Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 18:22



Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Странно защо не мога да си доплатя за по-бърз интернет. 
Автор Съобщение

Регистриран на: 02 Апр 2020 22:14
Мнения: 2
Отговори с цитат
Здравейте

Искам да си доплатя за текущия месец за по бърз интернет. Оказа се че не може защото че съм бил предплатил и следващия.

Сега ще поясня:
За Април месец 2020г. е платен 25mbs. Днес 2 Април 2020г, се опитваm да си доплатя за текъщия месец 100mbs(или 50mbs), но не може поради причината че съм си предплатил за май месец. Да за май месец съм си предплатил 100mbs.
Единствения начин било да си сторна плащането - но за съжаление било електронно направено и нямало как да стане сторване.

Честно казано все още ми е трудно да повярвам че не може.

Поздрваи,
Георги


02 Апр 2020 22:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Просто доплащаш електронно разликата на платеното и това което струва пакета който искаш реално! След това се обаждаш в офиса и казваш, че имаш платен пакет за ... мбита платени по електронен път. Като си направят проверка ще видят, че абонат ... е платил въпросната сума и...така. А това че е на 2 танзакции няма никакво значение! :D


03 Апр 2020 13:10
Профил

Регистриран на: 02 Апр 2020 22:14
Мнения: 2
Отговори с цитат
Привет @pepy1

Не е така лесно защото системата на касите им дава модификациа само за последния платен месец а той е Май(нещо такова).
От съпорт-а 2-пъти по телефон, единия път бах на каса докато звъбях казаха че не може. Съпорта по фейсбук стигна по дълеч да се опитам да си сторна плащането за Май(Но не може защото било електронно)

Как да доплатя електронно(3лв) и да посоча изришно че е за Април?

Поздрави: Георги


03 Апр 2020 17:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Попринцип банките зъдържат плащането 2 дни, те могат да ти свършат работа ако намериш работещ офис днес. Чудно ми е обаче защо да не можеш да преведеш парите? Пусни ги по банка! Като в полето за "още пояснения", може да напишеш номера на картата например. Видях, че имат сметка в дск, иначе може и към обб по същия начин! Превода ще ти струва в зависимост от договора с банката за плащане на комунални услуги, или превод от сметка в друга такава.


https://dox.abv.bg/download?id=2bb2e061c3# -> линк за сваляне


офтопик: господа занимаващи се с форума, защо не разрешавате прикачване на снимки?

https://dox.abv.bg/download?id=743493df8b# -> линк за сваляне


04 Апр 2020 09:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
pepy1 написа:
офтопик: господа занимаващи се с форума, защо не разрешавате прикачване на снимки?
viewtopic.php?f=15&t=20754&p=237763#p237763 :)


04 Апр 2020 13:42
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
М да, това е н-тия път когато опитвам, и вече не издържах! Как да кача 0/0 пиксела снимка?


04 Апр 2020 14:22
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®