Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 16 Апр 2024 19:48



Отговори на тема  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща
БУЛСАТКОМ с НОВИ пакети 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Добре е да има и такива постове, за да се видят Генчев и компания колко са били неадекватни . Само един пример, с едно малко камъче, което за БКС се оказа скала - бТВ Екшън 6 години не можаха да го пуснат в HD :evil: Няма смисъл да говорим повече ...

Жив и здрав колега :!:


11 Сеп 2020 11:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
sylviope написа:
В момента върви кампания по връщане на отказали се абонати. Аз не ползвам телевизията им от повече от година, но ми остана интернета. Днес ми се обадиха с оферта пет месеца с една такса. Не разпитвах за подробности, защото за мен това е загубена кауза. Преди две седмици пътувах с приятел в моето положение - без телевизия, но с интернет, и на него му направиха същото предложение, но и той отказа. Има толкова по-лесни начини за качествена телевизия, че не си заслужава усилията да се занимаваме с тези нещастници. Аз съм абонат от зората на сателитната телвизия и последните години плащах пълен пакет, към 40 лв. на месец, но след толкова много обещания и очаквания, година след година, изведнъж ми писна и приключих. Хайде със здраве.


Малко извън темата да те питам колега ,връщат ли се захаринките или фюжъна при отказване ?


11 Сеп 2020 16:32
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Яну 2009 14:51
Мнения: 55
Местоположение: София
Отговори с цитат
Наскоро аз отправих официално питане. Казаха ми че ще проверят договора (при все че нямам такъв, а само протоколи за монтаж.) След ден ми върнаха мейл, че ако искам да задържа приемниците за сезонно ползване трябва да ги откупя по 48лв (в моя случай 2 фюжъна и 1 zhd210 общо 3 броя за 144лв) следователно си викам на акъла ... няма да ви ползвам сезонно. ДгД

Иначе на Неосат чисто нов приемник с подарък антена и конвертор е 72лв , а на Булсат 48лв за втора употреба (дадоха ми го стар още преди 2 години)

Тъй че..


11 Сеп 2020 16:52
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Е като си тръгнал, кажи и че приемникът им е пълно дърво, иначе много почва да смърди работата :D


12 Сеп 2020 22:45
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Яну 2009 14:51
Мнения: 55
Местоположение: София
Отговори с цитат
Е, че фюжъна по-малко дърво ли е? Какво ще го правиш като си го купиш и вече не си абонат?

А на Нео приемника е орязан софтуерно докато трае теста, върос на време е да му отключат настройките.


12 Сеп 2020 23:39
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Фюжънът няма само функциите за връщане назад и пауза на текущо предаване, а това че може да се гледа само ден назад не е недостатък на приемника, а глупаво решение на Булсат, което е крайно време да бъде коригирано. По същата логика те питам и теб какво ще го правиш този приемник за 72 лв., ако не си абонат на Заяка? Отделно да не говорим че сравняваш различни видове приемници (на IPTV няма кой да ти пусне FTA канали както е на сателит). И само да вметна че новите абонати на Була едва ли плащат и 20 лв. за включване, като и при тях всичко без приемника не ти се търси никога и по никакъв повод. Така че я пак къде е далаверата - има-няма 20 лв. и приемник за временно ползване (докато си абонат) или 72 лв. за недоносче твоя собственост? Да не говорим че аз продължавам да твърдя че този т. нар. оператор го чака същата съдба като ITV Partner, Total TV и Satellite BG, само мошеникът е различен в случая. Айде със здраве.


13 Сеп 2020 08:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
А къде се плаща 20 кинта за сключване?


13 Сеп 2020 11:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
DevNull написа:
А къде се плаща 20 кинта за сключване?
Те нямат още ценоразпис.... може и така си остане, недовършена работа като всичко останало при Зайко Байко!


13 Сеп 2020 11:43
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Рамби, не се крий у миша дупка. Кажи за 20-те кинта.


