Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 10:03



Отговори на тема  [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
Нови цени 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 09 Мар 2007 13:39
Мнения: 229
Местоположение: Rudozem
Отговори с цитат
m.panayotov.82 написа:
То Евроком е супер гледана телевизия. Няма как Неосат да има повече HD канали от Булсат. Ако искаш да почваме да ги броим. Много от каналите които други оператори не да чули ,че ги има в HD , на Булсат са HD. Примерно boomerang, cartoon network и т.н. Да не
говорим че общата бройка при Булсат е към 240 , Неосат към 190, а за.4к още не са чули


Дай ги тези повече канали че ръчкам тоя спътник и не мога да ги намеря ,На Неосата са си там де.


02 Авг 2022 20:34
Профил

Регистриран на: 07 Фев 2020 11:34
Мнения: 138
Отговори с цитат
Е аз говоря за двете iptv платформи. Каналите са много повече от на сателит , функции да се гледа каквото поискаш когато поискаш ,а и вече едва ли има населено място и дом без интернет. Иначе да, ако сравняваме сателитните услуги на Булсат са по зле, но не виждам причина да се гледа сат тв в град или село с интернет при положение че 20 мегабита са достатъчни за поне 3 устройства. Сателитни чинии или на каравана ,или в гетата дето нямат достъп. В друг случай си е мъчение и стара технология според мен.


02 Авг 2022 21:27
Профил

Регистриран на: 26 Фев 2015 22:06
Мнения: 43
Местоположение: Барбадос
Отговори с цитат
Kamen eM Tech написа:
Здравейте на последните 2ма. Да не ви отговарям отделно. Да закупува се еднократно 72 лева, а Би бокса 150 лева 8) И става и не спира след 72 часа, както при була . И можеш да си добавиш още спътници , например на 13 , 19, 4.8 , 7, 9 изток или о.8 запад . Тук мога и 7 запад . Със една антена!!! грубо 3000-4000 канала и си работят за разлика от Була. И за тоз дето вика ,че сера , и ми плащат . Имах Булсат 15-16 години и ако бях още с тях, още имах да чакам да пуснат почти всички БГ.канали в ХД (близо 40) !!! А звука на Disney при мен не прекъсва . И не си криви душата ,че гледаш БНТ 1,2,4 още в сд !БНТ на моменти излъчват по добра картина и от Бтв . И пак казвам никой не ми плаща . Просто съм на страната на истината. И колкото по скоро си отворим очите за по доброто толкова по добре . Но пак казвам ИЗБОРА СИ Е ВАШ ! :D :D :D


Не сравнявай сателитния на Неосат с ипвт приемника на Булсатком.
Значи ако си закупиш приемника на Неосат и след това престанеш да си плащаш таксите, можеш да го използваш за гледане на свободни програми от други спътници. Така ли да го разбирам, че не се блокира?
Аз бях спрял за няколко месеца и приемника се беше блокирал. След плащане, се активира. При мен приемника не е купен, а нает.

Това с добавянето на други спътници е валидно и за Булсаткомския приемник. :D


04 Авг 2022 14:26
Профил
Аватар

Регистриран на: 08 Дек 2007 16:33
Мнения: 712
Местоположение: Сателитната телевизия и интернет не е за всеки
Отговори с цитат
rrrrrr-чо за да отговоря вместо Камен.
Няма по-добър или най-най сат оператор от Неосат за България.


