Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 06:44



Отговори на тема  [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 35  Следваща
b-box 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
Разлика има, и това е от устройството. Тестовите bbox картината беше доста по-зле от на сертифицираните. Различни SoC. Така е и на телевизорите, при едни е една при други друга. HDтата са най-добре (по-контрастна картина) на SAT телевизия, защото са 1080i и това е нейтив на излъчване. Всичко дето е Android е 1080p или 720p, но реално сорса им е 1080i. Когато телевизиите започнат да дистрибутират 1080p тогава и качеството на разнтие там интерактивни AndroidTV у-ва ще е супер. 4К каналите са си progressive защото стандарта е такъв (няма интерлиз 4К) и там е ОК.


03 Яну 2022 14:07
Профил

Регистриран на: 18 Окт 2011 18:22
Мнения: 95
Отговори с цитат
Без значение, дали си с тестов или сертифициран, картината е по-зле от на Еон. Няма никаква логика да излъчват максовете и диемите в 720p при положение, че двата пакета струват близо 20лв. Да не говорим, че един украински иптв провайдер ги излъчва с 1080p и картината е мозък. Дето се вика българските оператори искат много пари, но не дават качество.


03 Яну 2022 16:51
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
splendor написа:
Без значение, дали си с тестов или сертифициран, картината е по-зле от на Еон. Няма никаква логика да излъчват максовете и диемите в 720p при положение, че двата пакета струват близо 20лв. Да не говорим, че един украински иптв провайдер ги излъчва с 1080p и картината е мозък. [color=#0000FF]Дето се вика българските оператори искат много пари, но не дават качество.

[/color] Какво да ти кажа ................ НЕОСАТ над 100 във HD моЗък по 3 ............. :D :D :D


04 Яну 2022 01:50
Профил

Регистриран на: 18 Окт 2011 18:22
Мнения: 95
Отговори с цитат
Какво трябва да ми кажеш? Говорим за иптв не за сателит :wink:


04 Яну 2022 09:37
Профил

Регистриран на: 25 Мар 2012 17:54
Мнения: 42
Отговори с цитат
Момчета, има ли начин да се изключи опцията, за изключване на бокса след определено време работа , май 4 часа е ?


26 Яну 2022 18:18
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2008 18:52
Мнения: 131
Отговори с цитат
Здравейте, някъде беше спометано, че можеш да активираш толкова приложения на b-box, колкото приемника имаш.
Да, ама не! Аз имам 4 приемника ( 2 bbox и 2 HD ) и се оказа, че трябва да им върна някой от приемниците, за да си освободя място и да си активирам приложението.
Дори не може просто да спра някой от приемниците, а задължително да им го върна.
Защо? Та аз съм си ги плащал HD-тата, а за боксовете дадох по 60 лв?!?
Активирах го на приятел на акаунта за проба.


07 Фев 2022 20:04
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Нещо не си разбрал. Нямаш право на толкова приложения bbox колкото приемници имаш. Имаш право на 4бр. Дали ще са приемници, дали само приложения или комбинирани но само 4 бр това е.
Иначе имаш право на 4 приложения bulsatcom tv за смартфон, лаптоп, таблет.


07 Фев 2022 21:48
Профил

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
HD-1 написа:
Нещо не си разбрал. Нямаш право на толкова приложения bbox колкото приемници имаш. Имаш право на 4бр. Дали ще са приемници, дали само приложения или комбинирани но само 4 бр това е.
Иначе имаш право на 4 приложения bulsatcom tv за смартфон, лаптоп, таблет.


Няма опция да си платиш и да гледаш само приложения, задължително трябва да имаш тяхна щайга....


07 Фев 2022 23:35
Профил

Регистриран на: 07 Фев 2020 11:34
Мнения: 138
Отговори с цитат
Bulgaria on Air е в HD 1080p на бббокс от вчера


08 Фев 2022 13:39
Профил

Регистриран на: 11 Сеп 2015 02:10
Мнения: 22
Отговори с цитат
Днеска върнах тестовия приемник по Еконт и ми активираха приложението с юзърнейм и парола от профила ми на Булсатком сайта и сега съм си качил на мой Андроид TV BOX app-а и така приложението ми става основна услуга като основен приемник и мога да се логвам на колкото искам устройства като преди това разбира се трябва да изляза от устройството на което съм гледал последно и да се логана в новото устройство,което е мн. удобно.....


08 Фев 2022 17:25
Профил

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
talaz123 написа:
Днеска върнах тестовия приемник по Еконт и ми активираха приложението с юзърнейм и парола от профила ми на Булсатком сайта и сега съм си качил на мой Андроид TV BOX app-а и така приложението ми става основна услуга като основен приемник и мога да се логвам на колкото искам устройства като преди това разбира се трябва да изляза от устройството на което съм гледал последно и да се логана в новото устройство,което е мн. удобно.....


