Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 18:40



Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Големи Коледни Изненади 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2009 11:41
Мнения: 111
Местоположение: България
Отговори с цитат
Подписах договора,с 4 приемника съм общо.Доплащам си 7/8ТВ и ще стане 33,76лв за 18месеца (Пакет Глобус не ми трябва,досега ми вървеше свободно откакто стартираха каналите,и не ми е толкова интересен).Ще сменя 2 от СД приемниците за новите ХД срещу по 9лв на приемник.

До сега давах 34,56 за премиум,диемаспорт и 7/8тв за 4 приемника...Вандерел може ли да те питам,някой неща на лично за да не разводнявам много темата с въпроси?


09 Дек 2020 20:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
adidas77 написа:
Вандерел може ли да те питам,някой неща на лично за да не разводнявам много темата с въпроси?

Оти така бре градски. Дай да видим тайните на оператора. Те не са твои щом е в тоя форум.


09 Дек 2020 20:51
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2009 11:41
Мнения: 111
Местоположение: България
Отговори с цитат
DevNull написа:
adidas77 написа:
Вандерел може ли да те питам,някой неща на лично за да не разводнявам много темата с въпроси?

Оти така бре градски. Дай да видим тайните на оператора. Те не са твои щом е в тоя форум.



А,извинявай ДевНул и ти също си от разбиращите тук(още помня как ми беше дал някакъв линк за гледане на ТВ).

Искам да питам за иптв примниците фюжън...Те само с интернет ли са и може ли да се гледат и с хдми кабел ако ти падне нета например, свързва ли се към чинията(изобщо как става свързвнето).Също менюто като на приложението за смарт телевизорите ли е(може ли да се прави фав листа от 1 до еди колко си на тях,както на ZHD210 например)Както и кой модел е най-добър от фюжъните(чета има 35,36 38)

За другите нови хд приемници(защото ZHD нямат и нямат наличност) подобри ли се софтуера(преди месец четох,че са зле )има ли фав листа,сменят ли бързо хд каналите или и те първо се чува звук и после идва картината след секунда-две..

И на последно място може ли да си купя от интернет друг HD приемник и да го ползвам,ще ми върви ли картата с него и т.н. ?


09 Дек 2020 21:13
Профил

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
Те само с интернет ли са и може ли да се гледат и с хдми кабел ако ти падне нета например, свързва ли се към чинията
Fusion е само с интернет и HDMI или AV кабел. Ако интернета ти спре - картината замръзва, трябва да изчакаш няколко секунди (до 20, защото МОЖЕ ДА ТРЪГНЕ) и да рестартираш ако не тръгне. Няма как да се свърже с който и да е сателит.

изобщо как става свързвнето
Много е лесно. Взимаш приемника (искай по възможност квадратен 35ца). Вкарваш му Internet кабела, свързваш с HDMI или AV към телевизора, пускаш го в тока и започва зареждане (което зареждане е всеки път след изключване от дистанционното или авто изключване).

може ли да се прави фав листа от 1 до еди колко си на тях,както на ZHD210 например
Да, но мисля че има разлики в менюто на смарт тв и устройство.

кой модел е най-добър от фюжъните
Както написах най-добре 35ца, но 38цата приема 4К каналите. Мисля че всички ги има по офисите, така че си избери.

За другите нови хд приемници
Не съм сигурен. Не мога да ти кажа...

може ли да си купя от интернет друг HD приемник и да го ползвам,ще ми върви ли картата с него
Не! Картата няма да тръгне. Всяка е направена само за един приемник (предоставен от БСК)!

Още за Fusion чети тук: viewtopic.php?f=2&t=19212


09 Дек 2020 21:30
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
IPTV приемниците на булстат са само с интернет- мноо голяма тема има за тях. Аз нямам такъв, но ползвам приложението фюжън на андроид бокс и телевизор с андроид. Телевизора е на синът ми и засега не ми се оплаквал - какво гледа и какво прави не го следя от много отдавна. Даже и телевизора не му пипам въпреки че му го подарих.
За запис на програми - доколкото зная от тук четене само с новите сат приемници. Ама на какво се гледат после или аз не съм прочел или Даскала спре да дава показания.
Последния ти въпрос е деликатен. Отговора е може, но не разчитай на това. Там приемниците са скъпички и се ползват от ентусиасти, които не ги интересува гледане на телевизия, а "ръчкане" по приемника. Такъв съм аз и имам и имал съм много такива приемници.


