Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 24 Апр 2024 07:17



Отговори на тема  [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Следваща
Нови цени 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
QD_Sat когато се доближите до подобно на това качество ела пак да защитаваш Булсатком и увеличението на цената . Нито по кабел нито на сателит можете да предложите подобен звук и картина към настоящият момент. И за да съм обективен никой сателитен наш оператор не може да го предложи. В сравнение със другите 2 оператора Булсатком е със най бедното съдържание на HD канали на сателита. Най ниското качество на спортни канали отново на сателита. Най бедното съдържание на филмови канали . IPTV услугата е със най не стабилното и ниско качество от към канали и клиентски приемници. От 5 проекта за 3 години имате 2 готови на 60%. Бяхте си оператор ориентиран към пенсионерите и ще си останете пак оператор за пенсионери. Добре,че във форума има 2-3 ентусиаста дето дават съвети на хората за ежедневните им проблеми със дъртото ви клиентско оборудване. За 1 година не съм видял един модератор да е влязъл и да е помогнал на някой със съвет или конкретна информация. По триенето на мнения и теми имате 18 но ако е да се помогне на абоната от който ви зависят заплатките ви мързи и 3 изречения да напишете. Същия е съпорта и на телефоните и на чата и във офисите из страната. Бях ви абонат от 2005 до 2017 със кратко прекъсване но вече никога няма да се върна при вас ако ще да имате и 15 спътника. Отношението ви към клиента е под всякаква критика и не се е променило и на милиметър през годините.
Изображение

Влизаше по едно време един индивид дето пишеше как щяяло да има приложения за Самсунг,за LG за Панасоник телевизорите. Платихте на някакви леваци да ви направят едно приложение за Самсунг и след като се оказа ,че и Самсунг вече ви отсвириха и не желаят да добавят приложението ви за новите си модели и там спряхте развитето и пича изчезна от форума като на стара жена цикъла.Свалихте качество защото се оказа ,че не сте си свършили работата като хората и ви счупиха шейпърите от трафик разни продавачи на китайски боксчета в продавалниците. И във момента ви трошат зъбите чрез Коди защото ви домързя да направите по 1 официално приложение за Windows,Linux и Mac OS както е практиката при другите оператори.


05 Дек 2017 15:23
Профил

Регистриран на: 08 Май 2008 19:08
Мнения: 27
Отговори с цитат
Аууу,някои хора си нямат работа.Знаеш ли колко пари струва целия пакет от снимката ти ?
Ако тази цена ти я съобщят ще ревеш като магаре из форума.


06 Дек 2017 13:07
Профил ICQ

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Бе при 50 евро или паунда надница на ден не е много скъп пакета да ти кажа. Да не говорим ,че кака Шер го дава за 10$ със още 6 други спътника и пакети от Европа и Русия. Та избор винаги има дали да ходим на концерт на Шер или да го гледаме със операторска карта.


06 Дек 2017 15:20
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
AlkatrazBG написа:
Бе при 50 евро или паунда надница на ден не е много скъп пакета да ти кажа. Да не говорим ,че кака Шер го дава за 10$ със още 6 други спътника и пакети от Европа и Русия. Та избор винаги има дали да ходим на концерт на Шер или да го гледаме със операторска карта.

То и като обереш банка, профите е по-голям.... Да ти имам мисленето извратено. И кака ти като за 10$ дава, що си постнал немския SKY :D Я кажи, че е интересно....


06 Дек 2017 15:31
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Защото го гледам за 10$ бе Хамав . Ти за 16 лева можеш ли да го гледаш ?


06 Дек 2017 15:36
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
AlkatrazBG написа:
Защото го гледам за 10$ бе Хамав . Ти за 16 лева можеш ли да го гледаш ?

Ти и за 30 няма да можеш да гледаш английския :) . Идеята пич е, че мнгого хейтвате а реално не сте направили и 1% от това, което други хора правят, без дори да го оповестяват. То саталити падаха к'во ли не. Питам те като пишеш такива постове ТИ какво направи :) иначе немски SKYs BEIN и тнт са лесна работа. Няма как да сравняваш Германия с България по ред причини, които ако не са ти ясни, лошоо...

ps: ето сега много ли съм велик :lol: :lol: :lol:
Изображение


06 Дек 2017 16:00
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Идеята на поста ми беше да се види качеството на самия канал а не дали е Скай или който и да е друг спортен. Само не ми казвай,че няма пари за камери дето да снимат мачовете със качество и после ,че нямат капацитет оптиките да предавеат това качество на абонати и оператори. Не да ми редите по 30 канала на 1 транспондер на сателит за 200 милиона евра и да си мислите ,че сте много качествен оператор. И понеже Българите са втора ръка клиенти според Булсатком пуснаха за Сърбия пакета па макар и тестов. Иначе сме се бием в гърдите ,че сме Българска компания ама лижем сръбски дупета за да им завладеем грамадния пазар от 100 000 абоната най много.


