Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 23:32



Отговори на тема  [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Следваща
b-box 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
Днес ми се ъпна бокса на 1.4.0 и този проблем го няма при мен. Но мисля, че са пуснали bbox апа за свободна инсталация :D


31 Дек 2021 13:04
Профил

Регистриран на: 18 Окт 2011 18:22
Мнения: 95
Отговори с цитат
Той никога не е бил забраняван. Аз го имам на андроид бокса си от месеци, но за никъв чеп не става без телевизия.

Сега видях, че има ъпдейт на приложението при което вече има направен начин за логин, но не приема логина за акаунта за плащане както при другото приложение.
Някой да има повече яснота?

Вече е ясно. Всеки, който има активен бибокс договор ще може да си активира приложението за андроид тв срещу 5лв на месец, като допълнителен приемник.
Интересното е, че при Вивата ти дават един акаут за андроид тв безплатно към приемника, тук яко алчнеят.


Последна промяна splendor на 31 Дек 2021 14:20, променена общо 1 път



31 Дек 2021 13:42
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2008 23:29
Мнения: 80
Отговори с цитат
Страхотни новини за края на една динамична 2021 година! От днес пускаме ТВ приложението b.box app за нашите b-box клиенти!

Всички услуги, функционалности и забавление от b.box вече и само като приложение - за всеки Android телевизор.

С b.box app ще можете да гледате любимите си предавания, сериали, спорт през всеки телевизор с Android TV.
Имате достъп до над 240 ТВ канала, от които 130 в HD качество и 8 в 4K качество.
Включена видеотека с над 1000 заглавия
И много интерактивни функционалности - спиране, превъртане до 7 дни назад, разширена информация за предаванията, топ 100 най-гледани, и много други.

b-box app се предлага за всеки клиент с активна основна b.box услуга, като допълнителен ТВ приемник за 4.99 лв. на месец.

Как работи?

сваляте b.box app от Google Play
активирате го в най-близкия офиса на „Булсатком“ или на телефон 0800 31919
правите регистрация на payments.bulsatcom.bg с вашите данни, за да влезете в b.box app

Активирайте b.box app сега и гледайте всичко от Булсатком, където и когато пожелаете!


31 Дек 2021 14:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2008 23:29
Мнения: 80
Отговори с цитат
малко скъпичко ми идва. А1 и вивата дават по 1 безплатно приложение.


31 Дек 2021 14:19
Профил

Регистриран на: 18 Окт 2011 18:22
Мнения: 95
Отговори с цитат
Точно при вивата е 1 безплатно към основния. Тук 5лв


31 Дек 2021 14:21
Профил

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
Доста тъп маркетинг, да зимам техен бокс за да ползвам пълноценно приложение, е очаквах нещо, но това удря дъното. Явно ще се местя на А1, или другаде където няма дискриминация - щом имаш ТВ имаш и приложение и то в повечето случай без пари. След като им плащам за телевизия защо трябва да имам и техния бокс за да ползвам приложението и то за 5лв красота !?!?! :D

Явно много искат клиенти с 18м договори и да си продадат боксовете….че чак не им пука така че ще има обратен ефект :) Но за тяхно съжаление живеем в пазарна икономика с конкуренция….


31 Дек 2021 15:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Чак пък да живеем в пазарна икономика е доста преувеличено. Давам примери. Защо като има толкова тв и телефонни оператори, цените и плановете са им почти 1:1? Защо като има толкова хранителни вериги, заплатите са 1:1? Ами бензина и дизела в бензиностанциите…. Това не е пазарна икономика, това е картелна икономика! А правилата при нея са различни.


31 Дек 2021 18:26
Профил

Регистриран на: 22 Сеп 2010 10:25
Мнения: 70
Отговори с цитат
vebaev написа:
Доста тъп маркетинг, да зимам техен бокс за да ползвам пълноценно приложение, е очаквах нещо, но това удря дъното. Явно ще се местя на А1, или другаде където няма дискриминация - щом имаш ТВ имаш и приложение и то в повечето случай без пари. След като им плащам за телевизия защо трябва да имам и техния бокс за да ползвам приложението и то за 5лв красота !?!?! :D

Явно много искат клиенти с 18м договори и да си продадат боксовете….че чак не им пука така че ще има обратен ефект :) Но за тяхно съжаление живеем в пазарна икономика с конкуренция….


