Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 01:33



Отговори на тема  [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Следваща
b-box 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06 Апр 2008 18:52
Мнения: 131
Отговори с цитат
Подписах преди 3 месеца, но тогава забравих да го сменя. 5 дни след подписването на договора = 50лв.


31 Май 2023 17:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Да споделя и аз впечатления. Лично за мен Fusion-ът е по-добрият приемник спрямо b.box. По-наситена картина, не лагва, не забива и може да се управлява с дистанционното на телевизора. Не ми харесва само, че не може да връща назад текущо предаване, както и това че модели 37 и 38 са без Wi-Fi.


02 Юли 2023 15:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Rambo написа:
Да споделя и аз впечатления. Лично за мен Fusion-ът е по-добрият приемник спрямо b.box. По-наситена картина, не лагва, не забива и може да се управлява с дистанционното на телевизора. Не ми харесва само, че не може да връща назад текущо предаване, както и това че модели 37 и 38 са без Wi-Fi.

На мен картината не лагва нито забива, винаги ми пуска максимално възможното качество от самото начало и не го понижава нататък. Слаб ти е интернетът явно. Само първия път като отворя списъка чакам две секунди да обработи информацията ама фюжъна няма и 15% от функциите му. То и ютуб и Коди като отваряш чакаш известно време, нали. Нямам и проблеми никакви да свържа дистанционното на ТВ чрез СЕС.


02 Юли 2023 17:40
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Излязъл е ъпдейт на приложението. При гледане на сериал и натискане на бутона i (Info) отдолу има ново меню с няколко функции. Едната е бърз списък с предишни епизоди от този сериал. Другата е програма на този канал, като всеки ред надолу е за по-предишен ден. Няма като преди да натискаш EPG и после да помпиш копчето наляво докато умалееш. :) РАдвам се че инвестират в развитие на приложението.


03 Юли 2023 19:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2009 11:41
Мнения: 111
Местоположение: България
Отговори с цитат
Има ли как да се инсталира b-box или поне fusion на НЕ Андроид смарт ТВ ?


10 Юли 2023 18:49
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Има ама с андроид бокс.


10 Юли 2023 19:02
Профил

Регистриран на: 11 Май 2011 14:26
Мнения: 36
Отговори с цитат
adidas77 написа:
Има ли как да се инсталира b-box или поне fusion на НЕ Андроид смарт ТВ ?

Има приложение bbox за LG и SAMSUNG телевизори.


10 Юли 2023 20:44
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
adidas77 написа:
Има ли как да се инсталира b-box или поне fusion на НЕ Андроид смарт ТВ ?

Да.. и LG и Самсунг имат bbox.


10 Юли 2023 21:56
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Авг 2011 11:47
Мнения: 102
Отговори с цитат
Има fusion (BulsatcomTV) приложение в аппстора на Панасоник за по-старите смарт моделите до 2014, все още рабати сравнително прилично.


11 Юли 2023 09:50
Профил

Регистриран на: 30 Юни 2009 16:04
Мнения: 47
Местоположение: Bristol,UK/Pleven
Отговори с цитат
В Англия съм и заради проблемите с приемниците, ги смених с нови.
Конфигурацията ми до сега беше с два приемника:
-Първият, основен, е свързан със смарт ТВ Самсунг по HDMI.

-Вторият е свързан с малко аналогово ТВ предавателче с чинчове. В другите стаи имам 2-3 телевизора, които с малки антенки приемат от предавателчето аналоговия сигнал. Приемникът се управлява с "удължител на дистанционно", обратно от всяка стая...

Двата приемника бяха свързани и към две HDD записвачки, които при нужда, с таймер, записваха канала на който е съответния приемник, когато не съм в къщи.
Сега съм в БГ и Булсата ми предлага да сменя първия приемник с B-Box кутийка, което е безплатно и + 2лв към пакета ми...
След като основния ми телевизор е смарт Самсунг и би могъл да работи и с приложението, защо ми е кутийката?
Ако остане първият приемник, а искам да сменя втория с B-Box, казват, че ще струва 78лв, не знам защо има значение, дали сменям първи или втори приемник? От друга страна не ми върши работа, защото B-box-а има само HDMI, който не мога да вкарам в предавателчето, което е с чинчове...
Въобще заинтересувах се от B-boxa, само заради връщането назад, т.е. ще отпаднат записвачките, но не знам дали си струва...? Има ли някои подводни камъни със ситен шрифт, интерфейс и недомислици в сравнение с приемник?
Качеството на B-Boxa, по-зле ли е от приемниците? Синът ми там е пробвал безплатния 14 дневен тест и спомена нещо такова...


29 Авг 2023 00:49
Профил YIM
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Няма ситен шрифт, поне за сега :D

Смени основния приемник безплатно за ббокс, ако искаш. Допълнителния така или иначе ще трябва да смениш с нов тунер. Всички нови тунери, вкл. Фюжъните и б-бокса вървят с чинчове. Но това кабелче - жак 3,5/3бр.чинчове, ти препоръчвам да го вземеш от офиса на Була. Защото в магазините има разлика. Просто при смяната трябва да кажеш, че тунерът ще работи към стар ТВ/да не обесняваш за предавателя/. И запомни - видеото е червения жак. Него мушкаш в жълтата V in букса на сендерчето.


31 Авг 2023 01:15
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2009 15:26
Мнения: 36
Отговори с цитат
Имам едно питане.
Плащам си за сателитна от години и си гледам на един телевизор. Наскоро си взех втори тв с Андроид и си качих приложението на ббокс. Може ли от страницата - online.bulsatcom.bg (от където си плащам сметката) да го активирам като го платя или трябва да ходя в офис за тази процедура?
И ако стане, ще получа ли нещата за които плащам(спортните канали) на сателита или ще са някакви базови програми?
Благодаря


26 Сеп 2023 20:16
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2008 18:52
Мнения: 131
Отговори с цитат
Здравей,
През страницата за онлайн плащане на Булсат, мисля, че няма да може да го активираш, защото трябва първо да ти се появи в кошницата като опция за плащане. В сайта има телефон за bbox. Относно каналите - ще гледаш това, за което си заплатил на основния си приемник.


27 Сеп 2023 18:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Активирането на b.box app става в офис на „Булсатком“ срещу 4,99 лв. Ако не можеш да посетиш офис може да пробваш на телефон 0700 3 1919. От там обаче не знам каква информация ще ти изискат.


27 Сеп 2023 20:45
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2009 15:26
Мнения: 36
Отговори с цитат
stankata написа:
Здравей,
През страницата за онлайн плащане на Булсат, мисля, че няма да може да го активираш, защото трябва първо да ти се появи в кошницата като опция за плащане. В сайта има телефон за bbox. Относно каналите - ще гледаш това, за което си заплатил на основния си приемник.


Имам го като опция за плащане -

Изображение


28 Сеп 2023 13:20
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®