Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28 Мар 2024 22:56



Отговори на тема  [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Следваща
Нови цени 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2012 18:29
Мнения: 110
Отговори с цитат
peterkk написа:
Преди малко платих в офис за м.декември. Цените са си старите.

Я покажи касовата,защото и аз вчера платих и цените са други.


01 Дек 2017 16:56
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 22:05
Мнения: 39
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Хахаха е няма такова дружество като Булсатком....днес минах да си платя Спорт + за декември и специално питах за премиума, "Вярно ли е че цената е 15,80" и ми казаха: "Да от 1-ви декември е така" и сега като чета колегата как платил на старата цена....е неееее ще падна вече....:))))))

Като се зачета в проблемите на хората с техниката, техниците и обслужването из офисите, то при мен си е някакъв рядък късмет до този момент с обслужването от страна на фирмата.....

Иначе поздравления за колегата платил на по ниската цена :)


01 Дек 2017 17:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 14:56
Мнения: 89
Местоположение: София
Отговори с цитат
gogobg написа:
peterkk написа:
Преди малко платих в офис за м.декември. Цените са си старите.

Я покажи касовата,защото и аз вчера платих и цените са други.



Платих в офиса до Била-Младост.

Прикачени файлове:
IMG_20171201_162919_HDR.jpg
IMG_20171201_162919_HDR.jpg [ 61.38 KiB | Прегледано 10840 пъти ]


Да видим и Вие какво сте платил.


01 Дек 2017 17:44
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
gogobg написа:
Я покажи касовата,защото и аз вчера платих и цените са други.

Сега е редно да покажеш твоята.
Аз ще искам да ми снимат моята и довечера ще пиша.


01 Дек 2017 17:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Нова е цената на допълнителните пр-ци - от 2,30 вече е 2,40 ! Само това :!: Казах в другата тема - майната му на инфото в сайта. Този път са казали - хоп, преди да скочат :wink: :D Като става въпрос за бъдещо увеличение, редно беше да са написали от кога влиза в сила. Но нали е много сложно - пропуснали са го Аха да ги похвалим, че този път са информирали абонатите си, ... и пак дръвце :(


01 Дек 2017 19:29
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
Само да допълня - нета на 50 мегабита е с левче нагоре.


01 Дек 2017 19:52
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Бавно и полека - днес 2-ри дек. най-вероятно системата ще прехвърли на цените от сайта, но не всички. Допълнителните ще станат съответно - тунер-2,90 и бокс-2,40. Премиумът обаче ще удържи позициите още 10 дни на 14,80, след което ще порасне на 15,80 :(


02 Дек 2017 13:14
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Е, добро утро. Нали затова са сложени цените на сайта.


02 Дек 2017 14:05
Профил

Регистриран на: 07 Ное 2013 14:59
Мнения: 46
Отговори с цитат
Ръководството на Булсатком поздрави своите клиенти с настъпващите празници


Прикачени файлове:
640_fff43a2db0f7abc7ef817df6ae49be1b.jpg
640_fff43a2db0f7abc7ef817df6ae49be1b.jpg [ 33.22 KiB | Прегледано 10438 пъти ]
02 Дек 2017 18:46
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 22:05
Мнения: 39
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
И все пак факта, че се пипа цената на Премиума който е свързан с ХД каналите, смятам че това ще доведе до поява на ХД....още повече че и служителите в офисите подсказват за тяхната поява...иначе няма логика да се пипа пакета в който са ХД каналите...ето аз задавам въпроса тогава защо е непроменена цената на старт пакета и стандартния....

Ще чакаме да видим...
Аз съм си дал срок до лятото когато ми изтича абонамента.....

Не ми се занимава с цялата галимация по преместване към друг оператор, но ако няма раздвижване тук, ще се прави преместване.....Мисля че загубата на Булсат от 1 абонат с два приемника и и още 1 в лицето на родителите ми пак с два приемника, не е от абсолютно никакво значение....това си личи от политиката на фирмата към крайните клиенти....Иначе при груба сметка въпросните 4 приемника носят на месец около 50 лв на фирмата и ето ти сума за един нов ХД приемник за някой абонат нов или с желание за подмяна на стар....ноо това е друга тема :)))


