Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29 Мар 2024 17:49



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
ПЕТЪР РИЗОВ 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Правя тази тема, защото имам чувството, че г-н Ризов никога не е влизал в този форум. Ако случайно влезе, името му да му привлече вниманието и да я отвори.
Първо - да му споделя, че този форум има 16 годишна история. Все още има хора и в момента с регистрация от 2007 г. Форумът имаше и пак може да има огромен авторитет. Това не е Фейсбук. Разликата е огромна г-н Ризов. Тук няма да прочетете реплики от рода: - Идиоти такива, аз съм си платила, а вече две седмици не гледам.
Тук хората задават конкретни въпроси, спазвайки добрия тон и съответно получават РЕАЛНИ отговори.
На снимката изглеждате разумен човек. Не вярвам, след като попрочетете малко из форума, да не видите разликата и да не оцените труда на потребителите тук.
Няма как да Ви изразя с точни цифри заслугата на форума през всичките тези години. Само един пример - имате ли си на представа колко литра гориво, време и пари са спестени на формата, само за това че проблемите на стотици потребители са решавани тук, а не се е налагало отиване на място на техническата кола.
Как обаче тази техническа кола да помогне на хората в чужбина.
И тук може да си помислите, че услугите на фирмата са за територията на БГ, и че Вие не носите отговорност за изнеслите на своя глава техника зад граница. Да но таксите ... Точно таксите на тези хора са предплатени за по година напред и Вие с охота ги прибирате.
ОК, оставете ни тогава ние да ви свършим тази работа.

Молим да ни съдействате и да качите препратка в сайта на БСК към този форум. Ние не сме собственост на Генчев и на Заека. Няма да ви съдят за нас. По-скоро ние трябва да ги съдим тях.

Сигурен съм, че няма човек тук, който да не е търсил помощ от различни форуми. Било то на автомобили, различни професии и услуги, майки и пр. Както и в Ютуб.

Ще ви дам и един специален пример с този форум - от техн. отдел на БСК са ми доверявали лично, че години наред форумът е бил тяхно спасение в по-заплетените случаи на абонати в чужбина. Как да му или още повече - как да ѝ обяснят на къде и как да завърти антената в гр. Орхус напр. Ами - никак ! Такива абонати още от създаването на фирмата са препращани да четат и питат във форума. Там именно може да се прочете, да се направи нещо, после пак да се прочете и попита ...

Служителките по офисите също се ограмотяват технически от този форум. Да не мислите, че някой им е провеждал инструктаж. По-находчивите, съвестни и лоялни момичета са си изяснили как така телевизията стига до домовете на хората, именно от тук. С премахването на форума от сайта си Вие ощетявате и собствения си персонал - техници и офис служители.


Телекомите нямат форуми защото там биха влизали само псувни по техен адрес.

Г-н Ризов, Була е друга бира. Поне беше, преди да дойде Станислав и сега - Вие. Да и ние вкл. и аз сме си изпускали нервите от нечие безхаберие. Със сигурност обаче всички критики са били градивни.

Възстановете препратката. НИЕ НЕ ВИ ПРЕЧИМ :?

Ще ви поздравя след това .


Прикачени файлове:
Image_13922015_40_0.jpg
Image_13922015_40_0.jpg [ 8.21 KiB | Прегледано 1884 пъти ]


Последна промяна vanderel на 02 Юли 2023 16:47, променена общо 3 пъти

02 Юли 2023 15:39
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
https://www.24chasa.bg/mneniya/article/13921904


Изпратено от моят Galaxy A52s 5G с помощта на Tapatalk


02 Юли 2023 15:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 12 Фев 2011 14:52
Мнения: 163
Местоположение: Italy
Отговори с цитат
https://nova.bg/news/view/2023/07/14/41 ... %B8%D1%8F/


Изпратено от моят Galaxy A52s 5G с помощта на Tapatalk


15 Юли 2023 05:17
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 01:04
Мнения: 25
Местоположение: София
Отговори с цитат
Iliyan N написа:
https://nova.bg/news/view/2023/07/14/41 ... %B8%D1%8F/

Бравус ! Страшна работа - 300К приемника за 2 месеца. След още 2 през Септември ще са сменени всички стари приемници и проблем все едно не е имало. Започва се на чисто към светлото бъдеще.


18 Юли 2023 23:34
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®