Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 12:25



Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
невъзможно плащане онлайн 
Автор Съобщение

Регистриран на: 08 Ное 2015 12:35
Мнения: 4
Отговори с цитат
Каква е причината да се премахнат опциите - плащане директно с банкови карти, различни от Транскарт и Борика? Живея в Лондон и до скоро се плащаше без проблем онлайн с карта на Метробанк. Не смятате ли, че по този начин правите големи спънки относно заплащането на таксите, чудейки се кой познат или роднина живеещ в БГ да ангажирваме допълнително да ни плаща була? Какъв ви е проблема не можем всичките да разберем, искаме да си плащаме, а вие ни вгорчавате живота още повече. Ако съм си в БГ, мога на всякъде да платя, Изипей, ваш офис, поща където имат гишета под път и над път, а абонатите ви извън страната ... да го.... Пиша ви от тук, ама надали ще ми отговорите.... :( :( :( :(


10 Ное 2018 00:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
Регистрирай си картата в ePay.bg и си свиркай!Без проблем!


10 Ное 2018 12:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2012 07:14
Мнения: 252
Местоположение: Норвегия
Отговори с цитат
Не всички банки разрешават регистрация в ePay.bg!


10 Ное 2018 12:16
Профил

Регистриран на: 08 Ное 2015 12:35
Мнения: 4
Отговори с цитат
Няма как да регистрирам картата в ипей, защото не е бг карта, а и не живея в БГ. Имам регистрация в ипей, но вече нямам бг действаща карта. При нас е ebay, което е аналог на БГ epay.


10 Ное 2018 18:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
mirindamp написа:
Няма как да регистрирам картата в ипей, защото не е бг карта, а и не живея в БГ. Имам регистрация в ипей, но вече нямам бг действаща карта. При нас е ebay, което е аналог на БГ epay.

eBay не е ли сайт за продажба на стоки при Вас, както е е в останалия свят?

https://www.ebay.co.uk/

:roll:


10 Ное 2018 18:46
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
mirindamp написа:
Няма как да регистрирам картата в ипей, защото не е бг карта, а и не живея в БГ. Имам регистрация в ипей, но вече нямам бг действаща карта. При нас е ebay, което е аналог на БГ epay.
Хубаво е да четеш,не само да си чешеш пръстите с клавиатурата :!: Дал съм ти линк пробвай-от години съм в Италия и освен италиански,други карти нямам!Плащам си редовно и без проблем!Успех! :mrgreen:


10 Ное 2018 20:19
Профил

Регистриран на: 08 Ное 2015 12:35
Мнения: 4
Отговори с цитат
zdravkos - извинявай, грешката е моя по невнимание имах в пред вид paypal


10 Ное 2018 20:54
Профил

Регистриран на: 21 Ное 2015 22:29
Мнения: 51
Отговори с цитат
Защо премахнахте възможността за директно плащане чрез банкова сметка? Беше неоценимо удобство. Или вас ви отрязаха от БОРИКА? Направих акаунт, няколко пъти вече се опитвам да си платя през ePay и нищо не се получава - не ми приема плащането. Акаунтът е потвърден, и не ще, и не ще...

Друго: доколко са верни (или кога ще стане) слуховете, че ще ви купуват Виваком заради плачевно състояние на фирмата?


16 Ное 2018 20:40
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 8 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®