Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 14:30



Отговори на тема  [ 80 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Нов собственик? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
Polaris е каналите на A1 с приемници на булсатком - новите Nagra.


29 Окт 2021 12:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2009 10:53
Мнения: 141
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Разбрах. Благодаря за информацията. Огледален на А1.


29 Окт 2021 13:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Точно! И за да се ограничи достъпа на старите кадри, предполагам се е наложила смяна на информационната система.


30 Окт 2021 11:05
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Специалните части на „Булсатком“

https://www.manager.bg/biznes/specialni ... -bulsatkom


16 Ное 2021 00:20
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Булсат пуснаха Хд Диемите и MAXsport като видяха какво пусна Неосат 100+ХД канала . Вива и А1 направиха същото . Само ,че ....... Неосат са с 100+ ХД . Булсат са със цели 19 канала, Виваком с 23 ХД а, А1 имат 38 ХД супер компресирани . За справка по книгите пише 8 макс до 10 канала в ХД на транспордер MPEG-4/HD и 15-17 във HEVC/HD !!! И на това му викате развитие .............. ?????? Ами много ви е ниска топката ! Вижте Поляците , Сърбите, да не говорим за Англичани ,Германци, Италия, Французи и т. н. ........... ТАМ ЛИ Е БУЛСАТ ????? Отговора е НЕ ! За това съм на НЕОСАТ защото са близо до тях . А Була за Сателитната им телевизия не правят нищо -НИЩО ! Само със IPTV не става . Всички сте си взели FULL HD и даже 4к Телевизори ! Има още около 20% със кинескопи от по старите . Ами то е като че си купил Мерцедес със двигател на ТРАБАНТ ! :lol: :lol: Това е със Булсат използвате телевизора си на 20% ! Айде със здраве , че мога да пиша още много и............... :D


16 Ное 2021 12:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Kamen eM Tech написа:
Мерцедес със двигател на ТРАБАНТ !
Като даваш примери Камене, и аз ще ти дам един подобен/приятелски/. Вярвам, че ще се съгласиш с мен - в момента Заяков си е купил с кредит 10 стаен апартамент, а живее и кани гости като теб :D само в една стая. Та до кога ще издържи тази нерентабилна покупка, и до кога ще си пиеш кафето там :D , не е ясно.

Но пък ще кажеш - до кога???, теб и мен не ни интересува. Важното е че сега кафето ти е хубаво :D


16 Ное 2021 20:00
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Да отговоря ли вместо него?

А и си ми игнорирал един въпрос - погледни и кажи моля те.


16 Ное 2021 20:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Аз не съм задавал въпрос :D И естествено не знам как вървят разплащанията по този огромен заем за БС1. Само виждам в специализираните сайтове какво има на този спътник и правя една проста бакалска сметка. Не желая лошото на г-н Заяков, но и не разбирам как така умни мъже като него и Генчев, допуснаха толкова много грешки през годините. Все едно сега Кирил и Асен да не могат да се възползват от огромното доверие към тях.

Ще ти отговоря тук Гена, защото отговорът ми е свързан и с тази тема - новият собственик :arrow:
DevNull написа:
fireman написа:
След като получихме проблема със 100% 0%
и тестване на с друг кабел в офиса им на 210 ми бе подменен с това корейче ли е не знам кво с такса 9 лв
Но имам друг проблем не гасне Тв то след спиране на устройството и не намирам опция има ли няма ли ?


допълвам дава се в картонена кутия без никакво инфо нито модел нито инструкция

Няма HDMI CEC.
Даскале - червеното.
Как да коментирам неадекватно поведение, за което новият собственик явно си има негово си оправдание. Ние тук си мислим за повсеместна смяна на всички СД тунери с такива поддържащи съвременните резолюции и начини на пренасяне, на господата обаче в главите им е само ИПТВ/че е по-лесно и доходно/. Умишлено сведоха наличието на сателитна техника до такова ниво, че този Бейкън да им идва скъп и да не могат да го предлагат безплатно. Дори и когато е за смяна на повреден тунер :( Ще сменят повредения тунер безплатно, само ако е с някой от старите модели. Нищо че те вече не се произвеждат :evil: Или пък типично в А1 стил, ще ти сменят повреденото устройство с Бейкън, само ако сключиш договор за НВО и пр.
Как да ги коментираме тези неща, като това което на нас ни се вижда нормално, за тях меко казано е друго.


16 Ное 2021 23:10
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
vanderel написа:
Kamen eM Tech написа:
Мерцедес със двигател на ТРАБАНТ !
Като даваш примери Камене, и аз ще ти дам един подобен/приятелски/. Вярвам, че ще се съгласиш с мен - в момента Заяков си е купил с кредит 10 стаен апартамент, а живее и кани гости като теб :D само в една стая. Та до кога ще издържи тази нерентабилна покупка, и до кога ще си пиеш кафето там :D , не е ясно.