06 Дек 2017 16:31
Профил

Регистриран на: 19 Апр 2011 12:43
Мнения: 104
Отговори с цитат
Прав си!
Истината за повечето неща на тази планета е някъде-никъде в огледалната лъжа, каквото и да означава това!!


06 Дек 2017 16:57
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
AlkatrazBG написа:
Идеята на поста ми беше да се види качеството на самия канал а не дали е Скай или който и да е друг спортен. Само не ми казвай,че няма пари за камери дето да снимат мачовете със качество и после ,че нямат капацитет оптиките да предавеат това качество на абонати и оператори. Не да ми редите по 30 канала на 1 транспондер на сателит за 200 милиона евра и да си мислите ,че сте много качествен оператор. И понеже Българите са втора ръка клиенти според Булсатком пуснаха за Сърбия пакета па макар и тестов. Иначе сме се бием в гърдите ,че сме Българска компания ама лижем сръбски дупета за да им завладеем грамадния пазар от 100 000 абоната най много.

Ти май не си наясно, чий е този сръбски оператор :)

ps: И престани с това вие :) Просто този форум е пълен с имба разбирачи, които освен да сервират храна е хубаво да се огледат в огледалото преди това ;)


06 Дек 2017 16:58
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 22:05
Мнения: 39
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
Той човека е наясно чия собственост е сръбския оператор, но аз ли само виждам идеята му, че сърбите са приоритетни пред нас. Демек един собственик пък различен аршин :wink: Така тълкувам мнението на човека, може и да не съм прав :wink:


06 Дек 2017 17:15
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Александър правилно ми е прочел и разбрал поста но ти както винаги се правиш на по-гламав от колкото си в действителност.
Поларис е клонинга на Булсатком за Сърбия. Собственика е един и същи и на двете компании. Максим Заяков сам си каза ,че има за цел да се наложи на сръбския пазар във едно от интервютата , но не мислех,че ще пренебрегне нас за сметка на комшиите. Излиза пред медиите и заявява със високо вдигната глава как абонатите от България щели да гледат повече и по качествена телевизия и след 4 месеца клонира транспондери от Helas 2 на 3 със същото качество и количество а на новия спътник се качват каналите от дъщерната му компания за Сърбия и региона. Излиза ,че тамошните 10 - 20 хиляди абоната са по важни от нас дето сме 15 пъти повече като бройка и приход за компанията. И за капак 5 дена преди увеличението а по Общи условия срока е 7 дни вдига и цената на някой услуги за крайни клиенти. И се наложи да се информираме от уста на уста и от форум на форум за това увеличение. Интересно ми е пенсионерите и въобще абонатите дето не знаят къде да влязат как ще реагират като на касата им кажат за новите цени ? Я като сме толкова добри комшии да вземем да се договорим със Лепа Брена за пакета на Пинк викам аз . Поне да има бой ,клецане и сръбска музика на корем :) Поне музика имат хубава и това им е най ценното в целия пакет, и на Лепа Брена и на Драгана Миркович на каналите. Спортната им Арена със 3 мегабита да си я гледат те викам аз :)


06 Дек 2017 17:28
Профил

Регистриран на: 19 Апр 2011 12:43
Мнения: 104
Отговори с цитат
Абсолютно точен анализ на ситуацията в първо лице, което би трябвало да означава:
- Първо в България, скоро и за другите, но вече писах за огледалния свят на истината - каквото и да означава това.


06 Дек 2017 17:48
Профил

Регистриран на: 09 Мар 2007 22:05
Мнения: 39
Местоположение: Sofia
Отговори с цитат
AlkatrazBG доста истини каза. Аз и до ден днешен недоумявам, защо продължава тази липса на информираност към клиентите. Защо трябва от офисите да се измъква някаква половинчата информация, докато ръководни фактори мълчат ли мълчат. Най-любимото ми е "Като не Ви харесва сменете оператора". Добре, то е ясно че и това ще стане в един момент, клиентите не са мазохисти все пак и да плащат е така, защото е много красиво логото на Булсата, няма как да продължи. Изречение от рода "Като не Ви харесва сменете оператора", говори красноречиво за липса на отношение и интерес към потребности на краен клиент. Действията на фирмата от последната година много, много приличат на един оператор дето изчезна от небосклона....там също насърчаваха с такива изречения клиентите....Не казвам че Булсатком ще има подобна съдба, но определено се опитват да влезнат в това пътно платно с поведението си....

