Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 23:32



Отговори на тема  [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 35  Следваща
b-box 
Автор Съобщение

Регистриран на: 11 Май 2011 14:26
Мнения: 36
Отговори с цитат
borisov910 написа:
За сега съм доволен, но не откривам функцията Картина в картина, а пишеше че ще я има.

XaMaB написа:
a.petkov написа:
5. Дразнещ звук при команда, който няма опция за сменяване/изключване;


Това се спира през системното меню, имаш системни звуци, мисля, че бяха.

А от къде го отваряш :D (менюто)

Ето тук виж как да отвориш менюто:
https://youtu.be/wU71-KFOIMM


23 Апр 2021 18:45
Профил

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
jekichan написа:
Ето тук виж как да отвориш менюто:
https://youtu.be/wU71-KFOIMM

Мерси много, а откри ли Картина в картина?


23 Апр 2021 20:49
Профил

Регистриран на: 11 Май 2011 14:26
Мнения: 36
Отговори с цитат
Мисля, че тази функция още не е активна.
Открих, че когато гледаш предаване на запис и искаш да превъртиш рекламите, даваш стрелка на горе и така се появява цялото предаване в кадри. Съответно можеш да видиш в картинките кога започва филма или предаването.


23 Апр 2021 21:25
Профил

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
jekichan написа:
Мисля, че тази функция още не е активна.
Открих, че когато гледаш предаване на запис и искаш да превъртиш рекламите, даваш стрелка на горе и така се появява цялото предаване в кадри. Съответно можеш да видиш в картинките кога започва филма или предаването.
Ааа, мерси! :D


23 Апр 2021 21:39
Профил

Регистриран на: 11 Сеп 2015 02:10
Мнения: 22
Отговори с цитат
А някой да сподели малко системна информация за хардуера и софтуера на устройството,с коя версия на андроид идва и предвижда ли се ъпдейта на адроида в последствие? С какъв процесор и памет е?


23 Апр 2021 22:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2014 12:30
Мнения: 82
Местоположение: Благоевград
Отговори с цитат
XaMaB написа:
a.petkov написа:
5. Дразнещ звук при команда, който няма опция за сменяване/изключване;


Това се спира през системното меню, имаш системни звуци, мисля, че бяха.


Благодаря много. Не бях обърнал внимание.


23 Апр 2021 23:08
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2014 12:30
Мнения: 82
Местоположение: Благоевград
Отговори с цитат
При мен също настройките за часа примерно не се запазват, същото важи и за резолюцията. При опция да премахна всички заключени канали b.box крашва. Пикселизирането и при мен го има за 3-4 секунди, а при положение, че съм на същия провайдър за интернет, не би трябвало.
Направи ми впечатление, че когато съм на Home страницата и със стрелките сляза надолу към каналите не ми плейва какво дава в момента, а нещо назад във времето - в случая новините от преди два часа.
На хоум пейджа TV бутонът върши ли някаква работа?


23 Апр 2021 23:20
Профил

Регистриран на: 11 Апр 2020 17:45
Мнения: 179
Отговори с цитат
talaz123 написа:
А някой да сподели малко системна информация за хардуера и софтуера на устройството,с коя версия на андроид идва и предвижда ли се ъпдейта на адроида в последствие? С какъв процесор и памет е?
като си го свързвах с google профила май ми изписа Android 6.0.1

a.petkov написа:
При мен също настройките за часа примерно не се запазват, същото важи и за резолюцията. При опция да премахна всички заключени канали b.box крашва. Пикселизирането и при мен го има за 3-4 секунди, а при положение, че съм на същия провайдър за интернет, не би трябвало.
Направи ми впечатление, че когато съм на Home страницата и със стрелките сляза надолу към каналите не ми плейва какво дава в момента, а нещо назад във времето - в случая новините от преди два часа.
На хоум пейджа TV бутонът върши ли някаква работа?
Да и при мен е пикселизирането, а в хоум ТВ бутона не прави нищо.


24 Апр 2021 10:48
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
Мисля, че това "пиксализиране" е от адаптивния битрейт на стрима. Просто понякога тръгва с по-нисък профил, след което разбира, че нетуорк линка е достатъчен за най-високия профил "качество" и го сменя. Този бокс е направен да върви на уж всякъкво гаден нет :) - смъква качеството, но да не сприра изцяло телевизията.


24 Апр 2021 12:30
Профил

Регистриран на: 11 Сеп 2015 02:10
Мнения: 22
Отговори с цитат
Супер тъпо е, че когато гледаш предаване на запис не можеш да преминеш на живо на същият канал лесно, а трябва или да смениш канала и пак да се върнеш за да продължиш да гледаш на живо или да отидеш в главното меню и да избереш съответният канал. Също не помни последното място от където си спрял да гледаш записа, както на фюжъна. И в главното меню където има секция "последно гледани" не излизат коректно каналите или програмата последно гледани на запис или на живо.


24 Апр 2021 16:46
Профил

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
Някой да пусне тест да видим с какви параметри е щайгата и за какво искат 100лв?


24 Апр 2021 19:37
Профил

Регистриран на: 08 Май 2015 15:53
Мнения: 130
Отговори с цитат
Андроид 6...тия се бъзикат!


24 Апр 2021 19:38
Профил

Регистриран на: 08 Авг 2015 17:33
Мнения: 63
Отговори с цитат
Графичната среда прилича доста на Fire Tv преди ъпдейта. Андроид 6.0 и за това се искат пари,стига де.


Sent from my iPhone using Tapatalk


25 Апр 2021 15:12
Профил

Регистриран на: 23 Юли 2011 12:16
Мнения: 8
Отговори с цитат
Само да кажа че в петък след обяд звънях и аз да си поръчам едно от новите устройства и ми казаха по телефона, че все още не са стигнали бройката от 1000 и имат още устройства за тестване и раздаване. Аз лично бях много приятно изненадан от вежливото и коректно отношение. Човека на телефона си ми обясни всякакви подробности за услугата, как ще се плаща и след тестовия период и всичко останало. Много съм доволен. Каза че до средата на следващата седмица трябва да пристигне устройството при мен. Да видим нямам търпение да го поразцъкам малко. :D


26 Апр 2021 00:29
Профил

Регистриран на: 18 Юли 2009 17:05
Мнения: 90
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
Samosval написа:
Само да кажа че в петък след обяд звънях и аз да си поръчам едно от новите устройства и ми казаха по телефона, че все още не са стигнали бройката от 1000 и имат още устройства за тестване и раздаване. Аз лично бях много приятно изненадан от вежливото и коректно отношение. Човека на телефона си ми обясни всякакви подробности за услугата, как ще се плаща и след тестовия период и всичко останало. Много съм доволен. Каза че до средата на следващата седмица трябва да пристигне устройството при мен. Да видим нямам търпение да го поразцъкам малко. :D

Колега из го заявих още в петък през сайта но още не са ми позванили явно няма да ми звънят сигурно не са ме одобрили жалко исках да го тествам и после можеше да се абонирам. :(


26 Апр 2021 11:24
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®