09 Дек 2020 21:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
В общи линии на деликатния въпрос с друг приемник и ръчкането може да ти се отговори така :
До 40г ръчкаш по жените, като минеш четиридесетте почваш да ръчкаш по други неща - приемници например


Изпратено от моят Nokia с фенерче с помощта на Tapatalk


09 Дек 2020 23:07
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
zdravkos написа:
В общи линии на деликатния въпрос с друг приемник и ръчкането може да ти се отговори така :
До 40г ръчкаш по жените, като минеш четиридесетте почваш да ръчкаш по други неща - приемници например


Изпратено от моят Nokia с фенерче с помощта на Tapatalk

Лелииии добре че лудата не знае за мен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: - и по двете работи


09 Дек 2020 23:17
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
adidas77 написа:
Подписах договора,с 4 приемника съм общо.Доплащам си 7/8ТВ и ще стане 33,76лв за 18месеца (Пакет Глобус не ми трябва,досега ми вървеше свободно откакто стартираха каналите,и не ми е толкова интересен).Ще сменя 2 от СД приемниците за новите ХД срещу по 9лв на приемник.

До сега давах 34,56 за премиум,диемаспорт и 7/8тв за 4 приемника...Вандерел може ли да те питам,някой неща на лично за да не разводнявам много темата с въпроси?
Колко писане са ми спестили колегите :D Благодаря им :!: За да не обръщаме темата на техническа, само ще ти кажа - смени двата СД за един Фюжън/какъвто имат, защото едва ли ще имаш избор/ и за един ГангнъмСтайл/супер е /. Другите неща си ги избий от главата !


10 Дек 2020 00:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2009 11:41
Мнения: 111
Местоположение: България
Отговори с цитат
vanderel написа:
adidas77 написа:
Подписах договора,с 4 приемника съм общо.Доплащам си 7/8ТВ и ще стане 33,76лв за 18месеца (Пакет Глобус не ми трябва,досега ми вървеше свободно откакто стартираха каналите,и не ми е толкова интересен).Ще сменя 2 от СД приемниците за новите ХД срещу по 9лв на приемник.

До сега давах 34,56 за премиум,диемаспорт и 7/8тв за 4 приемника...Вандерел може ли да те питам,някой неща на лично за да не разводнявам много темата с въпроси?
Колко писане са ми спестили колегите :D Благодаря им :!: За да не обръщаме темата на техническа, само ще ти кажа - смени двата СД за един Фюжън/какъвто имат, защото едва ли ще имаш избор/ и за един ГангнъмСтайл/супер е /. Другите неща си ги избий от главата !


Te ми запазиха 2 гангнам стайла :lol:,Фюжъна сменя ли бързо каналите или това си зависи от скорстта на интернета?


10 Дек 2020 00:25
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Сменя си каналите нормално. Не зависи от нета. И си има предимство - повече и по-качествени канали. Според мен най-добрата хконфигурация е смесената - тунери и бокс. Като ти ги пазят, вземи сега двата корееца, ако някой от тях се издъни/има такива случаи/ ще го смениш с Фюжън. Ако пък си доволен от корейците , може да смениш един от старите НД за бокс. Фюжъните няма да свършат.

:idea: Като цяло и тунерите и боксовете на БСК се дънят и са на късмет. Имат разлики. Имат предимства и недостатъци. Трудно може да се каже кой е №1. Хубавото е, че не е проблем при проблем :D да се сменят. :wink: За сега поне ...

Явно след толкова технически офтопик, на следващата страници пак ще трябва да дублирам първия си пост от тази тема :D


10 Дек 2020 00:32
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Искам да се възползвам от промото за 29.99. Оаче как да подпиша като титуляра е в чужбина. Има ли варианти?


10 Дек 2020 21:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Има.
Правиш нов договор на твое име и сам си титуляр шампион!


10 Дек 2020 22:12
Профил WWW

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Хубаво, ама стария..? Ще мога ли да ползвам същите приемници и т.н. Не ми се занимава да разнасям още 3 приемника.
Може ли направо да ми прехвърлят договора на мое име и да се чуят с титуляра по-телефона. Все пак баща ми е титуляр.


10 Дек 2020 22:24
Профил

Регистриран на: 02 Сеп 2009 21:36
Мнения: 39
Отговори с цитат
Тази тема взе леко да напомня на кампанията за разяснявяне на ефирната цифровизация в България :) ... Надявам се ползата от нея да е по-голяма само.


11 Дек 2020 00:18
Профил

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
@HD-1 По-добре попитай в офис.
Мисля, че може трите да ти ги регистрират на твое име, но какво става с стария договор на баща ти не знам...


11 Дек 2020 00:22
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®