Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19 Мар 2024 09:53



Отговори на тема  [ 2760 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 180, 181, 182, 183, 184  Следваща
Булсатком IPTV box 
Автор Съобщение

Регистриран на: 09 Окт 2015 22:59
Мнения: 37
Отговори с цитат
vanderel написа:
gabrio66, при теб е проблемът. Сигурно си рестартирал боксчето и рутера ...
Разръчкай боксчето - излез от ВиФи-то и иди на кабел, без обаче да му включваш кабел. След това го изключи от контакта и го включи пак. Ще ти остане активно меню Фабр.състояние. Дай му фабрични. След това иди пак на ВиФи и рестартирай !

За рестарта си прав, тъй като местя устройството от едната стая в друга стая(стая с кабел и стая без кабел), но какво да се прави след като чакам вече над месец за допълнителен приемник който да го закачат към рутера с кабел.
Ще пробвам и указанията които си ми дал за да мога пак да гледам чрез WI-FI. Благодаря много, дано се получи!


04 Дек 2018 12:45
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2851
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
Дано! Не съм сигурен, но това е начина да му върнеш фабричните ! Иначе и да тръгнеш да го сменяш, няма от къде да получиш 35/с ВиФи/. Следващото е да го занесеш у някой приятел да го пробваш дали ще закачи през неговия рутер. Закачи ли веднъж, може и да тръгне после и у вас !


04 Дек 2018 13:26
Профил
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2013 14:41
Мнения: 80
Отговори с цитат
Привет на всички!

Тъй като много от новите модели (разбирайте излезли на пазара последните 6-12 месеца) Андроид ТВ боксове не се продават в магазините у нас, би било полезно всеки да сподели надеждни чужди сайтове, от които е поръчвал такива устройства, или пък има впечатления за подобни страници в нета. Чува се за случаи, при които след извършена поръчка и плащане хората не са си получавали боксовете...

За да е по-пълна и полезна информацията, нека се посочват името на съответния сайт (надявам се това да не се счете от администраторите/модераторите за спам, още повече при проблемите на Булсатком откъм IPTV приемници), време за доставка, имало ли е някакъв хардуерен или софтуерен проблем с устройството (ако да - какъв) и т.н.

Весело посрещане на 2019-а!


31 Дек 2018 14:28
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
https://www.aliexpress.com/item/docoole ... 4c4dbSWqcq

Този ми пристигна в събота, само с дистанционно в момента е $29. Работи идеално, но имам само една претенция: на телевизора ми с Андроид като натисна ОК ми излизат вляво 10-тина канала около моя, а по средата жанрове и канали - много бързо мога да си избера жанр и канал със стрелките. На бокса като натисна ОК нищо не се случва, на каналите трябва да им помня номерата.

Време за доставка - 18 дни.

Edit: При WiFi под 8-9 mbps и при мен насича, при 8 и нагоре и при LAN върви на пушка.


Последна промяна redchampions на 01 Яну 2019 03:46, променена общо 1 път



31 Дек 2018 20:02
Профил

Регистриран на: 06 Апр 2008 18:52
Мнения: 131
Отговори с цитат
Здравейте!
Аз си поръчах x96mini 2gb от https://www.gearbest.com.
Доставка за 7 дни. Като проблем мога да отбележа, че забива когато се гледа през Wi-Fi свързаност.

Весело посрещане на 2019г :D


31 Дек 2018 20:10
Профил

Регистриран на: 07 Окт 2012 10:53
Мнения: 113
Отговори с цитат
https://www.gearbest.com
И аз пазаря от тук, имам Tanix tx3 mini и Xaomi mi box 4 , първия за 32 $ а др. 55$ . Xaomi е с Android TV и е много по добър, препоръчвам го.


01 Яну 2019 14:35
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Техника купувам предимно от Амазон.
За Европа от Амазон Deutschland и UK. "Филиалите" на France, Italy € Spain са по-малки, с по-малко стоки. За доставка към България от Амазон.сом. Много често продукти от Европейските Амазони са по-скъпи от Амазон.сом, но пък последният не доставя към Германия или Испания, а те препраща на европейските сайтове.
Затова често от амазон.сом с доставка в България.

