Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 07:13



Отговори на тема  [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Следваща
РАЗНИ 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Отвя и Серина-без игра :D


30 Сеп 2020 14:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Дааа :mrgreen:
Дзверо се отказа
Изображение


30 Сеп 2020 14:48
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Nole & Stefanos правят много голям мач :wink:
:D


Последна промяна zdravkos на 14 Фев 2021 11:08, променена общо 1 път



09 Окт 2020 23:04
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Изображение

Рафата изравни дедо по спечелени титли от гранд шлем :D


11 Окт 2020 19:44
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
И го направи се едно играеше със спаринг партньор :D Не бях виждал на Ноле нищо да не му се получава, но има и такива моменти явно :(


11 Окт 2020 21:49
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Не съм сигурен, но тази година Рафа взе титлата без да даде сет на противниците :shock: !
Забележителен както винаги :D


11 Окт 2020 22:34
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Няма загубен сет :!:
Хамилтън пък изравни Шумахер по спечелени победи.
Както вървят нещата, и двата рекорда ще бъдат подобрени !


11 Окт 2020 23:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Има много случаи когато човек напише или направи нещо, след това да не може да го направи толкова хубаво, като първото. С тази моя класация "Юзър на годината" ми се налага да се връщам назад в годините и като чета написаното, хем се чудя това аз ли съм го писал, хем се плаша, че сега каквото и да кажа, няма да е същото. Затова не искам да се надскачам и по мързеливия начин копирам стари текстове :D
vanderel написа:
Не съм се уморил, но пък си мисля - дали не ви дотягам в края на всяка година с тази моя класация - "Юзър на годината" :? Днес обаче един приятел от този форум, на лични ми каза, че ще е жалко да изоставя тази традиция. Надявам се и други да мислят като него ...

Интернет комуникацията в последно време се засили много. В почти всички градове и градчета има Фейсбук-групи със заглавие - "Забелязано в ... " Хората се надпреварват да остроумничат. Нервничат, избиват го на простотии ... Но за всеки участник в дискусиите, причината да е в съответната група, е да е полезен ... В частност на града си. В тези групи обаче единомислието е точно толкова, колкото по време на избори ... Т.е. - никакво :(

:idea: За форума :arrow: И в нашия форум през годината преплаваха искри, но като цяло семейството ни се запази цяло. Надявам се всички да сте били преди всичко здрави :!:

:idea: За администратора на форума :arrow: С този човек аз лично съм комуникирал един единствен път/по моя вина/. Ще го сравня с футболен съдия - когато съдията е незабележим на терена, значи добре си върши работата :wink:

:idea: За фирмата :arrow: Как беше - или добро, или нищо. Значи - нищо :!:

:D За пореден път ще копирам няколко поста от минали години, за да стане ясно на новите потребители за какво става въпрос :arrow:
vanderel написа:

vanderel написа:
Копирал съм си за кой ли път пост от предната година, защото правилата са същите :D
vanderel написа:
Да не си мислите че съм забравил :D МОЛЯ тези които са във форума от скоро, да прочетат третия ми пост тук :arrow: http://forum.bulsat.com/viewtopic.php?f ... 75#p221075 . Не си струва след толкова години спазване на традицията, да я прекъсна ей така ... ! Чувствам се длъжен да я продължа и заради самите призьори в тази класация. Всички тези хора, са дали много от себе си, от времето си и продължават да го правят, в името на нещо добро. Затова съм им длъжник и ги чувствам като приятели. Оставям настрани дразгите. Те са неизбежни. И със сигурност бързо се забравят. Хубавото, позитивното обаче не се забравя. И ако това да помогнеш на напълно непознат, се е превърнало за нас в хоби, е кажете ми тогава - не си ли струва човек да има такова хоби :?: :?: :?:
Няма да ви отегчавам повече, но след третия ми пост в темата от линка /всъщност това е стр.6 от тази тема/, прочетете и четвъртия !!! ... и просто бъдете хора :!:

Очаквам вашите лични съобщения :D , като спазвате правилата, моля :wink:


