Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 19:52



Отговори на тема  [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Следваща
b-box 
Автор Съобщение

Регистриран на: 25 Мар 2012 17:54
Мнения: 42
Отговори с цитат
b-box не зарежда програмите. И показва лятно часово време. Рестарт не помага. При мен ли е грешката или нещо става?


14 Дек 2022 08:56
Профил

Регистриран на: 07 Фев 2020 11:34
Мнения: 138
Отговори с цитат
jrr написа:
b-box не зарежда програмите. И показва лятно часово време. Рестарт не помага. При мен ли е грешката или нещо става?


проблем с интернета вероятно. Пробвайте с рестарт на рутера


14 Дек 2022 11:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Може ли някой да ми сподели актуална информация за моя казус. Имам сателитна телевизия на безсрочен договор и сега искам да си взема и андроид бокса. Какви опции и цени имам за подписване на договор или не, закупуване на устройството или не? Надявам се някой тук да го обясни разбираемо преди да отида в някой офис да ми предлагат филмови пакети :evil:


19 Дек 2022 14:13
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Така, в един офис ми обявиха задължително нов 18м. договор, няма опция да закупя приемника а вместо това 49лв. такса "инсталация" + 12 лв. такса за размяна на основен приемник + 5лв. по-висока такса на месец при същите канали досега. :roll:


20 Дек 2022 14:03
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Неосат без договор 33 лева за пълен пакет със спортните 200 канала. 100 са във ХД . :D :D :D За КАЧЕСТВОТО са номер 1 8) 8) 8) За допълнителните таксата е 0 лева ! Купуваш си приемниците и това е .


20 Дек 2022 14:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
На мен ми трябва андроид бокс. Такъв с процесор като на була сертифициран е 180-200 лева при китайците.


20 Дек 2022 15:39
Профил

Регистриран на: 08 Авг 2015 17:33
Мнения: 63
Отговори с цитат
Ще използваш ли бокса за нещо други освен гледане на телевизия и филми по локална мрежа? Аз за телевизия и локално гледане на филми използвам Fire Stick не разбирам за какво са ви боксове за сума пари да гледате телевизия.


Sent from my iPhone using Tapatalk


20 Дек 2022 15:47
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Да ти кажа не съм обръщал внимание на тези флашки, първо защото държа връзката да е по ЛАН и второ защото предполагам че като производителност, топлоотвеждане и тротване изостават от широката кутия дори да имат сходни пикови стойности на процесора по каталог. Трябва ми тази мощност защото гледам много Youtube а там постоянно се обновяват кодеци и алгоритми не само в сървъра но и хората които снимат си купуват модерни камери. Пък и моят стар бокс беше на сходна цена като амазонската бисквитка - 35 долара с допълнително дистанционно и собствени аудио изходи (оптичен и аналогов) и 2хUSB за мишка или клавиатура.

Иначе минах и през един друг офис, там пък ми казаха 79 лева такса "инсталация" и задължително договор, но служителката не ми вдъхна доверие че е подробно запозната с опциите. Ще обикалям още :lol:


20 Дек 2022 16:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Последен Потребител написа:
На мен ми трябва андроид бокс. Такъв с процесор като на була сертифициран е 180-200 лева при китайците.

От андроид-а ли пишеш тук?
Утубето си работи на комп. перфект и мнооого по-добре от андроид бокс или смарт телевизор.


20 Дек 2022 19:45
Профил

Регистриран на: 10 Мар 2007 12:07
Мнения: 35
Отговори с цитат
bbox приложението работи ли си appletv 4k 2022?


21 Дек 2022 22:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
Последен Потребител написа:
Може ли някой да ми сподели актуална информация за моя казус. Имам сателитна телевизия на безсрочен договор и сега искам да си взема и андроид бокса. Какви опции и цени имам за подписване на договор или не, закупуване на устройството или не? Надявам се някой тук да го обясни разбираемо преди да отида в някой офис да ми предлагат филмови пакети :evil:

В крайна сметка платих 49лв вноска за нов клиент на ббокс с план премиум (безплатно е само за онези с най-скъпите пакети филми и диеми) + 12 лева еднократна такса за добавяне на допълнителен приемник - сателитния, който вече си го имах + 5 лева за да гледам на него до края на месеца каналите, които иначе съм предплатил в началото на месеца. Неизбежен договор за 18 месеца с неустойка 98 лева освен всички месечни такси до края. Месечната ми такса спрямо преди се повишава с 5 лева заради втория приемник. Бибокса си остава собственост на оператора, което значи че ще го ремонтират или подменят ако се развали, а накрая като ми писне ще им го върна. Другата ми опция беше да си купя бисквитка на Ми за 120 лева с по-слаб хардуер и бъгави ъпдейти, която след 18 месеца също ще бъде морално и физически остаряла и ще я набутам в шкафа или продам за 40лв в олх и на нея да гледам старото фюжън приложение докато го спрат или да доплащам ббокс апп за 7лв на месец.

