Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 20:51



Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Неплащан абонамент 
Автор Съобщение

Регистриран на: 09 Окт 2019 14:04
Мнения: 76
Отговори с цитат
vanderel написа:
hi4o_91 написа:
само едно не разбрах защо казваш, че са предплащали т.е за напред, а според тях назад! Аз затова държа да се запозная (а и форума де както обещах) с бележките за да се изясни ситуацията, кога е платено като дата на бележката и за какво и кога !Другото което казваш също остава въпроси, защо след като казваш че техните договорни отношения с БСК са изтекли в края на 2017 г, историята с плащанията продължава общо взето и до това лято!?
...на по бира, де :D). И така.
Не е така - най-голямото им плащане на куп е било през март или април мисля, но е било за три месеца напред - май, юни, юли. На бележката пише датата на която са платили и срокът за който са платили, а този срок е от бъдещи месеци. Никога не са плащали за отминал период, а и то няма как да го приеме системата такова плащане.
Дали служителката е имала време и желание да им погледне договора и да им обясни това което обяснявам аз, е друг въпрос. Пък и те може да имат някаква вина, че не са попитали или разбрали ... След като не сме били там, не можем да отсъдим, кой е бил прав. През зимните месеци на 17-та и 18-та, таксите са плащани в София. Т.е. никой не им е искал през април да платят за отминалите дек., яну , фев ... Пък и да е искал, няма как да го направи/повтарям го за n-ти път/.
Каквото било - било. Пари назад не могат да се връщат, пък и няма за какво - те са имали сигнал в Ловеч през зимите на 17-та и 18-та, въпреки че физически не са били там.

Сега им е платено да 10. окт. Просто им кажи, че ако след тази дата няма да са в Ловеч, да не плащат повече. Следващото им плащане да бъде напр. в края на апр. за м. май ! ...+ съответната такса вкл.


изключително празни думи.. аз лично нищо не разбрах


14 Окт 2019 00:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Няма нищо сложно за разбиране - хората са платили за месеци, през които не са гледали телевизия.
Не са били на мястото, за което са платили. Ако са били е можело да гледат. Зимата са си плащали месечната такса за селото, а не са били там.

П. С. Това, че ти лично нищо не си разбрал не означава, че думите са били на празно. Дано сега да ти е станало ясно?

Gesendet von meinem Nokia с фенерче mit Tapatalk


14 Окт 2019 14:08
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®