Тоест ако преди си плащал пакет ТВ и си имал безплатно основен приемник, сега колко плащаш? Защото пише в сайта им 5лв за допълнителен? По тая логика ако е основен и им върнеш основното оборудване (безплатното) приложението трябва да ти е безплатно?


08 Фев 2022 19:38
Профил

Регистриран на: 11 Сеп 2015 02:10
Мнения: 22
Отговори с цитат
vebaev написа:
talaz123 написа:
Днеска върнах тестовия приемник по Еконт и ми активираха приложението с юзърнейм и парола от профила ми на Булсатком сайта и сега съм си качил на мой Андроид TV BOX app-а и така приложението ми става основна услуга като основен приемник и мога да се логвам на колкото искам устройства като преди това разбира се трябва да изляза от устройството на което съм гледал последно и да се логана в новото устройство,което е мн. удобно.....


Тоест ако преди си плащал пакет ТВ и си имал безплатно основен приемник, сега колко плащаш? Защото пише в сайта им 5лв за допълнителен? По тая логика ако е основен и им върнеш основното оборудване (безплатното) приложението трябва да ти е безплатно?

Нищо не плащам допълнително, плащам си плана на основния приемник който в момента е (B-box app) . Всичко си е същото не подписвам нови договори и не завявам допълнителен приемник просто си ползвам апп-а на моето си оборудване (android tv или tv box) и им връщам тяхната "щайга" защото и без това те я деактивираха след като се логнах в апп-а.


08 Фев 2022 20:40
Профил

Регистриран на: 02 Сеп 2009 21:36
Мнения: 39
Отговори с цитат
Което трябва да означава, че при заплащане за bbox , се активира едно устройство, като то се дава от оператора (за онези, които не разполагат с такова - по идея, но за всички абонати всъщност). Абонамента му може да се прехвърлят на други устройства, които имат способност да възпроизведат услугата. Май идеята действително е добра, но обяснението ѝ води до доста недоразумения. Предполагам, че за същото bbox устройство има и още един активен абонамент за android app?


08 Фев 2022 23:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2011 16:02
Мнения: 53
Отговори с цитат
stankata написа:
Здравейте, някъде беше спометано, че можеш да активираш толкова приложения на b-box, колкото приемника имаш.
Да, ама не! Аз имам 4 приемника ( 2 bbox и 2 HD ) и се оказа, че трябва да им върна някой от приемниците, за да си освободя място и да си активирам приложението.
Дори не може просто да спра някой от приемниците, а задължително да им го върна.
Защо? Та аз съм си ги плащал HD-тата, а за боксовете дадох по 60 лв?!?
Активирах го на приятел на акаунта за проба.

Аз съм с 4 приемника (един b-box и 3 Fusion), активирах си app-а и сега гледам едновременно на 4-те применика и на app-а. Нещо не сте се разбирали! На мен ми казаха, че за всеки b-box мога да си активирам и app, т.е. ако имам 4 b-box-а, мога да имам и 4 app-a и така да гледам на 8-ува. Освен ако от тогава досега не са променили нещо в схемата, но пък ако беше така, нямаше да мога да гледам на 5 у-ва, а сега мога!


09 Фев 2022 15:00
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2008 18:52
Мнения: 131
Отговори с цитат
martinstz написа:
stankata написа:
Здравейте, някъде беше спометано, че можеш да активираш толкова приложения на b-box, колкото приемника имаш.
Да, ама не! Аз имам 4 приемника ( 2 bbox и 2 HD ) и се оказа, че трябва да им върна някой от приемниците, за да си освободя място и да си активирам приложението.
Дори не може просто да спра някой от приемниците, а задължително да им го върна.
Защо? Та аз съм си ги плащал HD-тата, а за боксовете дадох по 60 лв?!?
Активирах го на приятел на акаунта за проба.

Аз съм с 4 приемника (един b-box и 3 Fusion), активирах си app-а и сега гледам едновременно на 4-те применика и на app-а. Нещо не сте се разбирали! На мен ми казаха, че за всеки b-box мога да си активирам и app, т.е. ако имам 4 b-box-а, мога да имам и 4 app-a и така да гледам на 8-ува. Освен ако от тогава досега не са променили нещо в схемата, но пък ако беше така, нямаше да мога да гледам на 5 у-ва, а сега мога!

Явно във всеки град и във всеки офис е различно.
Изрично ми казаха, че трябва да върна едно от устройствата. Аз предложих да спра единия допълнителен НД (без да им го връщам) и на негово място да пусна арр-а, но не ми дадоха.
Ще трябва да идвам до Стара Загора, за да активирам 5то устройство :lol:
По- запознатите могат ли да ми помогнат да синхронизирам дистанционното на тв с bbox app?
С фюжън приложението мога да използвам бутона за каналите нагоре -надолу и да избирам канал с цифрите. Когато съм на bbox app и се опитам да избера с цифра канал, веднага ме прехвърля на изхода за сат тв. Със Sony KD 43XD е ако има значение.


09 Фев 2022 19:40
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®