04 Авг 2022 21:50
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
Новите цени и промоции – има ли яснота по тях?
Миналия месец посетих офис на Булсатком и служителката в него ми предложи да сключа договор с план „Супер спорт“ за 33.99лв. на месец, като ме увери, че цената на този пакет няма да се променя за целия срок (18 месеца) на договора. Днес по друг повод отново посетих офис на Булсатком и случайно попитах дали тези нови цени ще ме засегнат. Отговорът беше – ДА !?, това е почти сигурно, но ще стане ясно около 15 август. Зададох и въпрос – какви са специалните оферти за лоялни клиенти по точка 6 от съобщението на компанията – служителката не знаеше. Свързах се по тези въпроси и с централата на Булсатком, откъдето от друга служителка получих същия отговор. Това го свеждам за информация до всички, които могат да бъдат засегнати по този казус. Ще изчакам до 15 август за да науча резултата от моето питане. Ако обаче цените ми по вече сключен договор бъдат променени, смятам да сезирам всички институции имащи отношение по този въпрос, за умишлена заблуда и лъжа при сключване на договор. Предлагам всеки един засегнат да направи същото, а ако от тях има и юрист съм готов да се присъединя към колективна жалба, изготвена по всички правила от него, срещу Булсатком. Стига лъжи и манипулации. От около 15 години съм лоялен клиент на компанията и смятам, че с нищо не съм заслужил такова отношение.


05 Авг 2022 17:10
Профил
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2014 14:56
Мнения: 944
Местоположение: САМОКОВ
Отговори с цитат
Заслужил си,щом още ги траеш :D Аз оня ден щях да бия една от ВИК то,те всички в купом са за бой :D И никога не е късно :lol:


05 Авг 2022 17:56
Профил

Регистриран на: 16 Юли 2012 15:23
Мнения: 84
Отговори с цитат
Реших въпроса с новите цени за 1 година . Днес платих по старите цени важи още плащащ за десет получаваш 12 .Така до другия август няма да ги мисля новите цени.След това ще го мислим после дали ще продължим с тях.


05 Авг 2022 20:11
Профил
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2013 14:41
Мнения: 80
Отговори с цитат
monk007, в офис или онлайн си предплатил 10 за 12 м.? На все още действащ (срочен) договор ли си?


06 Авг 2022 10:38
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Мите, тези наистина се канят да не зачитат договорите, но няма начин да не са проверили как стоят нещата юридически. Намерили са някоя клауза, оповавайки се на инфлацията като форсмажорено обстоятелство... Не могат обаче с никакви оправдания да запазят абонатите си. Пл. Генчев миналата седмица загуби последното си дело и сега Предполагам, че ръководството на Була е с отвързани ръце да изтъргува фирмата. Пропъждането на абонатите обаче и в двата случая не е в тяхна полза. Така че явно толкова си могат...
Много ме е яд, че по някакъв американски/тъпанарски/ образец правят хората на простаци, като си обявяват цените да завършват на 99. Затрудняват и собствените си служители, работещи с пари... и с това само доказват, че просто копират бизнес планове, без да имат глави на раменете си... Да Ви кажа ли колко км оптичен кабел са опънали през последната година - ами колкото км магистрали направи Кирчо - 0. Купили са възможно най-евтините боксчета, ползват чужди интернет мрежи и имат наглостта да отчитат инфлацията. Не ги е срам :evil:


06 Авг 2022 11:00
Профил

Регистриран на: 16 Юли 2012 15:23
Мнения: 84
Отговори с цитат
Capricorn написа:
monk007, в офис или онлайн си предплатил 10 за 12 м.? На все още действащ (срочен) договор ли си?
Здравей вчера платих в офис питах може ли за 1г. по старите цени и платих 10 за 12мес. Не съм на договор отдавна.


06 Авг 2022 13:33
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
vanderel написа:
Мите, тези наистина се канят да не зачитат договорите, но няма начин да не са проверили как стоят нещата юридически. Намерили са някоя клауза, оповавайки се на инфлацията като форсмажорено обстоятелство... Не могат обаче с никакви оправдания да запазят абонатите си. Пл. Генчев миналата седмица загуби последното си дело и сега Предполагам, че ръководството на Була е с отвързани ръце да изтъргува фирмата. Пропъждането на абонатите обаче и в двата случая не е в тяхна полза. Така че явно толкова си могат...
Много ме е яд, че по някакъв американски/тъпанарски/ образец правят хората на простаци, като си обявяват цените да завършват на 99. Затрудняват и собствените си служители, работещи с пари... и с това само доказват, че просто копират бизнес планове, без да имат глави на раменете си... Да Ви кажа ли колко км оптичен кабел са опънали през последната година - ами колкото км магистрали направи Кирчо - 0. Купили са възможно най-евтините боксчета, ползват чужди интернет мрежи и имат наглостта да отчитат инфлацията. Не ги е срам :evil:

