Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Апр 2024 01:09



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
SD приемник с изтекъл договор преди 15 години. 
Автор Съобщение

Регистриран на: 26 Юни 2011 15:14
Мнения: 4
Отговори с цитат
Здравейте,
Клиент съм на Булсатком от около 20 години.
В момента съм с основно b box устройство и две допълнителни HD устройства. В акаунта ми се води и някакво SD устройство, което нямам идея къде е, тъй като не исползвам SD устройства повече от 15 години.
Направих опит да си пусна допълнително 4то устройство, но ударих на камък и започна едно огромно ходене по мъките. Оказа се, че няма никакъв начин това устройсто да бъде изтрито от акаунта ми, докато не заплатя такса, която според операторите от кол центъра е 10 лв, а според служителите от офиса е 50 лв. А според мен не би следвало да плащам никаква такса за замяната му, тъй като по силата на договора, който съм подписал, след изтичане на договора, цялото оборудване става моя собственост. И от тук следва въпросът, защо трябва да плащам за нещо, което според договорът на Булсатком е моя собственост. Служителката в офис ми излиза с номера, че съм преподписал договора си и така той не е бил прекъсван, и няма никаква възможност да избегна заплащане на тази такса.
По силата на правото, когато един договор изтече и не се поднови преди изтичането му, след определен период от време, аз като клиент, сключвам напълно НОВ договор, с НОВИ условия, с НОВИ цени и НОВА продължителност на контракта. Това НЕ е преподписване, а НОВ договор.
Ако не стане на моето, ще сезирам КЗП. Не въпросът в десетте лева. Просто ми е писнало да ни правят на маймуни.


13 Дек 2023 00:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 713
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Не се чуди повече. Ако искаш да го махнеш по-добре им плати 50 кинта.
Аз така направих вместо да ходя по мъките с адвокати и дела.
На същото положение бях като теб. На мястото на sd приемника си пуснах b.box app.


13 Дек 2023 21:51
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®