Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 30 Мар 2024 03:30



Отговори на тема  [ 148 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Следваща
12524/Н/30000 
Автор Съобщение

Регистриран на: 29 Май 2019 15:33
Мнения: 102
Отговори с цитат
Поне връщат BNT 4 и DM SAT за който особено,много хора
"реваха"...въпреки че имат още за връщане и оправяне,както Rambo каза.
Нищо де,пак е проблясък от тяхна страна.


12 Апр 2020 11:34
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Парите за по-скъпия S2 са отишли Каролев да си покрие глобата.


12 Апр 2020 11:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2009 10:53
Мнения: 141
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Надявам се поне Дестинация БГ и Отблизо ТВ, както и Българска история ТВ. Сръбските чалги не ме интересуват. А БНТ 4 включих от друга антена свободно.
Честит празник!


12 Апр 2020 12:03
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2009 11:41
Мнения: 111
Местоположение: България
Отговори с цитат
tvtrenev написа:
Надявам се поне Дестинация БГ и Отблизо ТВ, както и Българска история ТВ. Сръбските чалги не ме интересуват. А БНТ 4 включих от друга антена свободно.
Честит празник!


Мен и вярвам не малък процент сръбските чалги ни интересуват...а тия предавания дето ги изброи станали после на телевизии нямат програма за седмица без да се повтарят..пълнеж :wink:


12 Апр 2020 12:21
Профил

Регистриран на: 04 Май 2007 10:39
Мнения: 26
Отговори с цитат
Носещата е в тестов режим и така ще е цяла седмица. Да не се чудите, ако се сменят параметри и канали.


12 Апр 2020 12:58
Профил

Регистриран на: 29 Май 2019 15:33
Мнения: 102
Отговори с цитат
stanoy написа:
Носещата е в тестов режим и така ще е цяла седмица. Да не се чудите, ако се сменят параметри и канали.

Дано тестовете приключат по-скоро и каналите да тръгнат вече.


12 Апр 2020 13:00
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Rambo написа:
...За мен хора с SD приемници нямат особени претенции за телевизия, като цяло, така че не виждам защо биват таргетирани именно те. Да не говорим, че Була сериозно изостава с HD каналите на сателитната си телевизия...
Защото за съжаление точно това е таргета на Була - клиенти без претенции и със СД приемници, къде от безинтересованост, къде от незнание, но по-скоро поради на липса на ХД приемници!!!

За какво им да е пускат S2 тр. с ХД ( :lol: ) канали? Да увеличат приходите на cs пиратлъка?


12 Апр 2020 13:08
Профил WWW

Регистриран на: 18 Юли 2009 17:05
Мнения: 90
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
Само дане стане като оранжевите два месеца тестват турски канали. Няма такива идиоти. :lol: :lol:


12 Апр 2020 13:09
Профил

Регистриран на: 29 Май 2019 15:33
Мнения: 102
Отговори с цитат
vboxk написа:
Само дане стане като оранжевите два месеца тестват турски канали. Няма такива идиоти. :lol: :lol:

О,нашият скъп оператор е способен на много повече от това ;)


12 Апр 2020 13:14
Профил

Регистриран на: 18 Юли 2009 17:05
Мнения: 90
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
no_usernamee написа:
vboxk написа:
Само дане стане като оранжевите два месеца тестват турски канали. Няма такива идиоти. :lol: :lol:

О,нашият скъп оператор е способен на много повече от това ;)

Не знам на какво е способен ама за мен булсат е по добрият оператор от оранжевите защото имат много повече нд канали от тях докато при тях няма никакво развитие откъм добавяне на нови канали от много години.


12 Апр 2020 13:24
Профил

Регистриран на: 07 Авг 2010 20:56
Мнения: 70
Отговори с цитат
Точно така, съотношението е 5/20 :D


12 Апр 2020 13:31
Профил

Регистриран на: 05 Юли 2009 22:43
Мнения: 24
Отговори с цитат
Не знам от къде я измислихте тази глупост, че абонатите с СД приемници били хора без претенции? Аз лично съм абонат от много години със пакет Премиум, когато станах абонат даваха СД приемници и всички канали в пакет Премиум се гледаха с тях. После изведнъж оператора почна да прави някакви промени и част от каналите вече можеха да се гледат само със HD приемници, но в същото време приемници нямаше. Аз лично съм се обаждал не знам колко пъти за HD приемници, винаги са казвали - нямаме. Веднъж дори предложихме да ни запишат във някакъв списък и да ни се обадят когато най-после имат приемници, отговорът беше - "ами той списъка е толкова дълъг, че няма никакъв смисъл". Доставяли им по 5-10 приемника на месец, колкото да сменят развалени такива и това е. А истината е, че Булсатком беше длъжен, и все още е, да подмени безплатно приемниците на всичките си абонати, защото абонатите нямат вина че са започнали някакви технически промени, когато са станали абонати всичките канали са се гледали със СД приемниците, които фирмата е дала. Абонатът си плаща за да получава определен брой канали, включени в пакета, отговорност на оператора е да предостави необходимото оборудване за да се ползват услугите му. И не ние трябва да се обаждаме и да питаме "имате ли приемници" - фирмата трябва да се обади на клиентите си, и да ги попита - кога ще ви е удобно да дойдем у вас и да ви подменим приемниците. Това е нормалната практика на една нормална, уважаваща клиентите си и себе си фирма по цял свят, когато се налага подмяна на оборудване. Така че, какви са тия коментари - абонатите с SD приемници нямали претенции. То досега беше по-лесно май да спечелиш шестица от тотото, от колкото да вземеш HD приемник от БСК.


12 Апр 2020 13:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
secet, толкова празни приказки, а можеше просто да минеш на Fusion или да смениш оператора... Така само затвърди думите ми от по-горе, защото иначе човек не би се изоставил по такъв начин... Няма да те питам какъв ти е телевизорът, вече разбрах че технологиите са ти много чуждо нещо. Остани си със здраве!


12 Апр 2020 15:12
Профил

Регистриран на: 27 Яну 2009 13:14
Мнения: 310
Местоположение: София
Отговори с цитат
adidas77 написа:
От сегашния 12 524 се гледа детския бумеранг и ако се изтрие ще изчезне предполагам.

При мен не може да се изтрие този транспордер....В червено е и не дава.


Няма да триеш нищо, просто добави новия и сканирай!


12 Апр 2020 15:19
Профил

Регистриран на: 05 Юли 2009 22:43
Мнения: 24
Отговори с цитат
Rambo написа:
secet, толкова празни приказки, а можеше просто да минеш на Fusion или да смениш оператора... Така само затвърди думите ми от по-горе, защото иначе човек не би се изоставил по такъв начин... Няма да те питам какъв ти е телевизорът, вече разбрах че технологиите са ти много чуждо нещо. Остани си със здраве!

Много лошо, че опряхме до някакви лични диалози, и от няколко изречения почна и някакви големи изводи да си правиш... а на телевизора си гледам приложението на БСК за Смарт ТВ и нищо не ми липсва, но това няма никакво значение, защото не всеки е длъжен да има нов телевизор, не всеки е длъжен да разбира от технологии, но пък всеки има право да получава това за което си плаща. А задължението на доставчика е да му го осигурява.


12 Апр 2020 15:42
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 148 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®