Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 17:58



Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Как да се " абонираме " за Фюжън 
Автор Съобщение

Регистриран на: 12 Мар 2007 20:52
Мнения: 5
Отговори с цитат
Здравейте
имам един основен въпрос :
клиент съм имам основен HD и доп. SD + internet , спрямо условията на договора вече оборудването е мое .
Искам да имам и Фюжънченцето , но операторката от БС отсече не може , идваме и ви взимаме старото оборудване ви слагаме една малка кутийка .
Моля ако някой вече се е борил да сподели мъките си .

Поздрави


28 Сеп 2015 16:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
За сега е така :( Не можеш да притежаваш и двете. Всъщност можеш, но с два основни договора. Няма пакет Фюжън и сателитна телевизия в едно :? Избираш ...
Фюжънчето е добро. С 4 ядреният си процесор работи перфектно. Освен в случаите, когато не работи :? заради проблеми в нета :wink: Аз казвам - ДА - рискувай. А абонат на Була можеш да станеш по всяко време, освен с случаите когато няма приемници :D


28 Сеп 2015 16:56
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Аз бих изчакал поне 12 месеца докато се наложи услугата на пазара и се изгладят софтуерни и хардуерни бъгове и грешки. Това което ви предлагат в момента се постига без да взимат сигурната сателитна телевизия и да разчитате на китайските суичове от 15 лева на дереците и мазетата на хората.


29 Сеп 2015 02:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Посещавайте форума, скоро може да подтвърдим, че комбиниране на оборудването е възможно.


29 Сеп 2015 09:39
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Вашето "скоро" го видяхме :) 18 месеца настройвахте IPTV което вече от 30 дена се рестартира по 6-7 пъти за 24 часа :)


29 Сеп 2015 14:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Явно нямаш преки наблюдения.


29 Сеп 2015 16:39
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
Atom Heart написа:
Посещавайте форума, скоро може да подтвърдим, че комбиниране на оборудването е възможно.


Колкото по-скоро стане това,толкова по-добре.Сателитната телевизия има едно много голямо предимство и то е - независимост.Никой не може да ме накара да се откажа от нея.При Фюжена няма да бъдат редки моментите на прекъсвания.Наскоро почти цял ден нямах интернет заради повреда по оптичното трасе,за което Булсатком нямаше никаква вина.Да не говорим,че с изграждането на оптична мрежа се налагат чести прекъсвания макар и за малко.Това е много дразнещо ако е свързано с гледането на телевизия.Ами тези клиенти без оптичен интернет - при лошо време авариите са много,а отстраняването им продължава с дни.Ето затова час по-скоро трябва да стане възможно комбинирането на сат.телевизия с Фюжена.С това Булсатком не само ще спечели чисто финансово,но и ще задържи абонатите си до окончателното решаване на проблемите с невъзможността да предложи много от гледаемите канали в HD формат.За всеки е ясно,че проблема ще бъде решен с изстрелването на спътника,но кога ще стане това във времето едва ли някой ще се наеме да прогнозира с точност,защото само изстрелването не е всичко - следва много работа до пускането на телевизионните канали.През това време конкуренцията няма да спи и всеки спечелен от нея клиет ще е загуба за Булсатком.Някои вече започнаха с много атрактивни предложения.Надявам се,че все някой от ръководството на Булсатком чете форума и се вземат наистина много бързи и адекватни мерки и се предложи това комбиниране.


29 Сеп 2015 17:43
Профил

Регистриран на: 31 Авг 2012 09:27
Мнения: 54
Отговори с цитат
теорията е хубаво нещо.
хайде сега да видим на теория какво значи линейна телевизия...
и да - преносната среда си е преносна среда с всичките и предимства и недостатъци...
теория??


09 Окт 2015 00:24
Профил

Регистриран на: 26 Фев 2011 16:14
Мнения: 16
Отговори с цитат
Да! Пуснете фюжън-а да може да се купи, защото реално информацията на сайт-а е измама.
Аз има ХД и СД приемник с ПРЕМИУМ и интернет 50мбпс (в моя район е ЛАН, не е оптичен)
В описанието на ПРЕМИУМ има десетки канали, които пише че ги има и искат ИПТВ оборудване, но реално ги няма, защото оператора не иска да ми продаде ИПТВ бокс, а пише че може да се купи за 6лв.
Бих си сложил някой китайски андроид бокс, но направиха мизерията да махнат ХД от приложението си и от коди.
Та нито мога да си купя техния ФЮЖЪН нито мога по някакъв начин да гледа ХД каналите, коит са част от пакета, за който съм платил - меко казано тъпо.
След като не може да се купи или го напишете на сайта или сложете някаква цена примерно 50лв ако се купува за не-основен приемник, защото и аз лично дори оптичен НЕТ да имам чинията няма да я махна по никакъв начин и да я сменя с някакъв ненадежден ИПТВ бокс. В най-добрия случай ще го взема като допълнителен приемник.

Ако все пак има начин да се сдобия с въпросния ФЮЖЪН моля пишете ми защото виждам постове на хора, които не са с оптичен интернет и имат ФЮЖЪНИ - не знам как са се сдобили с тях.

БЛАГОДАРЯ.


30 Ное 2016 12:34
Профил

Регистриран на: 22 Юли 2010 21:29
Мнения: 100
Отговори с цитат
че аз съм с Фюжън и сателитен :) смених допълнителния с Фюжън а оставих Хд сателитния за 2 ри приемник така се разбрахме на касата в Стара Загора , даже техниците бяха донесли 2 фюжъна ( така са разбрали ) но им казах само единия , и нито чинията пипаха нито нищо само им дадох допълнителния приемник и монтираха Фюжъна . това е.


26 Дек 2016 17:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Би трябвало при това упражнение да са ти взели двойния конвертор и да са ти сложили единичен. За да не са го направили, значи толкова са се омотали, че вече и те не знаят какво правят. Демек, подкарали са я гьотере :lol:


26 Дек 2016 18:55
Профил

Регистриран на: 17 Апр 2011 11:48
Мнения: 167
Местоположение: BENIWALID
Отговори с цитат
Че кое в БУЛСАТЯ нее на гьотере :?:


26 Дек 2016 20:03
Профил

Регистриран на: 26 Фев 2011 16:14
Мнения: 16
Отговори с цитат
Късметлия си явно....аз 100 пъти звънях...даже искам да си платя за още един допълнителен ФЛЮЖЪН и няма.


26 Дек 2016 21:27
Профил

Регистриран на: 25 Мар 2012 17:54
Мнения: 42
Отговори с цитат
Аз мисля да пробвам Фюжъна. В момента съм с два HD приемника и пълен пакет. Има ли значение кой приемник ще сменя - основния или допълнителния, защото на едото ТВ искам да си остана с чинията?


02 Фев 2017 20:05
Профил

Регистриран на: 07 Окт 2012 10:53
Мнения: 113
Отговори с цитат
Допълнителния.


02 Фев 2017 22:39
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 40 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®