Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 13:57



Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Промяна на абонамент 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Привет колеги, от години си плащам месец за месец за тв и интернет онлайн, ползвам един основен приемник сателитна тв с премиум пакет и като втори допълнителен приемник фюжън.

Възможно ли е ако реша за от следващия месец като платя на касата, да платя само за допълнителния приемник фюжън и за интернета, без да ползвам за известно време основния сателитен тв?

Целта е да спестя едни 14 лева на месец, като да си гледаме тв само чрез фюжъна? Така и иначе двата приемника се ползват само на един телевизор, като фюжъна го ползвам по време на буря и като прекъсне сигнала при стателитната тв?


16 Юни 2022 07:50
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
Павел Василев написа:
Привет колеги, от години си плащам месец за месец за тв и интернет онлайн, ползвам един основен приемник сателитна тв с премиум пакет и като втори допълнителен приемник фюжън.

Възможно ли е ако реша за от следващия месец като платя на касата, да платя само за допълнителния приемник фюжън и за интернета, без да ползвам за известно време основния сателитен тв?

Целта е да спестя едни 14 лева на месец, като да си гледаме тв само чрез фюжъна? Така и иначе двата приемника се ползват само на един телевизор, като фюжъна го ползвам по време на буря и като прекъсне сигнала при стателитната тв?


Няма как да спестиш 14 лева. Ще спестиш само 4 лева – цената на допълнителния приемник. В твоя случай ако сателитния приемник ти е основен, можеш да спреш само фюжена. Не зная дали е възможно да направиш фюжена основен за да спреш сателитния. Мисля, че не може, но попитай. Ето ти телефон без добавена стойност като цена на разговор – 042 937 200.


16 Юни 2022 17:25
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
dimitar59 написа:
Павел Василев написа:
Привет колеги, от години си плащам месец за месец за тв и интернет онлайн, ползвам един основен приемник сателитна тв с премиум пакет и като втори допълнителен приемник фюжън.

Възможно ли е ако реша за от следващия месец като платя на касата, да платя само за допълнителния приемник фюжън и за интернета, без да ползвам за известно време основния сателитен тв?

Целта е да спестя едни 14 лева на месец, като да си гледаме тв само чрез фюжъна? Така и иначе двата приемника се ползват само на един телевизор, като фюжъна го ползвам по време на буря и като прекъсне сигнала при стателитната тв?


Няма как да спестиш 14 лева. Ще спестиш само 4 лева – цената на допълнителния приемник. В твоя случай ако сателитния приемник ти е основен, можеш да спреш само фюжена. Не зная дали е възможно да направиш фюжена основен за да спреш сателитния. Мисля, че не може, но попитай. Ето ти телефон без добавена стойност като цена на разговор – 042 937 200.


Благодаря за инфото, имах някакви подозрения че като основен приемник сателитната тв няма как да ползвам само допълнителния фюжъна, та ще продължа да си карам и с двата приемника, за 4 лв определено не си струва да спирам допълнителния приемник.


16 Юни 2022 21:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Да, в случая можеш само да завъртиш Фюжънът да ти стане основен и да спреш сателитния. Това е.


16 Юни 2022 23:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
vanderel написа:
Да, в случая можеш само да завъртиш Фюжънът да ти стане основен и да спреш сателитния. Това е.


В този случай е безсмислено, защото пак ще спестя само 4 лв, в интерес на истината откак ползвам HBO Max но е през оператор, по телевизията на була гледам само новините по бтв, бнт и нова, по-скоро май ще премина на план старт и премахване на допълнителния приемник фюжън, така искам да компенсирам пък таксата за HBO Max :)


17 Юни 2022 08:31
Профил

Регистриран на: 20 Мар 2013 10:46
Мнения: 61
Отговори с цитат
Павел Василев написа:
vanderel написа:
Да, в случая можеш само да завъртиш Фюжънът да ти стане основен и да спреш сателитния. Това е.


В този случай е безсмислено, защото пак ще спестя само 4 лв, в интерес на истината откак ползвам HBO Max но е през оператор, по телевизията на була гледам само новините по бтв, бнт и нова, по-скоро май ще премина на план старт и премахване на допълнителния приемник фюжън, така искам да компенсирам пък таксата за HBO Max :)


Е, това са ефирни тв, няма нужда от сателит.


17 Юни 2022 21:35
Профил

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
Е да ама няма как да си върнеш новините назад :mrgreen: през ефирната ….


15 Юли 2022 17:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 22 Дек 2012 12:40
Мнения: 160
Отговори с цитат
Откак пак вдигнаха цените на тв, (то на кое ли не се вдигнаха цените, но това е друга тема), отидох да спра услугата за допълнителен приемник на фюжън в офис на була, фюжъна така и иначе го включвах само при бури и когато спре сигнала на основния ни сателитен приемник, смятам че заради 2-3 пускания за по няколко минути в годината, не си заслужава да се плащат отделно 5 лева всеки месец, вместо това ще използвам стандартното им мобилно приложение на булсатком на лаптопа, който си ми е безплатен така и иначе към основния ми сателитен план.

Отивам и казвам на служителката така и така, тя ми каза че трябвало да върна оборудването, върнах оборудването със всичко, устройството, адаптера, дистанционното и hdmi кабела, направи ми приемо-предавателен протокол и всичко е точно.

п.с. Най-хубавото нещо което прочетох на протокола, е че съм на безсрочен договор и че не дължа никакви неустойки и такси, само заради това не бих искал да променям нищо по основния ми план което да ме обвърже с какъвто и да е договор.

Можете ли да ми кажете информативно, ако реша да ползвам мобилното им приложение за тв онлайн b-box но без приемник, разбрах че трябва телевизора да е с андроид, знаете ли сега към днешна дата коя марка тв и модел, не само да има андроид ами и да има наистина мощен процесор и повече рам, за да мога бързо да превключвам из менютата на онлайн приложенията и програми без да има никакъв лаг, защото има много телевизори с андроид но много лагват, отнема ми по 30 секунди за да стигна до дадено меню и бавно превключват като влезеш през такова андроид приложение за гледане на тв без приемник?


07 Авг 2022 09:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Приложението можеш да ползваш на брой устройства колкото и приемници на Буля ползваш,а за самото приложение май няма ограничение устройството стига да имаш интернет,аз поне на бокса и на Тушиба ту не шиба и Самсунг нямам проблем/не че го гледам/ А и на Андроид телефон щото ако случайно гледам Буля е на него в планината :D


07 Авг 2022 09:41
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
В съседната тема коментираме b. boxappa. И да, за него трябва тв с ос андроид. Модели на SONY, VIZIO и HISENSE, но струват пари.


10 Авг 2022 09:44
Профил

Регистриран на: 08 Яну 2013 13:24
Мнения: 78
Отговори с цитат
ТВ план Стандарт кога е скокнал на 15,99лв?
Пропуснал ли съм или съм забравил хахаха
Зачудих се дали да не мина на RN-TV за 10лв на месец с app-а им за Андроид
Картината на RN-TV ми се струва много по-добра, програмите са повече,
няма обвързващ договор, имат си и безплатна филмотека
Обаче интернета на Булсата още си е по-добър, макар че не се знае докога ще е така
Ако остана на 100Mbps на Булсат + ТВ на RN ще плащам 15,99+10=25,99лв
Или пък да кача нета на 200Mbps и пак с ТВ на RN да плащам 20,99+10=31,99лв
При положение че сега плащам 12,99+15,99=28,98лв


28 Ное 2022 11:56
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®