Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 18:55



Отговори на тема  [ 291 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Следваща
Булсатком скоро с нов собственик? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Е как какво, да му се плаща хостинга. А иначе служителите и без това взимат заплата във фирмата, модерацията тук им е про боно! :D


04 Апр 2019 23:49
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Хостингът така или иначе се плаща за сайта, а форумът колко трафик да върти, така че моля да не си говорим глупости...


05 Апр 2019 09:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Нещо не се разбрахме, не са необходими много усилия и средства за подръжка на форум, особено на този. Просто иронията не се усеща при писането! :D


05 Апр 2019 13:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
една допълнителна усмивка и нещата си идват на мясото :D :D :D


05 Апр 2019 14:54
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Ако ще инвестират само в кабел, да инвестират в една кабелна. Защо им е сателитен оператор, при това с толкова много дългове? Ако искат сат. оператора заради многобройните му абонати, то щат нещат, трябва да инвестират в сат тунери, защото много от тези абонати са в чужбина и по селата. Или тях ги ебас :D Хората са измислили и комбинирани устройства за иптв и сат тв.

Форумът пък е последното нещо, което би им пречило !!! И няма смисъл да го коментираме това, защото то още не е сигурно кой ще е инвеститорът, камо ли той от сега да е мислил за форума. Негативно за форума могат да мислят само бивши абонати, които сега са на кабел, т.е. не им трябват повече тунери и мразят този форум, по простовати причини.

Много пъти съм казвал, че тук във форума повечето пъти говорим хипотетично, защото не сме му в главата на г-н Генчев. Но пък имаме очи, уши и ум и когато виждаме нещо, можем да си направим логическо заключение.
Ето напр. - какво заключение трябва да си направим от факта, че темата "България сат 1" е изтрита от форума на БСК :?:

В темата от Капитал, се говори предимно и само за пари. Мислех да им драсна малко техническа информация за калпазаните, които позиционираха спътника на 1 гр. и насочиха антените от там да покриват Каспийско море, но защо да им давам акъл без пари :D


05 Апр 2019 18:17
Профил

Регистриран на: 01 Окт 2015 15:03
Мнения: 1
Отговори с цитат
vhr написа:
случка от днес :D

мой приятел продаващ телевизори
идва клиента при него консултира го избира си ТВ който е само с HDMI
момчето го пита на кой оператор ще гледа клиента казва булсат

казва на клиента да отиде първо в офис на булсат и да пита дали ще му дадат HD приемник

връща се по-късно клиента и търси друг ТВ с чинчове
понеже му казали че няма никакъв шанс за HD приемник и да си избере друг телевизор :lol: :lol: :lol:

булсат вие сериозно ли???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Аз след 9 години дочаках доста по-изгодна конкуренция за ТВ + интернет и от Февруари вече не плащам на Булсата... Казаха ми, че ако познавам някой, който иска да ползва оборудването мога да го прехвърля към него :D В първия ми договор пише, че след изтичането му оборудването става собственост на абоната, само че в последствие съм заменил СД приемниците със ХД и в протокола пише, че те се предоставят за ползване и после се връщат на оператора (уж ги заменям и се предоставят за ползване, пък плащам по 58 лева за приемник :shock: :shock: :shock: ) Иначе мисля, че са им достатъчни 9 години на максималния пакет с основен и три допълнителни :roll:


08 Апр 2019 20:23
Профил
Аватар

Регистриран на: 05 Апр 2009 14:33
Мнения: 367
Местоположение: София
Отговори с цитат
Добре, само не разбрахме нас какво ни интересуваше това? :D


10 Апр 2019 10:43
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Rambo написа:
Добре, само не разбрахме нас какво ни интересуваше това? :D
Що бе, няма лошо, нека си излее душата човека, изглежда много горчивина му се е насъбрала.


10 Апр 2019 13:29
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Rambo написа:
Добре, само не разбрахме нас какво ни интересуваше това? :D


Мисля, че това :D

"Казаха ми, че ако познавам някой, който иска да ползва оборудването мога да го прехвърля към него"

При тази липса тире недостиг на приемници, мисля, че е далавера голяма.


10 Апр 2019 13:30
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
redchampions написа:
Мисля, че това :D
"Казаха ми, че ако познавам някой, който иска да ползва оборудването мога да го прехвърля към него"
Колегата да ги пусне за продажба из продавалниците. Аз от там си купих 3 броя ZHD210 (по 50 лева бройката). Щях сега да му ги изкупя, ако не бях достигнал максимално допустимия брой от 4 приемника.


10 Апр 2019 13:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Към сегашния собственик - канал "ID" от две седмици няма звук на Фюжън бокса :evil: Моля проблемът да се предвижи към техническия отдел !!!


12 Апр 2019 11:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
vanderel написа:
Към сегашния собственик - канал "ID" от две седмици няма звук на Фюжън бокса :evil: Моля проблемът да се предвижи към техническия отдел !!!

IDx e ac3 5.1ch аудио, просто махни да ти пассва аудиото, от настройките на бокса. Явно щом не ти работи, TVто не ти поддържа този кодек. Ако ползваш бокса през AV ресийвър, изписва кодека, имаше още един немски канал с този кодек.


12 Апр 2019 11:28
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
На моя Фюжън канал ID Xtra (поз.419) има звук, не знам защо, но си работи нормално.


12 Апр 2019 11:58
Профил

Регистриран на: 11 Май 2011 14:26
Мнения: 36
Отговори с цитат
При мен работи звука, но не може да се регулира, постоянно е усилен. След като изключих пассването се оправи.


12 Апр 2019 14:04
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
XaMaB написа:
IDx e ac3 5.1ch аудио, просто махни да ти пассва аудиото, от настройките на бокса. Явно щом не ти работи, TVто не ти поддържа този кодек. Ако ползваш бокса през AV ресийвър, изписва кодека, имаше още един немски канал с този кодек.
Както винаги се появяваш точно навреме :D Благодаря ! До сега не беше се налагало да изключваме тази функция. Ако се оплачат и други, че нямат звук на ID и на националния немски канал ARD, ще трябва да го обясним в някоя техническа тема.
Поздрави !!!


12 Апр 2019 15:04
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 291 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®