07:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 24 Авг 2010 14:06
Мнения: 14
Местоположение: Там някъде.
Отговори с цитат
http://mobile.facebook.com/groups/191416454903?view=permalink&id=10154412446069904&p=10&av=100001499253451&refid=18


09 Авг 2016 14:23
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 32  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®