За Fusion TV на Андроид съм с Fire TV 4К и App BulsatcomTV

https://www.amazon.com/Introducing-Fire ... v+4k&psc=1

Гаранция 2 години от Амазон!

Бокса или флашката работи перфектно с апликацията на Булсата за Андроид, има всички важни online streaming услуги - Amazon Prime, Netflix, NBO, DAZN, Sky, Youtube...за останалите се инсталира коди или търсената от Вас апликация!
Освен това:
- 4K Ultra HD, Dolby Vision, HDR, HDR10+, HLG, Dolby Atmos


01 Яну 2019 16:00
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2016 00:01
Мнения: 162
Местоположение: село Левуново
Отговори с цитат
Здравко, Амазон както всички други компании от нейната величина подлагат динени кори на клиентите си и им дава различен достъп като ги ограничава по геопринцип. В смисъл Fire TV 4К (притежавам USA, UK & Canada) моделите, те се различават дори и на външен вид (качеството на пластмасата е различно) всеки има достъп до различни апликации например с UK версията не можеш да гледаш оригинала на HBO (USA) или HBO (Canada) които имат различно съдържание, същото се отнася и за Netflix. Въпреки това мисля, че Fire TV 4К е най-доброто на пазара погледнато от към цена/качество. Плащането на допълнителна гаранция според мен е излишно.


07 Яну 2019 18:32
Профил

Регистриран на: 23 Юли 2015 18:05
Мнения: 5
Отговори с цитат
Здравейте!
Проблемът ми е следния. При добавяне и пренареждане на канал в ЛЮБИМИ, останалите се разместват сами. Аз ги нареждам, но приемника не ги запомня. Дали проблема е в приемника?


18 Фев 2019 20:00
Профил

Регистриран на: 03 Сеп 2009 13:22
Мнения: 47
Отговори с цитат
Да попитам имате ли проблем с прекъсване на каналите? Преди време пак правеше този проблем после се оправи само. Интернета не е на Булсат, но е перфектен и няма прекъсвания при него. :)


26 Фев 2019 07:18
Профил
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 01:30
Мнения: 1927
Местоположение: EU
Отговори с цитат
Добро утро,
и моят интернет не е от Булсат и нямям прекъсвания.


26 Фев 2019 10:57
Профил WWW

Регистриран на: 03 Сеп 2009 13:22
Мнения: 47
Отговори с цитат
zdravkos написа:
Добро утро,
и моят интернет не е от Булсат и нямям прекъсвания.

Те при нас явно в Плевен нашия си доставчик реже достъпа понеже се обединиха преди с кабелната и си предлагат и телевизия и така не искат да губят клиенти заради Булсат. :D


26 Фев 2019 19:19
Профил

Регистриран на: 13 Мар 2019 12:36
Мнения: 1
Отговори с цитат
Здравейте, аз ползвам fusion, но си смених договора за интернета и оттогава бокса не открива новата мрежа. Как може да се оправи?


13 Мар 2019 12:43
Профил

Регистриран на: 10 Ное 2015 10:30
Мнения: 75
Отговори с цитат
След изключване на Фюжъна от контакта и включване, той трябва да си вземе от рутера новия адрес и да тръгне сам
Ако не тръгва, вижте дали има интернет до фюжъна. Или евентуално дали доставчика не е отрязал достъпа до Булсатком.


13 Мар 2019 15:37
Профил
Аватар

Регистриран на: 03 Авг 2011 11:47
Мнения: 102
Отговори с цитат
Marto77 написа:
Здравейте, аз ползвам fusion, но си смених договора за интернета и оттогава бокса не открива новата мрежа. Как може да се оправи?

Фюжънът с кабел ли е включен или безжично? Ако не открива безжичната мрежа, проверете дали рутерър е с настройка на определен канал или е настроен на автоматично избиране на канала (обикновено са от 1 до 13), моя Фюжън не намира безжичната ми мрежа ако рутерър е настроен на конкретен канал (последно на 13 беше като ми го направи този номер), рутерът ми е TP-Link WR941N.


13 Мар 2019 17:45
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2760 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 180, 181, 182, 183, 184  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®