Успех все пак!
На "моят пакет" от потребители зарибени от мен за абонати на Булсат им остават още около 7-8 месеца, абонамент (родители, роднини, съседи, приятели). Търпението си има краен срок и то :) :) :) Двама вече предадоха групата с преминаване към ВивакомЯ (брат ми с два приемника и съсед с три).

Движение да има :)

Поздрави! :)


06 Дек 2017 18:21
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Случка от преди 40 минути
Влизам аз в офиса на Булсатком и ме посреща усмихната 19 годишна сладурана към 42 кила барабар с токчетата :)
Питам аз мога ли да сменя дърт основен SD за новото чудо Fusion и колко ще ми струва тая манипулация.
Касиерката:
Да господине можете да го замените срещу 9 лева и нито стотинка повече. Ноооооооо сега не разполагаме със Fusion приемници и ще се наложи да минете след 2-3 дни да проверите дали имаме в наличност.
Тоест и във моят малък град дето на 1000 човека дали и 2-ма да знаят за тая услуга няма приемници :) Така са го закършили че вече са съгласни да раздават и сливи за смет само и само да си запазят абонатите. И на тоя зор дето ги е напънал със кредити от 10 банки нямат и боксчета дето платиха един Камаз пари за реклама по медиите !!!! Абе Булсатком защо не можете да ми вземете парите ? Кога ще вляза във ваш офис и да имате налично клиентско оборудване без да се налага да обикалям околията и съседните областни градове ? Дайте по пощата да си ги поръчаме тия пусти Фюжъни или чрез някоя куриерска фирма пък вие ги активирайте дето ви е кеф. Танк може да се купи по интернет а да не може един пиклив приемник да си поръчам от София до Ловеч . Да имам желание да ви дам 30 лева и да не можете да ги вземете защото нямате ни сателитни ни IPTV приемници налични в офиса :) От 3 месеца питам във вашия офис за тоя бокс и все го нямате в наличност. И касиерката не е виновна ,че няма това и онова ми тия дето са в София и Стара Загора ,че не могат да си организират и доставките във собствените офиси като хората. Натоварете 50 приемника във една от новите си таратайки дето ги купихте и ги пръснете из Ловеч,Плевен,Луковит.Червен Бряг ей така да има за бог да прости. Та като влезе някой да си плати сметката и да види,че можете да предложите и нещо различно от сателитна телевизия. Вашата работа е се едно да вляза във месарски магазин да си купя свинско и да ми кажат да мина след 3 дена ,че прасето е още в кочината и касапина тепърва ще го коли и транжира. Иначе предлагат прясно свинско във тоя магазин :) Имаме господине нов сателит много убав ама не може да го гледате защото сме го пуснали за комшиите но пък можем да ви предложим новата ни услуга IPTV със много канали и шукаритети но и нея не можем да ви я пуснем защото нямаме у-ва за да ви го монтираме във къщи. Но да знете господие,че сме много иновативна компания и полагаме усилия и грижи за клиентите си и се стараем да им задоволим желанията. Демек на обещания и приказки сме голяма работа но на реални услуги сме гола вода. Мили настоящи и бъдещи клиенти Вие имате пари за нас но ние сме некадърни да ви ги вземем. Ей това в червено си го сложете на бюрата във офисите та като влизат хората да знаят къде са попаднали.


06 Дек 2017 18:44
Профил

Регистриран на: 19 Яну 2013 13:26
Мнения: 32
Отговори с цитат
Стига се дърляхте като стари крастави магарета. Всеки един от вас казва някаква полу истина или полу лъжа.
Не, че влизам като защитник на БС, но и на тях не им е лесно, старта на спътника се отложи с близо година, финансовото положение със сигурност не е добро, плановете са се объркали... те си знаят най-добре. Но със сигурност не им е лесно.
Сега вдигнали цената с 1 лев на основния пакет, на допълнителните приемници, на интернета... ако си върнете назад, цените от кога не са пипани, даже са намалявани за доп. приемник, интернета и и фюжън пакета, това по спомен.
И ако пресметнем текущото увеличение на база предишните цени, дали надвишава общо сумата с 2-3%?
Относно тебата БС1 защо първо започна да излъчва Поларис - разберете, че все пак още е в ТЕСТОВ период, нищо не е финално, може би на техническия отдел, и тези които се занимават с миграцията на каналите, да им е било по-удобно, първо транспондера с каналите на Поларис да пуснат - те са си като клонинг от ХС2.
Просто дишайте спокойно, въоръжете се с търпение, наближават хубави светли празници, бъдете позитивни и оптимисти! Всичко ще си дойде по местата, рано или късно! :wink:

П.П.
А на всички Именяци - да са живи и здрави!


06 Дек 2017 19:18
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: BONKOVSAT и 48 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®