Сега за самия бокс, процесорът е с 4 ядра Cortex А55 на 2 Гхц. вместо А35 на 1,3 Гхц който слагат в бисквитките. 2 гигабайта рам е гадно, само едно приложение на заден фон пази докъде си стигнал :) Дистанционното е с блутут (което в ревютата не го споменават а е супер важна екстра - няма нужда да го насочваш като някакъв кантонер :lol: ) и има много бутони спестяващи идиотско цъкане със стрелките като при стиковете. АндроидТВ 10 версия с последен пач от май 2021. Сертифициран е, в плей стора няма много неща освен американските портали за гледане с платен абонамент. Има Коди и един безплатен файлов мениджър отварящ споделените папки у дома. Другите неща ги инсталирах ръчно през Apk mirror и подобни. Инсталирах друг лаунчър но ббокса има някаква защита и изкарва авариен екран в който иска нулиране до фабрично състояние - след рестарт имаш 20тина секунди да стигнеш до настройките и да го деинсталираш, иначе пак става същото. Заводски инсталиран е скрийнсейвъра на гугъл с хубавите пейзажи, на който може да сменяш таймера. Включен е и Хромкаст, но от моето Сони успявам да кастна само отделна картинка или клип от галерията, а огледалното копиране на екрана не иска да тръгне :|

Та спрямо китайските боксове - едни ограничения се смениха с други, но нищо фатално. Най съм доволен че изчезнаха проблемите с дистанционното на ТВ и СЕС. Колкото до самите функции за интерактивно гледане на телевизия от булсат и навигирането към архиви и ЕПГ - тепърва започвам да се потапям в това :D


22 Дек 2022 15:02
Профил

Регистриран на: 13 Мар 2007 12:42
Мнения: 2
Местоположение: Джонсови Поляни
Отговори с цитат
Последен Потребител написа:
Сега за самия бокс, процесорът е с 4 ядра Cortex А55 на 2 Гхц. вместо А35 на 1,3 Гхц който слагат в бисквитките. 2 гигабайта рам е гадно, само едно приложение на заден фон пази докъде си стигнал :) Дистанционното е с блутут (което в ревютата не го споменават а е супер важна екстра - няма нужда да го насочваш като някакъв кантонер :lol: ) и има много бутони спестяващи идиотско цъкане със стрелките като при стиковете. АндроидТВ 10 версия с последен пач от май 2021. Сертифициран е, в плей стора няма много неща освен американските портали за гледане с платен абонамент. Има Коди и един безплатен файлов мениджър отварящ споделените папки у дома. Другите неща ги инсталирах ръчно през Apk mirror и подобни. Инсталирах друг лаунчър но ббокса има някаква защита и изкарва авариен екран в който иска нулиране до фабрично състояние - след рестарт имаш 20тина секунди да стигнеш до настройките и да го деинсталираш, иначе пак става същото. Заводски инсталиран е скрийнсейвъра на гугъл с хубавите пейзажи, на който може да сменяш таймера. Включен е и Хромкаст, но от моето Сони успявам да кастна само отделна картинка или клип от галерията, а огледалното копиране на екрана не иска да тръгне :|

Та спрямо китайските боксове - едни ограничения се смениха с други, но нищо фатално. Най съм доволен че изчезнаха проблемите с дистанционното на ТВ и СЕС. Колкото до самите функции за интерактивно гледане на телевизия от булсат и навигирането към архиви и ЕПГ - тепърва започвам да се потапям в това :D

В този ред на мисли. Има ли възможност б-бокса да се "рутне" или по някакъв начин да се достигне до xml, css, html файловете?
Юзър интерфейса е "прекрасно" разработен от някой, който го е гледал само на монитор. От 2 метра и нагоре нищо не се чете дори с очила. Та ако успея да стигна до там ще го преработя по мой вкус.

Не знам с каква "версия" на хардуера съм. При мен кастването тръгва без проблем от всичките ни устройства. Обаче накъсва здраво, което най-силно проличава при спортни предавания. Същото става и при телевизия през браузър.


23 Дек 2022 13:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 13 Апр 2015 13:44
Мнения: 271
Местоположение: ТВОЯТ ДИГИТАЛЕН СВЯТ
Отговори с цитат
DoubleTrouble написа:
Юзър интерфейса е "прекрасно" разработен от някой, който го е гледал само на монитор. От 2 метра и нагоре нищо не се чете дори с очила.

Хах то и на старото приложение беше така. Трябва целият темплейт да се смени щото тия шарени реклами на слайдшоу в горната половина ми бъркат oстрo в мозъка :) Биваше да оставят чист андроидтв с преинсталирано приложението ббокс, вместо да превземат лаунчъра и сега да ми се дублират бутоните Home и b-box. :)


24 Дек 2022 01:20
Профил

Регистриран на: 11 Май 2010 19:50
Мнения: 2
Отговори с цитат
Здравейте, имам телевизор Philips 50pus8007/12.
В момента ползвам b-box приемника. Ще има ли някаква разлика в качеството на картината, ако премина на b-box приложението?
Кое е по-добре app-a или бокса?


28 Дек 2022 13:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Авг 2011 11:47
Мнения: 102
Отговори с цитат
Най- добре, тегли приложението и пробвай сам кое е по-добре, ако след това драснеш и малко обратно инфо няма да е зле, аз също се чудя за ббокс, тествах приложението на 65" Панасоник с андроид, и не беше никак зле, дори и 4К каналите. За теста на приложението виж тук: https://qr.bulsatcom.bg регистрацията ти дава 15 дни тестов период с отключени всички канали.


28 Дек 2022 13:20
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®