Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 24 Апр 2024 04:15



Отговори на тема  [ 2760 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 184  Следваща
Булсатком IPTV box 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06 Апр 2015 10:28
Мнения: 611
Отговори с цитат
Приложението за телефоните,таблетите и компютри не струва и 1 стотинка.Това за което питаш ти е цената на пакета който гледаш сега +5 лева за другите канали във Фюжън пакета. За да го гледаш обаче тоя Фюжън ти трябва да имаш оптика и андроид бокса който не се продава още. За това ти казах и ,че няма как да го има освен ако не е 3-ти братчед със някой от директорите и не са му дали 1 бокс да го тества . Носят се слухове ,че тая година септември щяло да стартира това IPTV само за абонати със оптична свързаност.


21 Авг 2015 00:19
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2014 12:30
Мнения: 82
Местоположение: Благоевград
Отговори с цитат
Вчера техник от кол центъра ми заяви, че вече го има на места. :) Явно не само брат'чедите на директорите го ползват. ;)


21 Авг 2015 01:14
Профил

Регистриран на: 08 Авг 2015 12:59
Мнения: 1
Отговори с цитат
a.petkov написа:
Вчера техник от кол центъра ми заяви, че вече го има на места. :) Явно не само брат'чедите на директорите го ползват. ;)

За сега при брат'чеда на директора, скоро ... много скоро ... и на други места! А техника каза ли кои са тези места ... или е фирмена тайна ... да не разберем къде живее шефа и брат'чеда му? :)


21 Авг 2015 18:25
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2014 12:30
Мнения: 82
Местоположение: Благоевград
Отговори с цитат
Ще видим... :) Аз си чакам.. :)


21 Авг 2015 23:06
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Яну 2015 18:34
Мнения: 60
Отговори с цитат
iliev72 написа:
Нямам все още Fusion.Тези дни ще мина да питам за НВО и ще видя дали ги има и ще преценя дали да си взема. Макар , че в момента не виждам особен смисъл. Поне за мен де.

Има смисъл ако това от рекламата е вярно IPTV=Fusion. Качеството и неволите с легените при лошо време отпадат.....поне така си мисля де :)


22 Авг 2015 12:09
Профил

Регистриран на: 22 Юли 2010 21:29
Мнения: 100
Отговори с цитат
Този IPTV приемник Fusion , когато и да тръгне , ще трябва ли да се заменя сегашния ми приемник ZHD 210 или не ? В смисъл този Fusion комбиниран приемник ли е Сателитен + IPTV или всичко приема през интернет.


23 Авг 2015 16:05
Профил
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2014 12:30
Мнения: 82
Местоположение: Благоевград
Отговори с цитат
Само IPTV е, поне това, което аз виждам.


23 Авг 2015 20:59
Профил

Регистриран на: 07 Ное 2013 14:59
Мнения: 46
Отговори с цитат
Разговор със служителка в офис на Булсатком
-Добър ден ! В обновения ви сайт има обява за услугата IPTV и FUSION приемници. Имате ли вече от тях?
-Да, имаме от двата вида HD приемници.
-Аз ви питам за FUSION приемници.
-Какво е това?
_???...!!!.........................Дочуване и приятна работа!

Разговор с оператор на тел.0700 31919:
-Здравейте! Предлагат ли се вече някъде FUSION приемници?
-Не, все още не се предлагат.
-След като това стане вече факт, как ще се процедира с вторите приемници.
-Не мога нищо да ви кажа.
-Дочуване и приятна работа!

От проведените разговори си правя извода, че едва ли до края на годината IPTV ще стартира.


28 Авг 2015 13:26
Профил
Аватар

Регистриран на: 02 Дек 2011 16:02
Мнения: 53
Отговори с цитат
Вчера говорих с оператор и той ми каза, че от понеделник ще приемат заявки по офисите в страната, но днес реших да мина и през офис (централния в Стара Загора) и от там ми казаха, че в момента слагали САМО на абонати, които са били клиенти на Интернет Груп (сляха се с Булсат), защото за там имали устройства и сега тествали с тях, а за останалите абонати още нямали устройства и не знаели кога ще имат. На въпроса ми, кога да мина да подам заявка, ми отговориха, че нямат идея, но нямало да е тези седмици, защото не знаели, кога щели да бъдат готови у-вата?!
8 месеца чакахме - Очаквай много скоро - сега предполагам, че още поне толкова ще чакаме за изработката на у-вата!
Тъй като разбрах, че отговорни хора от Булсат следят форума, то моля ги, най-учтиво, да си оправят координацията между сайта - колцентъра - офисите, защото от трите получаваме три различни информации! В сайта пише, че се приемат поръчки, колцентъра казва - от понеделник, а в офисите казват да чакаме, щото скоро нямало да се случи случката и нямало да приемат поръчки :)
Веселба и професионализъм!


28 Авг 2015 13:45
Профил

Регистриран на: 22 Авг 2015 12:36
Мнения: 14
Отговори с цитат
Не разбрахте ли, че ще стартират на кукуво лято. Ще има да чакате и спътника им много скоро.
Нищо не могат да пуснат. ЛТЕ също ще има да почакате. Покритието ще е мармалад, пък за йптв само абонати с оптика такива са 5% от всички.


28 Авг 2015 15:55
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Ех, ако литне спътника поне половината пророци във форума се надявам да се разкарат - поне от кумова срама.


28 Авг 2015 16:40
Профил

Регистриран на: 31 Юли 2013 11:33
Мнения: 154
Отговори с цитат
А ако се взриви ракетата тогава Булсат ФАЛИРАТ.


28 Авг 2015 16:44
Профил
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2009 22:33
Мнения: 385
Местоположение: Всичко, което пиша тук се базира на строго лично мнение!
Отговори с цитат
Надявам се да нямаш достъп до нея.


28 Авг 2015 16:46
Профил

Регистриран на: 31 Юли 2013 11:33
Мнения: 154
Отговори с цитат
И аз. :lol:


28 Авг 2015 16:47
Профил

Регистриран на: 07 Ное 2013 14:59
Мнения: 46
Отговори с цитат
Atom Heart написа:
Ех, ако литне спътника поне половината пророци във форума се надявам да се разкарат - поне от кумова срама.


Това,че ще литне спътника е почти сигурно.Въпросът е кога той ще се задейства и ние потребителите ще си отдъхнем,защото като бели хора ще започнем да гледаме най-гледаемите канали в HD формат.Разбра се отново,че за IPTV ще ''очакваме много скоро'' въпреки че надписа изчезна.Ако това ''много скоро'' ще се чака и след изстрелването на спътника това ще да е около 2020 година.Имам чувството,че техническия отдел на Булсатком действа със скоростта на охлюв,участващ в лекоатлетически маратон ( 42195 метра ).Той ще финишира на светлинни години след останалите - разбирай конкурентните фирми.А дотогава ще има куп новости.Апелирам ако някой служител на Булсатком има някаква информация за пускането на IPTV,както и обвързването й с допълнителни приемници,нека го сподели във форума.Омръзна ми да гледам цапаници и да търпя подигравките на клиенти на мижави кабеларки,чието качество на картината е по-добро.Ръководството на Булсатком трябва незабавно да се отърве от всички некадърници,спъващи развитието на фирмата.


28 Авг 2015 17:39
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2760 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 184  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®