Но пък ще кажеш - до кога???, теб и мен не ни интересува. Важното е че сега кафето ти е хубаво :D

Ван 1во да ти кажа , че не съм женен за Неосат . Ако сгафят ще търся друг начин да си гледам в качество ! 2ро ХД тв. има във всяка къща . Аз даже си купих 4к 50 инча да видя дали картината е наистена е добра ! 8) 8) 8) А хората реално имат ХД и 4К телевизори , а Була им дава само 19 канала в ХД. А аз си гледам вече 14 месца 100+ ХД канала . Още 2007 си купих 2 ФУЛЛ ХД за по 1470 евро парчето . И чаках ,чаках Була да пусне , и си останах със чакането 10 години . Имах на шеринг , но ИСКАХ наште да са в ХД ! И когато 2017 качиха сателита викам си най сетне ...... ДА АМА НЕ :oops: Добре че Заяка взе кардинално решение да се отдели , щото със тези тел. инт. IPTV нещата стигнаха до тук ! :oops: И пак казвам ТВто ми си е със правелния двигател , НЕОСАТ са си Ок и не е вярно че е от ден до пладне . Тук в Малта са над 150 и то 90 % от Була към Нео !!! И не забрвяй НА Хелас Була са под наем (вече 16-17 години , поне 10 милки на година ) а Заяка си е взел апартамент със заем от банките но той се изплаща и след 5-6 години ще си е негов !!! Знам ,че имаш Нео и сам виждаш каква е рзликата . При тях няма договор . Плащаш гледаш , не плащаш не гледаш . ТОВА Е !!! :D :D :D И се излягай с чаша уйски да си гледаш любимия си Ливерпул май пак ще са шампиони ! :D :D :D


17 Ное 2021 01:49
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
vanderel написа:
Или пък типично в А1 стил, ще ти сменят повреденото устройство с Бейкън, само ако сключиш договор за НВО и пр.
Как да ги коментираме тези неща, като това което на нас ни се вижда нормално, за тях меко казано е друго.

И ти какво ще предпочетеш?
1. Нов договор с по-малко програми и по-некачествена картина.
2. Без договор с много повече програми и много по-качествена картина.


17 Ное 2021 10:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Една реплика съм запомнил от Станислав за 2020 год. - че са овладели изтичането на абонати. Тогава бяха внесли Бейкъните, Мао Дзедун, СА модулите, Фюжън 3 и Би боксовете, наеха още една честота, оправиха договора с НВО и някак си се виждаше светлината в тунела. Само че за да стигнеш до светлината, трябва да се движиш към нея. А те направиха само една крачка и спряха - с Мао и модулите изтеглиха късата клечка. Байкъните и боксовете им се виждат скъпи и не могат да ги промотират безплатно. За интернет и НВО опашки няма ... С техническа неграмотност сами си прецакват ZHD210 и се оказа, че Станиславчо е казал "хоп" преди да е скочил :?

РР: Вас двамата напр. ви е изпуснал и никой не може да ви промени мнението, защото от създаването на БСК сте се нагледали и наслушали на какво ли не.
Поздрави !!!


17 Ное 2021 13:00
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
И други има и друуги :D


17 Ное 2021 19:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Даскале, пак си ми отговорил като политик.
Има ли нещо неясно във въпроса ми - какво ще предпочетеш като обикновен клиент, плащал дълги години и сега да го третират като прасе.


17 Ное 2021 20:22
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Че той си е политик Гена нали участва в комисиите за изборите и така и се отговаря :lol:


17 Ное 2021 21:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
iuri2 написа:
И други има и друуги :D
... добре де - трима :D

Гена, знаеш че от мен и от теб, няма кой повече да ги е псувал. Вярно, че понякога го играя адвокат на Була/и ти затова ме заяждаш/, но това е когато предполагам, че за глупостта им има обективни причини, които ние не знаем. Какви причини обаче може да има за това - преди 5 месеца абонат е сключил договор за 18 м. да плаща определени спортни/скъпи/канали. Като компенсацията за клиента в договора се дават освен понижени цени за спортните канали и две безплатни такси за допълнителни приемници. Сега от една страна искат да наберат повече абонати за Би бокса, от друга - абонати сключили преди два-три месеца горе цитирания договор, трябва да подпишат нов, при което компенсациите от горния отпадат. Е за това как да не им тегли човек една путка майна. Освен глупост, друга причина не виждам ! А тяхната теория е че имат малко на брой боксчете и не са на зор да ги дават ей така. Когато надделеят с бройки, тогава ще им падне и цената. Ама предвид общата им политика, аз им го гарантирам, че това няма да е скоро !


17 Ное 2021 21:10
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 80 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®