Маркентига има нужда да се подписва срочни договори :) затова апа е 5 лв на месец в противен случай никой няма да подпише 18 договор
При вивата не е по различно.

Малко офф топик някой правил ли е сравнение на качеството на диемите при вивата, четох коментари че на 55 inch не било ок :)
Ако има желаещи може да измерим битрейта на канала при двата оператора :)


01 Яну 2022 11:46
Профил

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
sonyj7 написа:

Маркентига има нужда да се подписва срочни договори :) затова апа е 5 лв на месец в противен случай никой няма да подпише 18 договор
При вивата не е по различно.


Аз не виждам при виваком или при деуг оператор приложението да им е само за част от хората а не за всички ТВ потребители, и при това 5лв само за това на месец….? При А1 и за ЕОН, щом си платил пакет ТВ имаш всичко и приложение безплатно ….

А тук дори и бокса е 70лв с договор, че тая щайга струва по малко а те искат и договор…..

Ще си гледат работата тоя път…..


01 Яну 2022 13:41
Профил

Регистриран на: 18 Окт 2011 18:22
Мнения: 95
Отговори с цитат
sonyj7 написа:

Маркентига има нужда да се подписва срочни договори :) затова апа е 5 лв на месец в противен случай никой няма да подпише 18 договор
При вивата не е по различно.

Малко офф топик някой правил ли е сравнение на качеството на диемите при вивата, четох коментари че на 55 inch не било ок :)
Ако има желаещи може да измерим битрейта на канала при двата оператора :)


Нищо подобно, в момента каквото и да искаш да промениш ти забиват нов 18 месечен договор. Апа без активен би-бокс договор не се предоставя. Цените на безсрочен договор на би-бокс със спортните канали удрят тавана и никой няма далавера да е на безсрочен би-бокс договор. Та в случая булсата с нищо не се различава от вивата, единствено, че още с първия акаунт за андроид аппа ти искат пари а при вивата е безплатен.

Колкото до диемата. Сега вивата е пуснала безплатно диемите за временно, та мога да ги сравня с булсата. На еон приложението ми генерира средно от 800килобайта а на фюжън приложението около 500 килобайта, това говорим на мач наживо където картината уж е ХД. Аз го гледам на 65 инчов и качеството се ядва, та за 55 инчов ще е още по-добре.
Като цяло качеството в Бг е кенеф. Паралелно ползвам и руски иптв провайдър и там има канали, които наистина са фхд и на 65 инчов телевизор цепят косъма.


01 Яну 2022 15:50
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2012 18:29
Мнения: 110
Отговори с цитат
Да бяха пуснали един месец аванта :roll: ,за да ни зарибят,пък и да видим за какво ,ще плащаме :mrgreen:
И другото ,аз например имам четири сат. приемника,което означава,че немога да ползвам b box дори и да пллатя за услугата,което е тъпо :(


01 Яну 2022 18:28
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Просто ти взимат един приемник/по възможност хд/ и ти дават би бокса, поне на мен така ми казаха.


01 Яну 2022 18:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2012 18:29
Мнения: 110
Отговори с цитат
Нали това казвам,че ако си само на сат. не става.Аз държа да съм на сателитна телевизия.За това,ще е добре след заплащане на въпросните 5 лева да ползваш услугата,но те си знаят.


01 Яну 2022 19:05
Профил

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
pepy1 написа:
Просто ти взимат един приемник/по възможност хд/ и ти дават би бокса, поне на мен така ми казаха.


И ти взимат едни 69лв, и после 5 още на месец….аа и 18м нов договор
:mrgreen:


01 Яну 2022 19:06
Профил

Регистриран на: 18 Юли 2009 17:05
Мнения: 90
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
vebaev написа:
pepy1 написа:
Просто ти взимат един приемник/по възможност хд/ и ти дават би бокса, поне на мен така ми казаха.


И ти взимат едни 69лв, и после 5 още на месец….аа и 18м нов договор
:mrgreen:

Колега проблема не е в парите а това че не може да се инсталира на смартфон като фюжън приложението.


01 Яну 2022 19:50
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®