Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18 Апр 2024 03:06



Отговори на тема  [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Следваща
b-box 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
Интересно кой е тоя 8-ми 4К канал ако си на план Макс.


02 Юли 2021 19:44
Профил

Регистриран на: 07 Фев 2020 11:34
Мнения: 138
Отговори с цитат
Eurosport 4k
Wow 4k
Speed Factor 4k
Pet&pal 4k
Love Nature 4k
Party's 4k
Planeta 4k
Chillayo 4k

Eurosport Wimbledon 4k е временен и е 9-ти

А разликата межди 7 и 8 е love nature 4k , който е в пакет Глобус и пакет Макс


02 Юли 2021 20:11
Профил

Регистриран на: 07 Апр 2010 01:00
Мнения: 21
Отговори с цитат
Докато разцъквах с дистанционното на ТВ, за да проверя кои бутони работят през HDMI-CEC-а, съвсем случайно активирах това меню. Беше с посшедователна комбинация от цветните бутони, с начален червен. Изглежда ми като стара версия на приложението. На пръв поглед не видях нещо интересно. Радиата бяха със стария изглед, като на фюжъна.Изображение

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk


03 Юли 2021 23:46
Профил

Регистриран на: 07 Апр 2010 01:00
Мнения: 21
Отговори с цитат
Открих и нещо още по-полезно - как да се справите с постоянната смяна на езика, въпреки, че сте го променили веднъж. В настройките за HDMI-CEC изключете Auto change language. Тествано и с пълен power off. Езикът се помни и след това.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk


04 Юли 2021 00:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2008 23:29
Мнения: 80
Отговори с цитат
Звънях да попитам за смяната на тестовите приемници, казаха ми че все още няма яснота какво точно ще се прави и да чакам те да ме потърсят. Но интересното беше, че при смяната трябвало да подпиша нов 18 месечен договор с актуалните цени.


05 Юли 2021 12:07
Профил

Регистриран на: 18 Юли 2009 17:05
Мнения: 90
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
vencoi написа:
Звънях да попитам за смяната на тестовите приемници, казаха ми че все още няма яснота какво точно ще се прави и да чакам те да ме потърсят. Но интересното беше, че при смяната трябвало да подпиша нов 18 месечен договор с актуалните цени.

Колеги смяната за новия бокс е безплатна и няма нов договор този който си подписал влиза в сила и ти остават 15 месеца от него.


05 Юли 2021 12:09
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2008 23:29
Мнения: 80
Отговори с цитат
vboxk написа:
vencoi написа:
Звънях да попитам за смяната на тестовите приемници, казаха ми че все още няма яснота какво точно ще се прави и да чакам те да ме потърсят. Но интересното беше, че при смяната трябвало да подпиша нов 18 месечен договор с актуалните цени.

Колеги смяната за новия бокс е безплатна и няма нов договор този който си подписал влиза в сила и ти остават 15 месеца от него.


От къде имаш тази информация и замениха ли ти твоя приемник. На мен това ми го сервираха като им звъннах днес на 080031919.


05 Юли 2021 12:12
Профил

Регистриран на: 18 Юли 2009 17:05
Мнения: 90
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
vencoi написа:
vboxk написа:
vencoi написа:
Звънях да попитам за смяната на тестовите приемници, казаха ми че все още няма яснота какво точно ще се прави и да чакам те да ме потърсят. Но интересното беше, че при смяната трябвало да подпиша нов 18 месечен договор с актуалните цени.

Колеги смяната за новия бокс е безплатна и няма нов договор този който си подписал влиза в сила и ти остават 15 месеца от него.


От къде имаш тази информация и замениха ли ти твоя приемник. На мен това ми го сервираха като им звъннах днес на 080031919.

Информацията ми е от 080031919 от там ми казаха че нищо не се плаща за смяна аз моя не съм го сменил защото ми изтича тестовия период в началото на другия месец и както писах по горе няма друг договор като продължиш за ползваш услугата той влиза в действие.


