Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 11:56



Отговори на тема  [ 80 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Нов собственик? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Цитат:
Почина икономистът Владимир Каролев. Новината потвърдиха от болница "Токуда".

Един пълен боклук, лъжец, некадърник, доказан безродник, продажник и безкраен наглец окончателно ни отърва от присъствието си!


21 Окт 2021 14:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2012 18:29
Мнения: 110
Отговори с цитат
Последен Потребител написа:
Един пълен боклук, лъжец, некадърник, доказан безродник, продажник и безкраен наглец окончателно ни отърва от присъствието си!

За мъртвите или добро или нищо.За това от мен нищо :twisted: .А за поста ти +100000000


21 Окт 2021 16:31
Профил

Регистриран на: 12 Сеп 2013 21:15
Мнения: 8
Отговори с цитат
Последен Потребител написа:
Цитат:
Почина икономистът Владимир Каролев. Новината потвърдиха от болница "Токуда".

Един пълен боклук, лъжец, некадърник, доказан безродник, продажник и безкраен наглец окончателно ни отърва от присъствието си!


И това е свързано с темата, защото негова фирма и купила друга фирма , която държи 20 процента от БСК. Та ще има явно някакво преразпределение и там сега.


21 Окт 2021 17:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
https://www.mediapool.bg/kak-polaris-me ... 27901.html

Изпратено от моят POCO F1 с помощта на Tapatalk


23 Окт 2021 11:45
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Да правят каквото си искат заека и Генчев. Единия Неосат, другия Поларис. И двамата се провалиха в Булсатком.
Как може над 10 години да не пуснат HD спортни канали , място на спътника все да няма, HD приемници да липсват и народа да гледа със СД. Изпокараха се с HBO. Въобще 10 години бяха в тотален застой. Все проблеми при тяхното управление и забележете 10г да не пуснеш спорта в хд.

Дойдоха нови хора в Булсатком и въпреки натрупаните дългове над 100 млн от предишните двама тарикати успяха за 1,2 години да стабилизират компанията. Пуснаха каквото трябваше в ХД. Оправиха проблемите със замяна на приемници и всеки сменя сд-тата. Възобновиха HBO. Пуснаха новата услуга B-BOX. Само адмирации за тях.

Та в този ред на мисли подписах 18м. договор за 34 лв +доп приемник примиум + диема спорт и макс спорт. От над 10г съм абонат и чак сега съм напълно доволен от оператора. Случайност? Не мисля. Само, ако стане няква врътка с вивакон няма да съм доволен и ще отида на А1 , където имам и друг абонамент, защото мразя виваком. Но дано си останат Булсатком самостоятелна компания.
Все пак успех на неосат и поларис, но като знам какви премеждия имах 10г с тези... НЕ БЛАГОДАРЯ.
Успех на БУЛСАТКОМ!


23 Окт 2021 12:34
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Няма в ХД това което е при конкуренцията. ХБО може да бъде на абонамент без оператор. ХД и СД приемници все още няма и се чака за техник вместо обявените 72 часа, 2 до 3 седмици/при мен накрая дойдоха и сменика конвертора/. Би бокса все още има кусури, един андроид бокс има много повече за по-малка цена. Няма нещо което да е идеално от начало до край при тях. Явно не е зависело от двамата собственици. Преди малко получих обновление на мобилното приложение, на което пише "отстранен проблем при зареждане на приложението" аз поне не съм имал такъв, да не би вместо да надграждат, да разграждат?


23 Окт 2021 14:27
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
За техници се чака, явно има преструктуриране , а и голяма част са хванали пътя към неосат или поларис. Въпреки това компанията върви напред. Ако трябва да сравнявам състоянието и преди 3 години и сега мога да кажа, че днес е много по-добре. Въобще не може да се сравнява с управлението на онези двамцата, които един канал диема спорт в хд години наред не пускаха, както и Бтв екшън и Ринг. И беше само ОЧАКВАЙТЕ СКОРО. Добре, че се махнаха и двамата.


