Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 06:17



Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Предложения за подобряване на услугата b.box 
Автор Съобщение

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
При мен бутон Лупа връща предния канал,а бутон Назад ме праща в Начален екран(преди малко ми отвори пък ЕПГ).Май нещо не е наред.
Вчера след като го взех,бокса се погрижи максимално да ме изнерви.Направих му настройки на мрежата,обаче нищо не зарежда,не приема и профила в Гугъл.Пише връзката се разпадна.Свързвам се наново и пак така-сто пъти...до добрия познат рестарт.После се оправи ужким ,ама след едното включване-Гъгъл спря,после Б-Бокс спря и се редуват.
Това което искам да махнат в бъдеще е Адаптивния битрейт стрийминг.Нещо не е направен като хората.На някой от включванията ,през цялото време маже картината,това на интернет от 100 Мбит/с.
Забелязах още един бъг преди малко-по програма от 07.30 до 08.00 по Бтв дават Приятели.Да,ама серията е свършила по-рано и вече дават Тази събота и неделя.От началния екран обаче като ида на Бтв ,започва Приятели и то от началото (т.е. от 7.30)
.


16 Май 2021 07:10
Профил

Регистриран на: 18 Окт 2011 18:22
Мнения: 95
Отговори с цитат
Друго нещо, което може да се добави, е да се избира аудио поток, както е при сателитният приемник. Има канали като NG, които вървят с двойно аудио(български и английски) но в момента е налично само 1-то при би-бокса.


17 Май 2021 21:16
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Хубава тема стана. Дано има полза от нея :!:


18 Май 2021 10:17
Профил

Регистриран на: 07 Фев 2020 11:34
Мнения: 138
Отговори с цитат
Във видеото на оригиналния bbox, който ще е от 1 юли

https://www.youtube.com/watch?app=deskt ... =Bulsatcom

ми се струва,че едно от НАЙ-важните неща не е пипнато. Това е нещото ,което прави гледаем bbox само от 1-2 метра разстояние, именно логата на телевизиите в режим гледане на ТВ са толкова малки,че няма как никой от нормално за гледане на телевизия разстояние да се ориентира. Това прави другите му екстри безмислени, ако търсейки даден канал, всеки път трябва да ставам да ходя до ТВ.
По горе имаше предложения за опция в настройките по желание на клиента да се махат скрииншотовете,а да са само лога на канали. Дано да го има като опция.


Прикачени файлове:
Untitled88.png
Untitled88.png [ 153.32 KiB | Прегледано 5094 пъти ]
17 Юни 2021 10:24
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2008 23:29
Мнения: 80
Отговори с цитат
До колкото го чувствам те са горди от тази функция, изгубих надежда че тук ще се промени нещо.


17 Юни 2021 11:11
Профил

Регистриран на: 07 Апр 2010 01:00
Мнения: 21
Отговори с цитат
juliusceaser написа:
При мен бутон Лупа връща предния канал,а бутон Назад ме праща в Начален екран(преди малко ми отвори пък ЕПГ).Май нещо не е наред.
Вчера след като го взех,бокса се погрижи максимално да ме изнерви.Направих му настройки на мрежата,обаче нищо не зарежда,не приема и профила в Гугъл.Пише връзката се разпадна.Свързвам се наново и пак така-сто пъти...до добрия познат рестарт.После се оправи ужким ,ама след едното включване-Гъгъл спря,после Б-Бокс спря и се редуват.
Това което искам да махнат в бъдеще е Адаптивния битрейт стрийминг.Нещо не е направен като хората.На някой от включванията ,през цялото време маже картината,това на интернет от 100 Мбит/с.
Забелязах още един бъг преди малко-по програма от 07.30 до 08.00 по Бтв дават Приятели.Да,ама серията е свършила по-рано и вече дават Тази събота и неделя.От началния екран обаче като ида на Бтв ,започва Приятели и то от началото (т.е. от 7.30)
.
Променливата адаптация може да се спре от менюто за избор на резолюция. При избрана конкретна, а не автоматична, при мен не прави проверка на мрежата. Настройката е за всеки канал поотделно. Изборът се помни, ако не се направи пълен power off.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk


04 Юли 2021 00:44
Профил

Регистриран на: 08 Яну 2013 13:24
Мнения: 78
Отговори с цитат
Up


23 Яну 2023 16:56
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®