Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 13:45



Отговори на тема  [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
Нови цени 
Автор Съобщение

Регистриран на: 08 Яну 2013 13:24
Мнения: 78
Отговори с цитат
Би трябвало да можеш, но с нов 18 месечен договор
Все пак трябва да попиташ и в техен офис
Ще трябва да платиш някаква сума и за bbox
преди взимаха по 40лв, сега не знам колко е
Никой не може да обясни за какво я събират,
след като нито бокса е твой, нито ти правят инсталация


27 Фев 2022 01:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
То затова "магистралата" ще им вземе клиентите!
https://www.a1.bg/a1-smarttv


27 Фев 2022 12:12
Профил

Регистриран на: 08 Яну 2013 13:24
Мнения: 78
Отговори с цитат
Като ми изтече договора за bbox мисля да минавам на Нет от А1 (300/180)
Освен ако някоя сериозна компания не купи Виваком до тогава
и да махне наглярите оттам (което не вярвам да се случи)
Сериозно се замислям да прескоча нашите телекомуникационни оператори за телевизия
по един тв бокс и плащане на някой пакет като Elemental.TV ми се струва добор решение
Надявам се скоро големите телевизии да започнат да предлагат директно платена телевизия през нет
Навремето спънка бяха кабелните мрежи, а сега при добър нет е напълно възможно да получаваме акаунт
директно към големите телевизии - БНТ, Нова и бТВ. Не знам какво чакат още


27 Фев 2022 18:29
Профил

Регистриран на: 15 Яну 2015 12:34
Мнения: 22
Отговори с цитат
Уважаеми Клиенти,

Във връзка с промяната на индекса на потребителските цени и увеличените разходи на компанията, свързани с качеството и непрекъсваемостта на услугите ни, Булсатком променя цените на месечните абонаменти за част от предоставяните услуги. Промяната на цените е в рамките на инфлационния индекс, определен от НСИ, за последните 12 месеца и ще важи за всички клиенти на Булсатком, със срочен и безсрочен договор. Новите цени ще се въведат, считано от 18.08.2022 г. и са, както следва:

1. Цената за допълнителен приемник за сателитна и интерактивна IPTV телевизия се променя на 4,99 лв., а при ползване на основен ТВ план Стандарт цената на допълнителен приемник е 6,99 лв. на месец.

2. Цената на допълнителен приемник b-box и b-boxapp се променя на 6.99 лв.

3. Цената за повторно включване на услуги, които не са били заплатени повече от 30 календарни дни, се променя на 5.00 лв.

4. Цената на допълнителен спортен пакет Max Sport Plus се променя на 7,99 лв.

5. Месечната цена за услугата ТВ се изменя, както следва:

- за план Старт се променя на 10,99 лв.
- за план Стандарт се променя на 15,99 лв.
- за план Премиум се променя на 19,99 лв.
- за план Премиум+ се променя на 24,99 лв.
- за план Премиум Фемили се променя на 29,99 лв.
- за план Премиум Екстра се променя на 33,99 лв.
- за план Супер Спорт се променя на 39,99 лв.
- за план Супер Премиум се променя на 39,99 лв
- за план Ултра Макс се променя на 49,99 лв.

6. Специални оферти за лоялните клиенти на компанията ще бъдат предоставяни при посещение на търговски център на Булсатком.

18 July 2022

За пореден път пишат измислена задна дата, за да спазят едномесечното предизвестие. Плачат за жалба до КЗП.


31 Юли 2022 08:29
Профил

Регистриран на: 19 Сеп 2012 18:53
Мнения: 386
Отговори с цитат
Какви са тия цени вече ще надхвърля 50 лв само за тв.
Ако предплатя 1 година договора за 34 лв ще ми повишат ли нещо? Ако нещо да предплатя на старите цени онлайн.


31 Юли 2022 12:54
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Направо ги зарязвайте,тия се унесоха съжалявам че в работата не минах на Неото.И виждате ли къде бият в доп приемник и спортните :(


31 Юли 2022 19:16
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Ееее то бива бива . ама чак толкова алчност от новите собственици на Була ............... нямам думи !!! Добре ,че съм изцяло на Неосат от 8.99 до 32.99 без доп. заплащане за 2,3или 4 приемник :D Над 100 ХД канала и над 200 и то със КАКВО качество ! Була наистена са откачили !!!


