Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 11:37



Отговори на тема  [ 50 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Eurosport 4K и HGTV тръгват по Булсатком 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Булсатком ще бъде и първият оператор в България, който ще разпространява Eurosport в 4К качество.

Изображение

Специално за клиентите на Булсатком, които използват интерактивна телевизия, Eurosport в 4К качество ще излъчва в ултра висока резолюция едни от най-гледаните спортни събития в света, включително тенис турнирите от Големия шлем, големите колоездачни обиколки и много други.

„Днес отбелязваме ключов етап от развитието на нашето портфолио в България, като разширяваме партньорството си с Булсатком. От една страна, ние продължаваме да задоволяваме нашите фенове с любимия Discovery и с първокласни състезания на Eurosport, като същевременно предлагаме и свежо съдържание от HGTV, лидер в сегмента за дома и градинарството в нашето портфолио.

HGTV е глобален и регионален успех за нас и съм сигурна, че скоро ще стане изключително популярен и за клиентите на Булсатком, като се има предвид, че се намираме във време, в което хората празнуват все повече и повече духа на дома. Едновеременно с това предлагаме на феновете на спорта още по-добро преживяване чрез Eurosport 4K, който към момента е сред най-добрите 24/7 спортни канали с 4К качество в Европа.”, заяви Кенечи Белушевич, Директор Бизнес развитие и ТВ разпространение на Discovery.

„Булсатком подчертава водещата си позиция на българския пазар като е първият оператор, който пуска Eurosport в 4К качество. Пускаме на пазара за първи път и вече придобилия световна популярност телевизионен канал HGTV.

Радваме се, че продължаваме партньорството си с Discovery, доставяйки изключително съдържание с най-високо качество към домакинствата“, заяви Станислав Георгиев, Главен изпълнителен директор на Булсатком.


Последна промяна zdravkos на 25 Фев 2021 12:34, променена общо 3 пъти



22 Фев 2021 15:51
Профил WWW

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
HGTV е повече от месец част от каналите на Булсатком. Ще бъде ли преведен обаче?


22 Фев 2021 18:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
dimitar59 написа:
HGTV е повече от месец част от каналите на Булсатком. Ще бъде ли преведен обаче?

Уж, лека полека :). Аз засякох 1 предаване с БГ аудио.


22 Фев 2021 20:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Discovery, глобалният лидер в предоставянето на развлекателно съдържание, обяви, че разширява стратегическото си партньорство с Булсатком – българският лидер на пазара на платена телевизия. Аз пък държа да коригирам горното твърдение, защото БСК е лидер на пазара, но благодарение на сателитната си телевизия. Когато Евроспорт4К тръгне през сателит, тогава това ще може да се анонсира толкова гръмогласно ... :? ИПТВ с чужд интернет - кое му е лидерското на това :( Така че, - малко по-спокойно ... :!:


22 Фев 2021 23:45
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0 ... 0%B5%D1%82


Последна промяна zdravkos на 23 Фев 2021 13:25, променена общо 1 път



23 Фев 2021 01:54
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Изображение


Последна промяна zdravkos на 23 Фев 2021 13:25, променена общо 1 път



23 Фев 2021 02:00
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Лошо няма :D Аз ще се наслаждавам на този канал. Казвам само - да не се изхвърлят толкова, защото повечето от тези абонати, които ги правят оператор №1, няма да имат този шанс.
Подразни ме анонса, не направеното :D


23 Фев 2021 12:44
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Повечето от тези абонати, които са ги направили номер едно вече не са при тях или са от тези сезонните - за по 9.90лв през лятото.
Последните абонати които стават клиенти на Була взимат само иптв-то поради ред причини!
Да не споменавам колко хора гледат Була от приложението им директно на телевизора...
Но честно казано вече ми писна от едни и същи приказки...

