Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 19:47



Отговори на тема  [ 41 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Булсатком вече предлага и Android приложение b.box 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Естествено, че ще ги пуснят първо за цан цун, нали ги предлагат на клиентите си - уж по евтино/на жена ми 3 пъти и се обаждаха по телефона да и предлагат телевизор на изплащане, нали им е клиент :D /. Втората причина да ги пуснат за цан цун е, че са по-евтини, затова са и по-масови. Поради същата причина не мисля, че за Епъл ще има приложение. Това също не е масов продукт заради цената. Иначе Сони са по от Самсунг, но са и по-скъпи.


14 Яну 2022 18:51
Профил

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
pepy1 написа:
Иначе Сони са по от Самсунг, но са и по-скъпи.


Това всеки го знае :mrgreen: и от ЛГ въпреки че ползват същите техни ОЛЕД матрици, ама картината и обработката е по-добра за филми и за това са и по-скъпи :mrgreen:


14 Яну 2022 20:32
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Някои хора се обидиха. Казвам, че фактите са такива и продажбите са еди какви си. Какво почвате да хвърляте камъни по самсунг. Ми това е класация на продажбите. От 15г Самсунг е лидера при телевизорите. Сони са добри, но продажбите им куцат. Не случайно са извън топ 5 по продажби. Впрочем и те лека по лека вървят като смартфон звеното на Сони. Прекрасни са като функции, дисплеи, но хората не ги купуват или поне недостатъчно в млн.бройки.


14 Яну 2022 22:31
Профил

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
HD-1 написа:
Някои хора се обидиха. Казвам, че фактите са такива и продажбите са еди какви си. Какво почвате да хвърляте камъни по самсунг. Ми това е класация на продажбите. От 15г Самсунг е лидера при телевизорите. Сони са добри, но продажбите им куцат. Не случайно са извън топ 5 по продажби. Впрочем и те лека по лека вървят като смартфон звеното на Сони. Прекрасни са като функции, дисплеи, но хората не ги купуват или поне недостатъчно в млн.бройки.


Това е като да сравняваш продажбите на Домати с Авокадо, естестврно че едното ще е по-малко защото като цяло е по-скъпо…..и има защо. Самсунг може и да е лидер но в продажби бройки нищо друго, защото имат много модели нисък клас евтини.


15 Яну 2022 15:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Начи според поооооооследните мнения утре си махам две от ментетата 4K (имам 3 ма едното е андроид) и отивам да си купя Самсу-я.
Баси кефааааааа


15 Яну 2022 17:36
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Никой не говори за качеството на дадена марка. Споменах коя е най-продавана марка т.е номер 1 в продажбите. И коя марка е извън топ 5 по продажби. И къде ме видяхте да промотирам или защитавам Самсунг??? Аз в къщи ползвам Филипс и LG. Тази година планирам да взема евентуално още 2 тв 55-60 инча, като и двата ще са LG Oled или поне единия самсунг Qled ей така за разнообразие.
Не знам какво ми се нахвърлихте, че съм дал някаква суха статистика по продадени бройки и Сони имат малко продажби и са задминати от TCL, Xiaomi, Hisence. Това значи ли, че са по-добри? Разбира се, че НЕ! Ще сравните Сони с китайците няма как, но такава е статистиката и фактите за продажбите. На който не му харесва да си....


16 Яну 2022 17:57
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Качеството струва пари, масата нямат такива. Евтиното се продава повече защото е достъпно, от там идват големите проценти продажба. Това е реалноста. На масите им трябва някакъв телевизор, а не качествен телевизор. Тук не говоря за премиум моделите.


16 Яну 2022 18:21
Профил

Регистриран на: 23 Юли 2011 12:16
Мнения: 8
Отговори с цитат
Проблема е не в самата марка а в технологията. Защото самсунг са най-продаваната марка дай да пуснем приложениеето за нея не значи че Тизен са най разпространени.
Реално устройствата с андроид ТВ в глабален мащаб според мен са много по напред от Самсунг и ЛГ. Замислете се колко други марки освен Сони и Филипс ползват Андроид ТВ. Всяка втора китайска пръчка вече е с андроид. И нео и Тсл и Хисенс, шаоми и куп други са с Андроид ТВ. Затова според мен е абсолютно правилен ход с пускането на такова приложение Едниствено се дразня за тия 5лв. Можеше да пуснат малко аванта за проба в началото ама явно няма да има. Иначе аз съм страшен фен на б бох, доста конкуренция удариха с това и им правя евала.
За разлика от тях А1 се правят на ощипани и едно приложение не могат да пуснат като хората вече 6 месеца та там положението е трагично....