Ванди, прав си. Може би юридически са си оплели кошницата, но тук става въпрос за друго – подвеждаща информация и лъжа на служителите им. Ако бях информиран, че инфлацията може да доведе до промяна на цените, аз нямаше да сключа този договор. Служителката заяви, че тази цена остава непроменена ( каквато беше практиката досега ) за целия период на договора. Именно затова смятам да сезирам КЗП (Комисията за защита на потребителите), а и някои други органи, имащи отношение по този случай, ако наистина в края на месеца се окаже, че цената на пакета скочи. Така трябва да направи всеки абонат, който е излъган от компанията, защото своеволията им в противен случай ще продължат.


06 Авг 2022 16:43
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Естествено, че най-малко виновните служителки ще го отнесат.


06 Авг 2022 21:30
Профил
Аватар

Регистриран на: 17 Окт 2010 21:42
Мнения: 348
Отговори с цитат
Разбирам, че когато ми вдигнат цената е тъпо, но винаги е хубаво да се поогледаме и в отсрешната страна. Всичко се вдига, ток, горива дори и пелетите ми са с 100% отгоре, но това е полужението в което живеем към момента. Едва ли булсат, А1, Виваком и т.н.т вдигат центие за да има за повече "бЕло" и "кУрви". Всичко се отразява на крайният потребител във всеки един бизнес, независимо дали е телеком, железаиря или хипермаркет. Какато с един приятел си размишлявахме февруари месец, че през декември ако си взимал 2к то догодина ще е все едно си взимал 1к. Инфлацията и спекулациатя е адска, но в такива времена ни се е паднало да живеем :D


07 Авг 2022 00:14
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Ное 2008 23:07
Мнения: 655
Местоположение: София Младост
Отговори с цитат
Обикновено цените се вдигат, когато правиш инвестиции/освен инфлацията/! Когато само събираш, без да инвестираш, за заплати и разходи стигат 0,5-1,0 лв на абонат увеличение. Аз се съмнявам да са увеличили заплатите с тези 15 инфлационни процента, които искат от нас. Голяма част от офисите им са собствени/няма да се съобразяват с наемодател/. Ама тя жабата като видяла, че подкововот коня, и тя вдигнала крак/другите като вдигат цените, дай и ние/ Операторите поне инвестират в 5г, а була даже си премахнаха телефонията. За нови и качествени приемнци, както и за ХД канали само мечтаем, но дай да увеличим цените :lol: :lol: :lol: Лично моята чаша е стигнала почти до ръба. Оптика имат и магистралата и портокала, семейството ползва и двете услуги, вече не са монополист както преди 20г. Явно някой трябва да им каже тази подробност, че или не я знаят или са я забравили!


07 Авг 2022 13:38
Профил

Регистриран на: 11 Дек 2010 13:44
Мнения: 138
Отговори с цитат
vanderel написа:
Естествено, че най-малко виновните служителки ще го отнесат.

Дано не го отнесат те, защото днес имах разговор с една от тях. Тя ме увери, че такива са били указанията на шефовете им и те също не са знаели, че подвеждат клиентите. Също така ми каза нещо, което знаех - досега, откакто са въведени телевизионните планове (като Супер спорт и другите), цените са се запазвали при всяка корекция нагоре. Значи в скучая е валидна поговорката, че рибата мирише (и то доста силно, дори вони) от главата.


07 Авг 2022 16:33
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 342 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®