02 Дек 2017 19:24
Профил

Регистриран на: 09 Юни 2015 13:40
Мнения: 70
Отговори с цитат
Уважаеми абонати,
на мобилните оператори както и на телевизионните НЕ ИМ ПУКА, ча има абонати които ги напускат защото други отиват при тях. В тази област има голямо въртене и текучество на абонати и те са наясно с това. Това че пишете тук и се оплаквате от високи сметки, липса на канали или забавянето на сателита - на ръководството НЕ ИМ ПУКА! Ако искате да изкажете възмущение или оплакване или позиция пишете директно до ръководството, само така ще знаят, че има проблем!
Постоянно виждам тук абонати които все се оплакват от нещо, все се отказват от Булсат а все са тук?! Да прав се човека от предходният пост, че е голяма галимация да смениш оператора, но ако това наистина ви тежи - висока сметка, липса на канали или забавянето на лично обещания до всеки деин от вас сателит (все едно лично директора на дружеството лично ви е обещал да се случи), то оператори и конкуренция бол! Но дали там няма да има други проблеми?!
Та до хората които вечно тук мрънкат за нещо и сменят Булсат - пишете до шефовете за да знаят: Вие Иван Петров не сте доволни от това и това и т.н.!
Останалото тук е чесане на езиците, запълване на свободното време и общи приказки!
Хайде успех на всички, дано Булсат ви сбъдне всичките желания, весели коледни празници и нов работещ сателит и канали за всички!


02 Дек 2017 23:05
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 22:05
Мнения: 39
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
AnotherBoy написа:
Уважаеми абонати,
на мобилните оператори както и на телевизионните НЕ ИМ ПУКА, ча има абонати които ги напускат защото други отиват при тях. В тази област има голямо въртене и текучество на абонати и те са наясно с това. Това че пишете тук и се оплаквате от високи сметки, липса на канали или забавянето на сателита - на ръководството НЕ ИМ ПУКА! Ако искате да изкажете възмущение или оплакване или позиция пишете директно до ръководството, само така ще знаят, че има проблем!
Постоянно виждам тук абонати които все се оплакват от нещо, все се отказват от Булсат а все са тук?! Да прав се човека от предходният пост, че е голяма галимация да смениш оператора, но ако това наистина ви тежи - висока сметка, липса на канали или забавянето на лично обещания до всеки деин от вас сателит (все едно лично директора на дружеството лично ви е обещал да се случи), то оператори и конкуренция бол! Но дали там няма да има други проблеми?!
Та до хората които вечно тук мрънкат за нещо и сменят Булсат - пишете до шефовете за да знаят: Вие Иван Петров не сте доволни от това и това и т.н.!
Останалото тук е чесане на езиците, запълване на свободното време и общи приказки!
Хайде успех на всички, дано Булсат ви сбъдне всичките желания, весели коледни празници и нов работещ сателит и канали за всички!


Прав си, така е. За мен лично всеки един абонат, който има очаквания е най-нормално за себе си да си постави срок на търпимост когато има основателни претенции за определена услуга от оператора, особено когато е прочел и официални изявления на ръководни фактори в Булсатком и тези изявления са го подтикнали към обвързване за по-голям период. Смятам, че най-малкото което е важно да се направи, е Булсат да покрие поне минимално ниво от стандартни ХД канали, съпоставено с конкурентните оператори....от там нататък всичко вече е въпрос на намерения на оператора...претенции на клиенти и т.н.т. свързани с повишаване качеството на услугата. Аз съм убеден, че хората няма да мрънкат (поне повечето), ако получат тези минимални очаквания! Иначе форума е точно за споделяне на мнения, препоръки, очаквания, оплаквания (основателни) и не на последно място: чешане на езици :)))

Поздрави!


03 Дек 2017 02:44
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 21:31
Мнения: 25
Местоположение: Родината - 12HH
Отговори с цитат
Да си спомним, 2003 декември. 8) Булсатком стартира с 12 програми / без БТВ / , на цена 13лв. с ДДС. :D
Колко са сега програмите и пак за 12.80. :cry:
Страшно увеличение за допълнителните приемници дето единия е в странство, единия по камиони и каравани а третия по роднини и вили. :lol:


03 Дек 2017 18:10
Профил

Регистриран на: 02 Ное 2011 20:32
Мнения: 489
Отговори с цитат
Alexander написа:
Иначе форума е точно за споделяне на мнения, препоръки, очаквания, оплаквания (основателни) и не на последно място: чешане на езици :)))
Браво колега, взе ми думите от устата. Считам, че точно за това са форумите - да общуваме, да си разменяме мнения, препоръки, лайфхакове и врътки свързани с Булсата, да си "поплачем в жилетките" и въобще си "начешем езиците" едно хубаво, та да ни олекне :D . Никого не задължаваме да ни чете и на когото не му харесва, просто отминавайте нататък без да спирате, та те така.


03 Дек 2017 18:16
Профил

Регистриран на: 08 Май 2008 19:08
Мнения: 27
Отговори с цитат
То голямо увеличение,голямо нещо.Повечето от Вас мрънкалниците дават всеки ден по 5лв само за цигари,ама видите ли 1лв е много.


04 Дек 2017 08:33
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®