31 Юли 2022 21:59
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2009 11:41
Мнения: 111
Местоположение: България
Отговори с цитат
Kamen eM Tech написа:
Ееее то бива бива . ама чак толкова алчност от новите собственици на Була ............... нямам думи !!! Добре ,че съм изцяло на Неосат от 8.99 до 32.99 без доп. заплащане за 2,3или 4 приемник :D Над 100 ХД канала и над 200 и то със КАКВО качество ! Була наистена са откачили !!!


Неосат нямат ли такса за допълнителните приеминици ?!? :shock: ....Цената за 1 приемник и за 4 приемника е еднаква,така ли ?


01 Авг 2022 18:47
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Дааа и то с какъв биитреид и качество МЕЧТА ! :D :D :D Спътника си е на ЗАЯКОВ !!!


01 Авг 2022 23:04
Профил

Регистриран на: 26 Фев 2015 22:06
Мнения: 43
Местоположение: Барбадос
Отговори с цитат
adidas77 написа:
Kamen eM Tech написа:
Ееее то бива бива . ама чак толкова алчност от новите собственици на Була ............... нямам думи !!! Добре ,че съм изцяло на Неосат от 8.99 до 32.99 без доп. заплащане за 2,3или 4 приемник :D Над 100 ХД канала и над 200 и то със КАКВО качество ! Була наистена са откачили !!!


Неосат нямат ли такса за допълнителните приеминици ?!? :shock: ....Цената за 1 приемник и за 4 приемника е еднаква,така ли ?


Тяхното не е такса а се води наем. :lol: Като и за основния и за допълнителните има наем по 3 лв. Ако искаш си закупуваш приемника за 72 лв, който става за гледане само на Неосат.


02 Авг 2022 02:02
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
Kamen eM Tech написа:
Ееее то бива бива . ама чак толкова алчност от новите собственици на Була ............... нямам думи !!! Добре ,че съм изцяло на Неосат от 8.99 до 32.99 без доп. заплащане за 2,3или 4 приемник :D Над 100 ХД канала и над 200 и то със КАКВО качество ! Була наистена са откачили !!!

Ей,навсякъде сереш с твойта реклама за неото.Колко ти плащат?А относно качеството ,пак да кажа и аз:то е такова,че спряха доста гледаеми канали-от научно популярните,от детските на Никълоудиън.На доста канали звука прекъсва адски дразнещо.На всеки 30 сек.Най - дразнещо е на Дисни.Някой ще каже,аз детски не гледам.Хубаво,ама децата гледат.ИПТВ-то им и то е чудо -46 канала,от които не всички тръгват.поне последно кат го пробвах.Затова по-добре некой лев отгоре,ама да си гледаш любимите канали кат ората.
А относно съпорта им по телефона на неото-стана вече една седмица как чакам да ми се обадят от техническия отдел и да ми обяснят за проблемите по-горе.
На сайта им също никога няма да намерите информация защо нещо липсва или е спряно.
Та толкоз за неото-просто са много далече от най-добрата тв.


02 Авг 2022 09:05
Профил

Регистриран на: 12 Фев 2011 21:14
Мнения: 474
Местоположение: Малта
Отговори с цитат
Здравейте на последните 2ма. Да не ви отговарям отделно. Да закупува се еднократно 72 лева, а Би бокса 150 лева 8) И става и не спира след 72 часа, както при була . И можеш да си добавиш още спътници , например на 13 , 19, 4.8 , 7, 9 изток или о.8 запад . Тук мога и 7 запад . Със една антена!!! грубо 3000-4000 канала и си работят за разлика от Була. И за тоз дето вика ,че сера , и ми плащат . Имах Булсат 15-16 години и ако бях още с тях, още имах да чакам да пуснат почти всички БГ.канали в ХД (близо 40) !!! А звука на Disney при мен не прекъсва . И не си криви душата ,че гледаш БНТ 1,2,4 още в сд !БНТ на моменти излъчват по добра картина и от Бтв . И пак казвам никой не ми плаща . Просто съм на страната на истината. И колкото по скоро си отворим очите за по доброто толкова по добре . Но пак казвам ИЗБОРА СИ Е ВАШ ! :D :D :D