16 Яну 2022 21:11
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Съгласен съм така е. Сони наистина са може би най-качествени и скъпи, а хората отделят до 999лв макс. Затова имат и малки продажби. Не съм казал лошо, но статистиката е такава извът 5-цата. Важното е човек да е доволен от избора си и да се наслаждава.
А има ли официални данни, че примерно Сони е продала повече бройки от Самсунг или LG в сегмента 2500-5000 лв? Да не се окоже, че и в премиум сегмента отстъпват.


16 Яну 2022 21:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2011 16:02
Мнения: 53
Отговори с цитат
Яз па имам друг дерт!
Приложението им си е същото като на b-box-а и има всичките му функционалности. Инсталирах си го на единия Андроид ТВ и си работи добре. Само не успях да го подкарам на Amazon Fire Stick-а. Инсталира се, но като го стартирам и ме изхвърля. Ясно ми е защо, но се надявам някой от програмистчетата, ако следят форума, да го пипнат малко :wink: Все пак Fire OS се базира Андроид ТВ и досега не съм имам проблеми с други приложения, включае и старото им Fusion приложение. Та да го пипнат малко, че да тръгне и на Амазончетата, че са в пъти по-добри от останалите Андроид ТВ-та (изключае NVIDIA-та, ма тя колкото телевизор скъпа :lol: )
Другото, което ми казаха по телефона - колкото у-ва b-box имам закупени, толкова и апликации мога да активирам?! Не хващам логиката, да имам 4 у-ва, че да си активирам 4 приложения! За къв са ми?! Попитах ги, не е ли по-логично, след като се заплащат активациите, да не са обвързани с броя у-ва, че да мога да си заплатя само тях, тъй като имам Андроид телевизори и се губи смисъла от у-вата им и ми казаха, че щяло да се мисли по въпроса, та чакам да го измислят!


16 Яну 2022 23:49
Профил

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
Samosval написа:
За разлика от тях А1 се правят на ощипани и едно приложение не могат да пуснат като хората вече 6 месеца та там положението е трагично....


Само дето А1 имат приложение за тел. което е на светлинни години от орязаното на Булсата и си кастваш всичко на Андроид ТВ, включително и с връщане назад.
Само не знам коя конкуренция са тръшнали Булсата, след като класацията за бъгаво устройство я водеше фюжъна а сега ббокса се насочва натам…


17 Яну 2022 00:49
Профил

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
martinstz написа:
Попитах ги, не е ли по-логично, след като се заплащат активациите, да не са обвързани с броя у-ва, че да мога да си заплатя само тях, тъй като имам Андроид телевизори и се губи смисъла от у-вата им и ми казаха, че щяло да се мисли по въпроса, та чакам да го измислят!


Ако чакаш лигика зарежи… И аз искам да си платя пакет и да си хледам ТВ само с апликация ама чушки, друго ди е да ти продадат бокса си па и да ти искат и 5лв за приложение :mrgreen:


17 Яну 2022 00:52
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
pepy1 написа:
Качеството струва пари, масата нямат такива. Евтиното се продава повече защото е достъпно, от там идват големите проценти продажба. Това е реалноста. На масите им трябва някакъв телевизор, а не качествен телевизор. Тук не говоря за премиум моделите.
HD-1 написа:
Никой не говори за качеството на дадена марка. Споменах коя е най-продавана марка т.е номер 1 в продажбите. И коя марка е извън топ 5 по продажби. И къде ме видяхте да промотирам или защитавам Самсунг??? Аз в къщи ползвам Филипс и LG. Тази година планирам да взема евентуално още 2 тв 55-60 инча, като и двата ще са LG Oled или поне единия самсунг Qled ей така за разнообразие.
Не знам какво ми се нахвърлихте, че съм дал някаква суха статистика по продадени бройки и Сони имат малко продажби и са задминати от TCL, Xiaomi, Hisence. Това значи ли, че са по-добри? Разбира се, че НЕ! Ще сравните Сони с китайците няма как, но такава е статистиката и фактите за продажбите. На който не му харесва да си....

Много хора,които не знаят какъв телевизор или телефон да си купят,си купуват самсунг.Те просто си мислят че марките имат един единствен модел и че самсунга е най,най.


17 Яну 2022 07:11
Профил

Регистриран на: 22 Дек 2012 00:33
Мнения: 31
Отговори с цитат
Затова ли ми изчезна була от Коди?
Не съм платил 5лв!?


18 Яну 2022 00:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2011 16:02
Мнения: 53
Отговори с цитат
nedelko написа:
Затова ли ми изчезна була от Коди?
Не съм платил 5лв!?


Работи си. Може би не си си обновил регистрацията в новата им платформа за плащане или ако си я обновил, не си си сменил данни, където трябва :wink:


18 Яну 2022 16:07
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 41 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®