Интернет доставчика ако не ти е Булсат как така ти разрешава да посещаваш чужди страници?
Кабелите, които ги е наел не са ли само за пренос във вътрешната му мрежа?


via Tapatalk


23 Фев 2021 13:20
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Може модератор да изтрие и тази тема, и без друго и нея я н@ср@хме като повечето останали...
Живи и здрави и успех на форума с всичките му останали теми!
Лек ден

via Tapatalk


23 Фев 2021 13:24
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Изображение


23 Фев 2021 20:20
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Здравкооо, завинаги си избий от главата, че някога мога да напиша нещо против теб :!: Защо така го прие :?: :?: :?: направил съм даже текста червен, за да се види на какво отговарям.
Това че ти си намерил този текст и си го постнал тук е супер. От къде от другаде, ако не от форума, хората ще разберат за това. Новината за нас абонатите е супер. Явно и ти много си се зарадвал, но след моя пост си го приел, че едва ли не заклеймявам радостта ти. Разбира се че си сбъркал с възприятието си. Може и аз да съм виновен, че съм го написал така, като че ли е длъжен всеки да ме разбере :( ИЗВИНЯВАЙ :!: И върни поста в началото, МОЛЯ ТЕ :!:

Малко лични разсъждения :D - до вчера, до поста на Здравко влизайки в техно магазин и виждайки, че почти всички ТВ вече поддържат 4К, щях да си мисля - и какво от това, след като каналите не са в тази резолюция. Евалла на Евроспорт/стига и те да не започнат да искат допълнително пари/. Това е първият канал, който ще ми промени мисленето. Предполагам и на други ...

Сега за анонса в червения текст : Как ви се струва колеги, БСК да имат собствен спътник, а да нямат дистанционни. Да се хвалят че ще предлагат в 4К, а повечето от приемниците им да са SD. Мобилен оператор ли не бяха, интернет провайдър ли ???, а нямат адаптери. Тези крайности за мен са непонятни и докато съм в този форум няма да престана да ги критикувам за това.

Последно към Здравко - не срещу теб приятелю, срещу никой колега няма да напиша нещо което да опровергава мнението му. Поради простата причина, че то си е негово. Не съм го правил. Няма и да го направя ! Но когато Була се дънят, няма да им простя. Но го правя за тяхно добро :wink:
Извинявам се за офтопика. Коментирайте след мен само темата от заглавието ѝ.


24 Фев 2021 23:33
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Добро утро Ванди,
не си ме обидил - няма защо да се извиняваш! Просто и ясно имаме две различни мнения за едно и също нещо!

Ти казваш - чашата е наполовина празна, аз казвам - чашата е наполовина пълна! :!: Количеството и качеството всъщност са еднакви! :!:
Въпрос на гледна точка е как ще се представят!

Нищо повече не се случило. И много малкото хубави неща които се случват във фирмата стават криворазбрани за аудиторията по този начин. Според мен акцентът трябва да е положителен от тази новина, колкото и незначителна да е тя, а не негативен, защото от негативизъм бъка навсякъде и във всичко - 24/7

Пожелавам Ви приятен уикенд на всички!
Бъдете здрави и се радвайте и на малките неща, че ако чакате само големите може и да ни га дочакате...и повече усмивки :D


25 Фев 2021 12:50
Профил WWW

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Аз пък засякох на румънския DIGI , реклама на Eurosport 4K за 2022 , че ще тръгне на сателит !!!


26 Фев 2021 12:15
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2009 10:53
Мнения: 141
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Новината Eurosport 4K, в мрежата на Булсатком и то с дублиран на български език, с български комента е чудесна новина. Сега по кабел а скоро и на спътника. Но в мрежата на Заяков е сигурно че ще тръгне много скоро. На гръцкия с ътник няма да има скоро 4К канали. Дано греша.


02 Мар 2021 20:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Дали и кога на спътника ще има 4К канали, не зависи само от доставчика, а преди всичко от производителите на канали. Кога ще тръгнат БНТ, НоваТВ и пр. в 4К резолюция не зависи нито от БСК, нито от арабите, собственици на спътника. В момента според мен има само два 4К канала - Планета и Евроспорт и никак не е невъзможно да бъдат качени на спътника. Но пък тогава ще излезе въпроса - на какво и по-важното с какво ще ги гледаме. Вярно е че в момента 90% от продаваните в техно магазините ТВ поддържат тази резолюция. Но далеч, далеч не е такъв %-та в домовете на хората. А бройката на тези които имат 4К сателитни тунери, знаете ли колко е ... :D
За пример - БСК нямат SD тунери, които между другото им трябват, защото ползват такива честоти. След SD следват HD, които де имат, де нямат , и чак след това ...
При телевизията през интернет от към капацитет, нещата са по обнадеждаващи, но от към техника е почти същия хуй :? Там поне по-мераклиите, могат да си позволят да си набавят неоператорка такава.


02 Мар 2021 23:59
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 50 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®