Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 02:46



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Отказ от 7/8 тв 
Автор Съобщение

Регистриран на: 25 Мар 2012 17:54
Мнения: 42
Отговори с цитат
Поисках да сменя пакета си с такъв който не включва 7/8 , отказаха ми , ако не подпиша 18 месечен договор :D Абонат съм от както ги има булсат . Смешници. Като не мога да сменя пакета, ще сменя оператора, просто е.


23 Юли 2022 16:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Ти май не си знаеш правата! 7/8 е допълнително платен канал, той не е към никой пакет, просто отказваш да го плащаш и това е. Вариант е и да им платиш през сайта, там ти избираш от досега включените на кое да сложиш отметка за плащане. 3 вариант, плащаш си 78 ст на месец и не го гледаш, и 4 вариант пробваш в други офиси на була! Макар, че и аз съм принципен, не плащаш защото не искаш да гледаш и не го правиш. Тук са 78 ст , ама мтел дет не съм им абонат от 6г ми се обаждат да ме зарибяват как мога срещу преферинциална цена да имам мобилен рутер с интернет без окабеляване- ми просто имам друг защо да плащам нещо, което няма да ползвам! Едно е лан/оптика, съвсем различно е мобилен.


23 Юли 2022 19:29
Профил

Регистриран на: 25 Мар 2012 17:54
Мнения: 42
Отговори с цитат
По нова година платих за 6 месеца пакет MAX. Там 7/8 Е включен, Сега поисках /в офис/ без него, пак всичко останало /HBO-та и т.н./, пак за 6 месеца напред,излизаше абсолютно същите пари, еми отказаха ми ако не подпиша договор.


24 Юли 2022 08:31
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Цитат:
Как мога да променя програмния пакет?

Промяна към „по-висок”. Тъй като всеки „по-висок” пакет включва в себе си „по-ниския”, достатъчно е да доплатите разликата до избрания от Вас пакет и той ще се активира до 1 час след плащането на касите на Булсатком.
Промяна към „по-нисък”. Тази промяна може да се извърши само за следващ неплатен период. Извършва се автоматично след заплащане на желания програмен пакет.


цитирай им техните условия


24 Юли 2022 19:35
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®