05 Юли 2021 12:26
Профил

Регистриран на: 08 Яну 2013 13:24
Мнения: 78
Отговори с цитат
Вчера преминах от Фюжън на b-box, като заплатих 39лв
За уточнение, не бях от тестовите
Нямам нищо против плащането на 39лв, но не ми стана гот, че не можаха да ми дадат смислено обяснение защо ги събират. Нито устройството ще стане мое някога, нито инсталация му правят... казаха че това е "такса замяна на устройство". +Да де ама ми заменят основното устройство, което ми е безплатно предоставено от тях. Един вид бутам им едни пари, за да се вредя :-)))) Както и да е, като оставим факта че устройството е 16/2GB и с Андроид 6, общо взето е по-добро решение от Фюжъна, който ми забиваше и се включваше когато си поиска сам посред нощ. Дразнят ме някои дребни детайли като това че каналите които не са ми от плана се появяват с надпис "допълнителен пакет" вместо да са скипнати. Вярно е че мога да ги скипна ръчно, но ако сменя плана трябва пак да се занимавам.
Самата поръчка на b-box е с тотално омазана схема. Не можеш да го поръчаш в офис на Булсат, а само на 0800. Има и онлайн форма, но ако си стар абонат няма как да укажеш че искаш замяна, а не нов договор. Самата поръчка на 0800 мина добре, момчето беше много любезно и мина сравнително бързо. b-box се изпраща с Еконт до офис на Булсат, който вие си изберете. И тук следва друга простотия, защото когато куриерът пристигне за доставка, не може да го предаде на служителите, а търси вас, т.е трябва и вие и куриерът да се срещнете в офиса на Булсат и то във времето, в което куриерът е там, а диапазонът е от 9:00 до 17:00ч. Куриерът трябва да върне екземпляр от договор за 18 месеца, да ви предаде устройството, а вие да платите на каса на булсат сумата за b-box и да върнете старото устройство. Върнах основният фюжън и момата ми се усмихва и казва готово. И аз и се усмихнах и и казах да ми даде приемо-предавателен протокол за това че и давам устройство. На което тя ме покани зад компютъра си, за да видя че всичко е точно и е се води замяна. Аз обаче съм ял подобни попари и си поисках приемо-предавателният протокол... направиха ми го и се чудя защо трябва да ги карам, а не са им в процедура. Общо взето ефекта не е уау. 100 пъти по-добре щеше да е да мога да си инсталирам приложението им за b-box на мой ТВ Бокс, защото на техният при свободна продажба му искат 120лв, а хардуерно не ги заслужава тия пари. За по-малко пари мога да си взема Tox1


07 Юли 2021 13:15
Профил

Регистриран на: 18 Окт 2011 18:22
Мнения: 95
Отговори с цитат
Това което са ти дали ми се струва, че е от тестовите бибокси. Сигурно го е върнал някой и са ти го пратили. Новите са с андроид 10. Снимай го и дай снимки да видим какво са ти пратили.


07 Юли 2021 18:30
Профил

Регистриран на: 08 Яну 2013 13:24
Мнения: 78
Отговори с цитат
Бокса беше нов
Сега погледнах и видях че пише версия 10
само дето не съм убеден че това е версията на Андроида
Къде може да се провери точно?
Убеден съм че видях анимацията на Андроид 6 с четирите въртящи се кръгчета

Изображение


08 Юли 2021 13:36
Профил

Регистриран на: 18 Окт 2011 18:22
Мнения: 95
Отговори с цитат
Значи всичко е точно и са ти дали от новите устройства. Ако имаш бутони на дистанционното за гласови команди и бутон за ютюб, то значи не е от тестовите. Свали си една AIDA от маркета и виж какъв е процесора. Ако е amlogic s905x4 то цената която си платил е нормална. Тези боксове на свободно струват към 100лв в Али-то.


08 Юли 2021 14:15
Профил

Регистриран на: 08 Яну 2013 13:24
Мнения: 78
Отговори с цитат
Да, Amlogic S905X4 е CPU-то
Парите не са много, но тъпото е че бокса си остава собственост на Булсат
Ако беше безплатна замяна за основен и да си е техен или да платя цената на бокса и да си е мой щеше да е нормално
Но плащане на 39лв за да заменя основен приемник на фюжън, а при смяна на втори да им давам още 69лв си е кофти


08 Юли 2021 16:58
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
Android 10 e. Бокса си е екстра, очакваме ъпдейт тия дни за тях и ще стане още по-екстра :)


08 Юли 2021 21:39
Профил

Регистриран на: 18 Окт 2011 18:22
Мнения: 95
Отговори с цитат
solo5 написа:
Да, Amlogic S905X4 е CPU-то
Парите не са много, но тъпото е че бокса си остава собственост на Булсат
Ако беше безплатна замяна за основен и да си е техен или да платя цената на бокса и да си е мой щеше да е нормално
Но плащане на 39лв за да заменя основен приемник на фюжън, а при смяна на втори да им давам още 69лв си е кофти

Да, едно време Близу ме удариха с кам модул по същия начин. 50 кинта ама се оказа накрая, че било наем а не покупка.
Ако ми искат пари, ще си остана с тестовият, понеже си имам андроид боксове и този ще го ползва жената да си връща сериалите а тя е без претенции и тестовият е устройва. Аз си гледам на моите си боксове чужда IPTV.


08 Юли 2021 22:12
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 512 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 35  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®