Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Апр 2024 01:34



Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Абонамент 
Автор Съобщение

Регистриран на: 12 Сеп 2008 19:57
Мнения: 15
Отговори с цитат
Имам един въпрос разполагам с апарати които не са плащани от 2014 мислех да ги ползвам но като отидох до офис ми казаха че съм изтрит от системата някой били обяснил това защо е така!


11 Яну 2024 17:26
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 311
Местоположение: София
Отговори с цитат
Ами, не съм сигурен, вероятно вече не стават за нищо! Би трябвало да ти предложат нов!


11 Яну 2024 20:00
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Старите неактивни СД приемници от преди 2021 г. са изтрити. Те и без това вече не могат да работят. НД тунерите могат да бъда сменени с нови НД. Те не са изтрити. Т. е. пазят ви договора, въпреки, че това последното малко зависи от офиса и служителката там. Липсващите НД-та също могат да бъдат сменени с нови, но срещу 10 лв. Няма нищо странно в цялата работа относно техниката. Проблемът за който сега някой тук ще се хване е, че ще си принуден да сключиш нов договор.

Та ако си решил да ползваш услугите на
БСК - нов договор с нови приемници. Няма нищо страшно и подвеждащо в договорите с Була.

От старите приемници ще ви останат адаптерите и дистанционните, да си ги ползвате.


11 Яну 2024 20:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
90% от служителките по офисите са инструктирани/може би промили мозъците/ договор, договор, договор! Преди не бяха така, явно новата покупа и ръководство са им се отразили. Отивам в офис, и искам да доплатя за по-голяма скорост за интернет. Отговора беше, госпожата да дойде и да преподпише договора. Попитах защо? Договор, договор, беше отговора. Обясних им като човек, че имам профил на сайта им и мога сам да си го увелича, но до падежната дата има 3 седмици, а аз искам да стане веднага. Даже не ме разбраха какво им говоря. отидох в още 2 софийски офиса, същата работа. И тъй като пътувам из България, направих тази операция срещу лев и двадесет в офис в малък град на много км от София. Така не чаках 3 седмици, и пак "госпожата" не подписа нов договор. А през профила си спрях даже едната "кутийка" И малко за ХД приемниците, как хем са ХД приемници, пък на 32 инча гуеам размазана картина? :lol: :lol: :lol:


11 Яну 2024 21:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Така е приятелю :? В повечето случаи няма техническа блокировка, заради която служителките да не могат да направят това или онова. Те просто следват инструкциите в билинга. Затова в различни офиси правилата са различни - според кой каквото е прочел и как го е разбрал. Има и случаи когато за дадена операция, те получават бонуси. Тогава е нормално да настояват и агитират за нещо си.


12 Яну 2024 21:54
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®