Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 14:50



Отговори на тема  [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 35  Следваща
b-box 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2011 16:02
Мнения: 53
Отговори с цитат
otsibarsa написа:
Здравейте,не можах да разбера от договора точно какво се случва след изтичане на тестовия период.Това което разбрах е,че ако искам да задържа бокса трябва да подпиша договор за 18 месеца,но не разбрах трябва ли да платя нещо за самия тв бокс и дали се заплаща допълнителен абонамент за него или остава с моя абонамент за сателитна телевизия.

Не се заплаща нищо за бокса. Ако искаш да го задържиш, просто спираш да плащаш за някой от другите приемници, които имаш, защото този ти става основен и преминава автоматично на плана, който си посочил, когато си се регистрирал за тестер на у-вата.


26 Май 2021 23:24
Профил

Регистриран на: 18 Окт 2011 18:22
Мнения: 95
Отговори с цитат
Още с приемането на бокса си подписал 18 месечен договор, който влиза в сила 7 дена след изтичане на 3месечният период. Говори се, че този бокс остава за теб без да палщаш нищо ако решиш да се възползваш от абонамента. За абонаментите ще трябва някой по-запознат да отговори. Мен например ме вълнува дали могат да се добавят допълнителни сателитни приемници към договора на бибокса.


26 Май 2021 23:25
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2008 18:52
Мнения: 131
Отговори с цитат
Да, и аз това искам да знам. Защото сега реално имам 2 договора към Булсат и им плащам два пъти такса. Но при конкурентите не може на 1 договор да имаш IPTV и САТ.


27 Май 2021 09:18
Профил

Регистриран на: 11 Сеп 2015 02:10
Мнения: 22
Отговори с цитат
Днес бяха да плащам в офис и разпитах подробно или го задържаш като още едно устройство с отделен договор и какъвто си избереш план и плащаш още една такса или го сменяш връщаш фюжъна или там основния приемник който ползваш и b-box ти става основен. Но момичетата казаха, че ако искаш замяна и бяха категорични се заплаща 70 лв. такса! В договора не пише такова нещо освен това и когато ми се обадиха за да ми го пратят аз разпитах и не казаха такова нещо така, че тази информация трябва да се провери...


27 Май 2021 18:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2011 16:02
Мнения: 53
Отговори с цитат
talaz123 написа:
Днес бяха да плащам в офис и разпитах подробно или го задържаш като още едно устройство с отделен договор и какъвто си избереш план и плащаш още една такса или го сменяш връщаш фюжъна или там основния приемник който ползваш и b-box ти става основен. Но момичетата казаха, че ако искаш замяна и бяха категорични се заплаща 70 лв. такса! В договора не пише такова нещо освен това и когато ми се обадиха за да ми го пратят аз разпитах и не казаха такова нещо така, че тази информация трябва да се провери...

Аз като ги разпитах, ми казаха, че бибокса ми остава основен, а другите Фюжъни - като допълнителни приемници, след като мине тестовия период. Ако след 3-те месеца не ми хареса, го връщам и си оставам, както съм си бил. Ако обаче искам да го задържа и да сменя и другите Фюжъни с бибокс-ове, то тогава ще трябва да заплатя по 69лв. за у-во, но само за допълнителните. Казаха ми, че абонаментът си е един, просто ако реша, бибокса ми става основен и си плащам само плана, който съм посочил при регистрацията за бибокс, но ме предупредиха, че по време на договора не мога да сменям плана с по-нисък, а само с по-висок.


30 Май 2021 16:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 18 Юли 2009 10:17
Мнения: 18
Отговори с цитат
Не се лъжете с този бокс аз се излъгах ---и няма отказване и връщане на у-то.
Сагата продължава!!!


03 Юни 2021 17:02
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Можеш ли да качиш договора за него?


03 Юни 2021 17:58
Профил

Регистриран на: 26 Мар 2007 11:12
Мнения: 9
Отговори с цитат
Vencism написа:
Не се лъжете с този бокс аз се излъгах ---и няма отказване и връщане на у-то.
Сагата продължава!!!
Би ли пояснил?


03 Юни 2021 18:08
Профил

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
Аз го върнах, потвърдиха ми по имейл че е прекратен договора, не знамкъде е драмата?


03 Юни 2021 18:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 18 Юли 2009 10:17
Мнения: 18
Отговори с цитат
Еми прехвърлят ме от един телефон на друг и на края нищо.


03 Юни 2021 18:24
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 18 Юли 2009 10:17
Мнения: 18
Отговори с цитат
vebaev написа:
Аз го върнах, потвърдиха ми по имейл че е прекратен договора, не знамкъде е драмата?


Къде го върна? В три офиса ми отказаха да го приемат.От София съм.


03 Юни 2021 18:35
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2008 23:29
Мнения: 80
Отговори с цитат
Дайте повече подробности каква е процедурата по отказване, че доста хора ще минем от там.


04 Юни 2021 08:56
Профил

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
Връща се само пак по Еконт, пак звъниш на оняи номер 0800 на който се записахте за теста и се уговаряте, ще ви пратят по имейла и декларация за отказ за услугата която трябва да пратите също с пратката. (при мен беше така но не съм от Сф)


04 Юни 2021 13:26
Профил
Аватар

Регистриран на: 18 Юли 2009 10:17
Мнения: 18
Отговори с цитат
Мерси!


04 Юни 2021 21:51
Профил WWW

Регистриран на: 18 Мар 2013 20:46
Мнения: 5
Отговори с цитат
Здравейте,

Като се зачетох в темата и се притесних да не си остана с два договора след края на тестовите 3 месеца :?
Обадих се на телефона да попитам и отсреща ме увериха че след приключване на тестовия период би трябвало да ми се обадят и да ме попитат дали искам да продължа да ползвам устройството, а двата договора (настоящия и новоподписания с тестовото устройстово) щели автоматично да се обединят в един. Надявам се да е истина това :D
Относно функциите, след близо 2 месеца употреба все още немога да свикна с ужасната навигация на дистанционното и безсмислените функции на част от клавишите. Служителят каза че ще предаде на разработчиците на приложението, но на въпроса ми, дали се подава обратна връзка от клиентите към разработчика, започна да овърта че постоянно се обновявало... :D
С други думи по-скоро не се подава обратна връзка. Поне на мен никой не ми се е обаждал, а имам какво да им кажа.


08 Юни 2021 12:11
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®