23 Окт 2021 14:41
Профил

Регистриран на: 08 Авг 2015 17:33
Мнения: 63
Отговори с цитат
pepy1 написа:
Няма в ХД това което е при конкуренцията. ХБО може да бъде на абонамент без оператор. ХД и СД приемници все още няма и се чака за техник вместо обявените 72 часа, 2 до 3 седмици/при мен накрая дойдоха и сменика конвертора/. Би бокса все още има кусури, един андроид бокс има много повече за по-малка цена. Няма нещо което да е идеално от начало до край при тях. Явно не е зависело от двамата собственици. Преди малко получих обновление на мобилното приложение, на което пише "отстранен проблем при зареждане на приложението" аз поне не съм имал такъв, да не би вместо да надграждат, да разграждат?
Определено новия мениджмънт се справя мнооого по-добре от стария. Не може да си трупал дългове толкова години,да си крил реални брой абонати което беше казано от изп.директор,да нямаш приемници, единия собственик докато е все още в Булсатком да прави нова компания Поларис и по най-долен начин техниците започват да лъжат абонатите,че Булсат е пътник и след всички тези простотии накрай да излизаш и да казваш искам си компанията. Разбира се искаш това с кредит не от къде да е,а от ПИБ която е с налят капитал от нашите пари за да мине стрес тестовете на ЕЦБ. Българина е ненадминат наглец.
Имам въпрос към вас. Как да се абонирам за ХБО без оператор.


Sent from my iPhone using Tapatalk


23 Окт 2021 20:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Днес разговарях с момчетата, и там е като в цяла България. Не се наемат нови хора, а текущите са недостатъчни - факт. Вместо 72 часа, 2 седмици, и то при положение че ги тормозех по телефона. Казаха ми, че не съм единствения, а те не са ми в района, а са ги извикали на помощ.

https://helpcenter.hbogo.eu/bg/abonament-i-plashtane/


Последна промяна pepy1 на 23 Окт 2021 21:24, променена общо 1 път



23 Окт 2021 21:18
Профил

Регистриран на: 08 Авг 2015 17:33
Мнения: 63
Отговори с цитат
Това е HBO GO и няма нищо общо с линейните канали на HBO.


Sent from my iPhone using Tapatalk


23 Окт 2021 21:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
pepy1 написа:
Днес разговарях с момчетата, и там е като в цяла България. Не се наемат нови хора, а текущите са недостатъчни - факт. Вместо 72 часа, 2 седмици, и то при положение че ги тормозех по телефона. Казаха ми, че не съм единствения, а те не са ми в района, а са ги извикали на помощ.

https://helpcenter.hbogo.eu/bg/abonament-i-plashtane/


Като ги гледам наемат.

https://www.jobs.bg/front_job_search.ph ... 0%BE%D0%B4


23 Окт 2021 21:50
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
n.botov написа:
Това е HBO GO и няма нищо общо с линейните канали на HBO.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Аз също помислих, че колегата пише за hbo go, което няма нищо общо с линейните канали HBO 1,2,3 и Cinemax 1,2.
Т.е Булсатком беше 7г без тези канали.
В момента нито Поларис, нито Неосат ги предлагат. Друг е въпроса, че няма нищо интересно на тях, но въпроса е принципен и трябва да ги има. Не знам обаче, защо булсатком го няма като опция в hbobgo. Въобще ако платиш HBO дават ли ти код за хбо го, както е чрез А1, Виваком, Теленор?


23 Окт 2021 22:54
Профил

Регистриран на: 26 Фев 2015 22:06
Мнения: 43
Местоположение: Барбадос
Отговори с цитат
HBO GO си е по - добрата алтернатива. Поне може да избираш какъв филм да гледаш на момента, а не да си ограничен от програмната схема.


26 Окт 2021 22:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2009 10:53
Мнения: 141
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Polaris media е паралелен / огледален оператор на була? Нали така. Вероятно ще изкупи всичко от стария. Правилно ли съм разбрал?


29 Окт 2021 09:24
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Не нищо не си разбрал. Поларис е отделен самостоятелен оператор също като Неосат. Бившите собственици на Булсатком си направиха оператори с цел лапачка и да откъснат от пая на Булсатком, тъй като вече не са собственици на Булсатком. Булсатком няма нищо общо с тези 2 оператора.
Казано накратко:

Булсатком - Спас Ресев
Неосат - Максим Заяков
Поларис - Пламен Генчев


29 Окт 2021 10:50
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 80 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®