Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 10:58



Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Е няма такъв оператор. 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
DevNull написа:
Как да остана пациент на Булсат или по-скоро дали да продължа да мъча родителите ми.
От вчера е ходене по мъките с атрофирал тотално захарин 200 - 5-я поред. Обажда ми се онзи ден баща ми и ми казва че е пукал и после обичайния надпис lnb нанайси сигнал. Казах му - брат ми да го вземе и да иде в офис да го смени да де ама офис викат няма. Днес аз като луд бегах от работа и обикалям офиси. Първо почнах по телефона на номерата на офисите, но се оказа, че май са мъртъвци. Три удобни за мен офиси и никой не ебава да го дига.
После запалих колата та на място. От 4 офиса в един намерих един само останал приемник и им обяснявам, че ако трябва ще им оставя депозит докато върна стария - ма не - не можело. Да съм пуснал заявка и да чакам техници до 72 часа.
Бах го та аз да не съм хващан в капан у гората. Веднага звъннах в неосата и утре сутрин покрай тестовия ми приемник пристигат още три приемника.
Даже и телевизор нов за бащицата купих да се накефи на дърти години и той.
Та засега чао на булсат.


На фона на цитата от друга тема има продължение и за мен е отчайващо по отношение на обслужването.
1. Неосат-а изпълниха поръчката ми и си тръгнах за село с 3 броя приемници. Трябваха ми 40 минути да си свържа приемниците за антената на 1.9Е и всичко да има телевизия.
2. Понеже повредения приемник на булсат беше активен пуснах и заявка за техници като дадох и моя телефонен за връзка в ден четвъртък 24.09.2020 в офиса от който намерих приемник.
3. В петък ми дойде една мисъл дали да не звънна в офисите в близкия град до селото ми. Два офиса има и започнах на дадените стационарни телефони, но пак ударих на мъртъвци - никой не вдига. След може би 10-то позвъняване(понеже съм тъп и упорит) от единия офис го дигнаха и тогава се почна ходене по мъките. Пряката реч ще я перифразирам, защото не помня точните думи, но в общи линии е точно:
- Питам имат ли HD приемници за подмяна на повреден и уточнявам модела ZHD200.
- Отговор - нямаме в офиса само при техниците. Може да си пуснете заявка за посещение.
- Казвам, че имам заявка от предишния ден и тя е пусната в София и проверявам за да не се губи време и излишен разход на фирмата ако има в офиса. Мога да отида на място.
- Последва да дам ЕГН И да ме проверяват като все едно ме е спрял катаджия на път. И отговора беше повече от отчайващ. Заявката е отказана поради неактуален телефонен номер.
- Питам на кой номер са ме търсили и ми казват моя номер. После казвам да погледне дисплея на техния телефон да види от кой номер звъня и дали съвпада с този от заявката.
- Отговор - да съвпада.
- Питам защо тогава е отказана заявката.
- Отговор - не зная, но можете да пуснете жалба и да пуснете нова заявка.
Пуснах нова заявка и пожелах и приятен ден на момата и задължително да се обади на началниците си за случая.
На следващия ден събота по стечение на обстоятелствата ми се наложи да отида до този същия град. Рекох си така и така съм тук да ида до офиса, който не ми го дигна(телефона де). И пак си питам за приемници и пак са само по техници и пак тоя офис е за нищо друо освен да прибира парици.


27 Сеп 2020 16:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Наистина няма оборудване, дори и в моя роден град където по принцип има са го закъсали... Това за сателитно, иначе Фюжъни мисля има, но тях ги предлагат само на по-оправни и технически грамотни абонати :D


28 Сеп 2020 10:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Днес се сетиха и са сложили това:

Изображение

Изображение

Към събота ще може да му разгледам менютата.


28 Сеп 2020 14:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Това го е върнал някой Т-рекс ръмжейки :lol:


28 Сеп 2020 15:12
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 310
Местоположение: София
Отговори с цитат
Що, има найлон - като ново е! :)


28 Сеп 2020 16:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Изображение


28 Сеп 2020 17:03
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 310
Местоположение: София
Отговори с цитат
Е, аз какво казвам, само залепи нещо отпред че, този диод...!


28 Сеп 2020 19:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
DevNull написа:
Към събота ще може да му разгледам менютата.
То пък едни менюта ... :D Състезават се с тунера на НЕО, кой да носи фенера в тунеростроенето. Този обаче чете Награ 3, така че фенерът е за НЕО :wink: :D


28 Сеп 2020 21:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Айде на панахида. Това произведение на глупостта не можа да изкара и месец. Умряло е. Сега ми се обадиха че нито превключва програми нито нищо.


16 Окт 2020 08:53
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Гена, смени темата на има такъв оператор че идат избори :lol:


16 Окт 2020 13:29
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 10 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®