13 Сеп 2020 18:00
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Не съм разбрал че към мен си се обърнал. В интерес на истината налучквам, но нали преди години се оказа че по система всички се водят ползватели на приемниците (дори и тези които са си ги платили с някакъв протокол или там каквото е), а не собственици, та колко да е включването? Говорим след приспадане на пакета за който си се абонирал и съответните месеци за които те задължават да предплатиш, а реално през това време гледаш промоционално пълния пакет (ако още го има това). Цената на оборудването е интересната в случая, която съм убеден че излиза под въпросните 72 лв. на конкуренцията.


13 Сеп 2020 18:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Яну 2009 14:51
Мнения: 55
Местоположение: София
Отговори с цитат
Въпроса е че този приемник е орязан към този момент, от там насетне ЩЕ добавят разни неща и ще може да се ползва за fta И прочие.

А от къде тръгна въпроса. Питам аз като дам 48лв да си купя Фюжъна и преди това съм дал още 18лв, после за къв чеп ми е? А за каналите няма как да кажеш Булсат са конкуренция, даже най малкия пакет за 15 лв на Неосат има почти всички канали от премиума на Булсат (DTH)


13 Сеп 2020 18:58
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Вие сега тука само реклама на Зайо Байо ли ше прайте?
Що не си пишете в темата ами почвате навсякъде да цапате?

По-скопен приемник какъвто тея мишоци предлагат за момента няма!
И като минат тея ъпдейти и стартират официално тогава се напъвайте да ги хвалите... :!:


Последна промяна zdravkos на 13 Сеп 2020 19:22, променена общо 1 път



13 Сеп 2020 19:20
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Rambo написа:
В интерес на истината налучквам.

Шарен ли ти е боба? Налучваш, а това че постваш невярна информация те бОли ****.
Ето:
Цитат:
Има ли такса монтаж?

При първоначално включване монтажът се предоставя от neosat с всички елементи за целта /антена, окачване, стойка, единичен конвертор и 25 метра кабел/. Всички допълнителни монтажни дейности и вложени материали и/или оборудване се заплащат допълнително.


Rambo написа:
Цената на оборудването е интересната в случая, която съм убеден че излиза под въпросните 72 лв. на конкуренцията.

Ти ли определяш цената на сиренето в млекарницата?

А най-интересното да видиш:

Цитат:
Какъв е срокът на абонатните договори?

Абонатният договор е рамков, безсрочен и необвързващ. Рамковият абонатен договор на neosat ви дава възможност да заплащате услугата “доставка на сателитна телевизия до дома“ за срока, който сами прецените. Имате право сами да изберете кога и за какъв период да предплатите избрания от Вас телевизионен пакет.
Минималният период е един месец.


13 Сеп 2020 19:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1928
Местоположение: EU
Отговори с цитат
DevNull написа:
Шарен ли ти е боба? Налучваш, а това че постваш невярна информация те бОли ****.
Ето:
Цитат:
Има ли такса монтаж?

При първоначално включване монтажът се предоставя от neosat с всички елементи за целта /антена, окачване, стойка, единичен конвертор и 25 метра кабел/. Всички допълнителни монтажни дейности и вложени материали и/или оборудване се заплащат допълнително.


Ти ли определяш цената на сиренето в млекарницата?

А най-интересното да видиш:

Цитат:
Какъв е срокът на абонатните договори?

Абонатният договор е рамков, безсрочен и необвързващ. Рамковият абонатен договор на neosat ви дава възможност да заплащате услугата “доставка на сателитна телевизия до дома“ за срока, който сами прецените. Имате право сами да изберете кога и за какъв период да предплатите избрания от Вас телевизионен пакет.
Минималният период е един месец.


Изображение

ползвай страницата на неошита във фейса за тая работа!


13 Сеп 2020 19:27
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
И какво като няма договор? Клиенти трябват, а при обран бостан такива няма как да се завъдят много. Да не говорим че тръгват разбити и много от коментиращите ги гледат нелегално. Отделно вървят права за каналите всеки месец, както и заплати, осигуровки, гориво, а без адекватни приходи месеците на тази авантюра са преброени. И да, за разлика от теб не хейтя, а гледам реално на нещата.

P. S. Цената на монтажа на Була е просто смешна и е просто абсурдно, че се хващаш за нея...


13 Сеп 2020 20:38
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®