02 Авг 2022 10:48
Профил

Регистриран на: 20 Апр 2009 08:33
Мнения: 257
Отговори с цитат
Kamen eM Tech написа:
Здравейте на последните 2ма. Да не ви отговарям отделно. Да закупува се еднократно 72 лева, а Би бокса 150 лева 8) И става и не спира след 72 часа, както при була . И можеш да си добавиш още спътници , например на 13 , 19, 4.8 , 7, 9 изток или о.8 запад . Тук мога и 7 запад . Със една антена!!! грубо 3000-4000 канала и си работят за разлика от Була. И за тоз дето вика ,че сера , и ми плащат . Имах Булсат 15-16 години и ако бях още с тях, още имах да чакам да пуснат почти всички БГ.канали в ХД (близо 40) !!! А звука на Disney при мен не прекъсва . И не си криви душата ,че гледаш БНТ 1,2,4 още в сд !БНТ на моменти излъчват по добра картина и от Бтв . И пак казвам никой не ми плаща . Просто съм на страната на истината. И колкото по скоро си отворим очите за по доброто толкова по добре . Но пак казвам ИЗБОРА СИ Е ВАШ ! :D :D :D

Да,избора си е наш.Никой не казва ,че трябва да имаме 4000 канала за да сме щастливи и цял ден да зяпаме тв.Искаме кат си платим за нещо,да си го получим.
Аз съм на двата оператора,в града на БСК ИПТВ,на село-на сателит от нео.Единствените канали дето при БСК не са в ХД спрямо други оператори са бтв синема,комеди и лейди.А ако продължаваш да търдиш че звука на Дисни не прекъсва при нео-значи имаш проблеми.Или със слуха или с лъжите.


02 Авг 2022 11:07
Профил
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
juliusceaser написа:
Kamen eM Tech написа:
Здравейте на последните 2ма. Да не ви отговарям отделно. Да закупува се еднократно 72 лева, а Би бокса 150 лева 8) И става и не спира след 72 часа, както при була . И можеш да си добавиш още спътници , например на 13 , 19, 4.8 , 7, 9 изток или о.8 запад . Тук мога и 7 запад . Със една антена!!! грубо 3000-4000 канала и си работят за разлика от Була. И за тоз дето вика ,че сера , и ми плащат . Имах Булсат 15-16 години и ако бях още с тях, още имах да чакам да пуснат почти всички БГ.канали в ХД (близо 40) !!! А звука на Disney при мен не прекъсва . И не си криви душата ,че гледаш БНТ 1,2,4 още в сд !БНТ на моменти излъчват по добра картина и от Бтв . И пак казвам никой не ми плаща . Просто съм на страната на истината. И колкото по скоро си отворим очите за по доброто толкова по добре . Но пак казвам ИЗБОРА СИ Е ВАШ ! :D :D :D

Да,избора си е наш.Никой не казва ,че трябва да имаме 4000 канала за да сме щастливи и цял ден да зяпаме тв.Искаме кат си платим за нещо,да си го получим.
Аз съм на двата оператора,в града на БСК ИПТВ,на село-на сателит от нео.Единствените канали дето при БСК не са в ХД спрямо други оператори са бтв синема,комеди и лейди.А ако продължаваш да търдиш че звука на Дисни не прекъсва при нео-значи имаш проблеми.Или със слуха или с лъжите.


Доста повече са HD каналите на Неосат ,Булсата един Евроком не могат да пуснат HD ,четете си глупостите преди да ги публикувате.


02 Авг 2022 15:28
Профил

Регистриран на: 07 Фев 2020 11:34
Мнения: 138
Отговори с цитат
То Евроком е супер гледана телевизия. Няма как Неосат да има повече HD канали от Булсат. Ако искаш да почваме да ги броим. Много от каналите които други оператори не да чули ,че ги има в HD , на Булсат са HD. Примерно boomerang, cartoon network и т.н. Да не
говорим че общата бройка при Булсат е към 240 , Неосат към 190, а за.4к още не са чули


02 Авг 2022 18:25
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: edinicata и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB®