Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 12:17



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Странна политика имате! 
Автор Съобщение

Регистриран на: 03 Юли 2009 09:39
Мнения: 3
Отговори с цитат
От няколко години забелязваме странна "поощрителна политика" от ваша страна. Как пък един месец не прескочихте този "начин на благодарност" за редовното и навременно плащане.Вчера беше същото , дъщерята плати през деня, в 1.30 през нощта го спряхте за цяла нощ и днес до 10.00.Така попречихте и на внука да влезе в часовете, въпреки ранното ставане.

Всеки месец, щом платим месечната такса, оставаме за благодарност, по цяла нощ без интернет.Не я разбираме, не я одобряваме тази ваша политика, оплаквали сме се доста пъти, но това не ви пречи да продължавате тази ваша странна политика.

Моля поне за някакво разбираемо обяснение защо се случва това, още повече,че след 12 вечерта, няма на кой къде и как да се обадиш.


30 Апр 2020 11:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Че научи се да плащаш на време.
Защо чакаш последния мУмент?


30 Апр 2020 13:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Дори на латиница има Z за kapriZ :D :D :D


30 Апр 2020 21:11
Профил

Регистриран на: 03 Юли 2009 09:39
Мнения: 3
Отговори с цитат
Първо, винаги плащаме преди да е изтекъл месеца, но това няма значение.Независимо кога го плащаме, оставаме по цяла нощ след плащането без нет.

Второ: Капризи има много, Каприс е една, е има и един модел, но тя не се брои. :) Не е правописна грешка, а специално търсен ефект.16 години ползвам това име, сега се намери някой да ми направи забележка.Но въпросът ми беше за прекъсването на нета след плащане, а не за правописа.Никове има откачени всякакви.


30 Апр 2020 21:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Що търпиш с години? Аз отдавна да съм сменил доставчика! Явно була са купили куц дставчик, в надпреварата с а1. Обаче а1 малко по малко инвестират в покупката си, а була са оставили всичко на самотек. В момента имат немалко финансови проблеми и не им е до теб. Не се оплаквай, а действай! https://operator.bg/


01 Май 2020 08:39
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®