Несгодите на фирмата няма как да не се прехвърлят и тук във форума. Ние обаче не сме фирмата и нямаме никаква вина за случващото се. Това което се иска от нас, ние го вършим, въпреки настъпилата меланхолия и тягавата атмосфера :(

По-долу още един цитат от миналата година :arrow:


vanderel написа:
Някак си тази ми кампания мина вяло. Но това да не притеснява никого.
Все по-трудно става в наше време, човек да се пречупи и да надскочи определени норми на поведение. А не случайно в много езици, няма такава дума като в турския - ЕВАЛА .
Ще ви дам един пример, който виждате почти всеки ден - от години насам световните спортни федерации се опитват да наложат феърплея във всички видове спорт. Във Футбола напр. почти е задължително, след края на мача двамата треньори да се поздравят. И какво става - инициаторът на поздрава в повечето случаи е треньорът-победител. За победеният, върху който се е стоварило цялото небе, остава да прояви професионализъм и да намери сили да си подаде ръката. Това обаче е отбиване на номера. Истинският феърплей е тогава, когато победеният иде и поздрави победителя. Но как да стане това :?: , когато победеният винаги си намира причини - ако не в съдията и в терена, то тогава ще е просто в късмета.

Трудно е човек да се признае за победен. А още по-трудно е обаче - да признае победителя.
Хубавото в нашия случай е, че няма победени, но въпреки всичко има победители !!!


Този форум не е и не бива да е най-важното нещо в живота ни. Всеки си има семейство, професия, цели ... ! Всеки си има разсъдък, интелект и ум. Всеки има душа. Но и всеки има нужда от удовлетворение и една добра дума. Затова сега след тази ми тирада се усмихнете и продължаваме напред, както се изразяваше Кобрата :D :D :D
И не забравяйте на 31.дек. в 20,00 часа, докато се слагат масите и се изстудява шампанското, да хвърлите едно око на форума, а на следващия ден да се поздравим като, ... просто като приятели :!:
Весело посрещане на Новата Година на всички :!:


04 Яну 2021 01:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Горният ми пост е за новодошлите/пък и не само/ :D Някои може да искат да си ги припомнят тези неща :D Тази година покрай празниците се отдадох изцяло на семейството си и поради закъснението ми и липсата на време, ще обявя юзърът на 2020 год. еднолично.
Не става въпрос само за активност през изминалата година, а за цялостен принос към този форум.
Човекът си е такъв - не се изказва често/за щяло и нещяло като мен напр. :( /, не участва в конфликти/пак като мен :D / Постовете му обаче са точни и на място ! Лично аз му се възхищавам на професионализма и човешките качества.

За Юзър 2020 обявявам - XaMaB :!: Мисля, че той напълно заслужава да е сред хората по-долу


"Юзър 2008" - netman
2009 - pgi
2010 - valchop
2011 - Devnul
2012 - DJPlamen
2013 - Wanderer
2014 - Atom Heart
2015 - AlkatrazBG
2016 - user6396
2017 - Петър и Viktor Pavlov
2018 - zdravkos
2019 - pepy1 и iuri2
2020 - XaMaB


04 Яну 2021 01:34
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Точно!!! Такива а не чешещи си крастата и устата/като мен/ :lol: Приноса е в това да си помогнал поне на един човек да си реши един проблем! Поздрави на всички и естествено на юзър 2020.Той го заслужава :D


04 Яну 2021 11:46
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
iuri2 написа:
Точно!!! Такива а не чешещи си крастата и устата/като мен/ Приноса е в това да си помогнал поне на един човек да си реши един проблем! Поздрави на всички и естествено на юзър 2020.Той го заслужава :D

Поздравления за @ХаМаВ


via Tapatalk


04 Яну 2021 14:09
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Даскале, махни ме от тоя списък.
Всички да са живи и здрави дори и враговете ми иначе няма с кой да воювам.


04 Яну 2021 20:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
:D Мерси, радвам се, че съм помогнал дори и на един от този форум.
ЧН2021Г, бъдете здрави!


04 Яну 2021 20:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Никой от вас ли не гледа тенис?


14 Фев 2021 11:07
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Като спечели титлата ще се радвам, сега не смея :lol:


14 Фев 2021 11:46
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 478 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®