Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18 Апр 2024 14:23



Отговори на тема  [ 139 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Тестова апликация ,,Fusion TV,, за телевизори LG? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 10 Апр 2012 11:22
Мнения: 79
Отговори с цитат
колега,матриците не знам на колко места се правят но са основно 2 вида,pva и ips.Вторите са на lg.Другата основна разлика е подсветката задна и ''edge''.
Аз предпочитам задна подсветка с pva матрица,това не е lg разбира се,но това си е мой проблем.Виж ако говорим за lg трябва да дойдем до ОЛЕД ТВ ,което е друга бира(произвеждани засега само от lg и panasonic).За тв-ри виж форума setcom forum.Напр.

http://forum.setcombg.com/%D1%82%D0%B5% ... %B5-3.html

Но тука темата е за апликацията на Булсат.Не Ви трябва.Аз като имам апликация(на Панасоник)да не мислите,че може да се гледа.От 5-6 дена е кошмар.Преди това ставаше,ако не броим многобройните накъсвания.Така,че по-добре не мисли за нищо безплатно,ако не искаш да си опитно зайче...особенно ако на тебе Булсат не ти плати за това :)


18 Ное 2015 15:03
Профил

Регистриран на: 12 Окт 2015 15:33
Мнения: 26
Отговори с цитат
Вчера го гледах на телевизор самсунг на един прияте да видя как е това приложение, и накрая стигнах до извода че коди с опция самсунг предава по добре от приложението на bulsat телевизор. Поне за мен е това.


18 Ное 2015 23:01
Профил

Регистриран на: 12 Окт 2015 15:33
Мнения: 26
Отговори с цитат
И аз имам LG, имам пряко наблюдение защото съм работил в сектор черна техника и имам преки наблюдения спрямо техниката, но да не изпадаме в подробности. Иама едно нещо което пропускаш дисплейте на почти всички телевизори се правят от Самсунг включително и на LG само процесорите и софтуерат са различни, за различните модели. Всеки за каквото си е платил. Да не говорим, че Самсунг имат 100 пъти повече възможности като телевизори, схващаш ли. А и занапред според мен бъдещето ще е на IP телевизията, не на кабеларки или някакви чинии, и колкото и да не ти се иска това е действителността - Internet. Аз съм безкомпромисен и аз харесвах LG, но трябва да си го призная пред samsung не струват нищо че са от едно тесто, да не говорим пред Sony.


20 Ное 2015 04:24
Профил

Регистриран на: 12 Окт 2015 15:33
Мнения: 26
Отговори с цитат
Всичко това не е заради това че страдам че на LG го няма приложението fusion tv то даже не ме и интересува, аз си имам kodi а и през него през OS самсунг виждал ли си как бачка, а през LG ако си го пускал сам си задай въпроса. След това сам си отговори на въпроса защо на Samsung го има а на LG не.


20 Ное 2015 04:30
Профил

Регистриран на: 10 Апр 2012 11:22
Мнения: 79
Отговори с цитат
>zdravko,само за протокола
не съм сигурен,че матриците на lg се правят от Samsung.Препоръчах предния път какво да се чете.Напр. тук са описани всички матрици използвани от lg.
Нямам съмнения в автора.

http://forum.setcombg.com/lg-%D1%82%D0% ... 015-a.html

Ако говорим за Philips и Sony и някои на Панасоник,може.


20 Ное 2015 10:00
Профил

Регистриран на: 02 Дек 2009 17:32
Мнения: 161
Местоположение: София
Отговори с цитат
Това бъдеще на IP телевизията е доста далечно за нас, както всичко друго. То и електрическите автомобили са бъдещето, но колко далечно е то? За IP телевизия трябва стабилен интернет и скорост - оптики и т.н. Затова в момента на повечето места е шит. Сателитната телевизия е за отдалечени и малки населени места без други алтернативи, за такива места тя винаги ще бъде бъдещето. Просто в момента аз лично предпочитам коаксиала и да си ползвам тунера на телевизора, за да няма прекъсване, пикселизация, замръзване и т.н. и да нямам приемник. Малко такива доставчика останаха, но са все стабилни фирми. А в момента съм със сателит, защото съм така от 8 години, тогава това беше най-евтината и качествена телевизия. Местната кабеларка ми искаше 25лв за аналогова телевизия с не много добро качество, Булсата беше 14.80 за 1 приемник. Но сега всички вече предлагат цифрова телевизия и по качество на картината (разбирай вече HD канали) Булсата от първи станаха последни, или поне до пускането на новия сателит, предполагам.


20 Ное 2015 10:39
Профил

Регистриран на: 17 Ное 2015 19:23
Мнения: 6
Отговори с цитат
Добре де стига спорили за глупости приложението го има но защо не го дават вече.
Да ни го пуснат на някъв линк и да си го изтеглим .


20 Ное 2015 20:21
Профил
Аватар

Регистриран на: 14 Мар 2007 01:24
Мнения: 2853
Местоположение: Pleven/Gabrovo
Отговори с цитат
... и да си гледаме безплатно :D

По-съм склонен да вярвам, че ще спрат приложението за Самсунг, от колкото да го пуснат и за други марки. Мое си мнение, което е обосновано на фона на общата картинка във фирмата. Поне на това, което се вижда. Как е в действителност, само те си знаят. Едно е обаче да ти олабят аванта за 4 - 5 или 18 инча, друго е за 40 и нагоре.
Мисля си, че с тези приложения за електронни видео уреди, Була казаха "Хоп..." преди да са скочили. Просто с тях се афишираха на пазара като ИПТВ-разпространител. Да не изостават от конкуренцията. Да се види че и те са в играта. Все пак до изстрелването на спътника, трябва да се симулира някаква активност с цел запазване на пазарния дял или поне по-малки /допустими/ загуби. Въпреки че спътника сам по себе си не означава нищо.Важното е какво е на земята !!!

Ама как е в Европа ?! Ами то и на мултиплексите трябваше каналите вече да са поне 20, а станаха от 11 - 6. Не сме дорасли и във финансово и в морално отношение, да даваме аванта !!!


20 Ное 2015 20:32
Профил

Регистриран на: 25 Юли 2012 09:43
Мнения: 34
Отговори с цитат
zdravko7762 написа:
И аз имам LG, имам пряко наблюдение защото съм работил в сектор черна техника и имам преки наблюдения спрямо техниката, но да не изпадаме в подробности. Иама едно нещо което пропускаш дисплейте на почти всички телевизори се правят от Самсунг включително и на LG само процесорите и софтуерат са различни, за различните модели. Всеки за каквото си е платил. Да не говорим, че Самсунг имат 100 пъти повече възможности като телевизори, схващаш ли. А и занапред според мен бъдещето ще е на IP телевизията, не на кабеларки или някакви чинии, и колкото и да не ти се иска това е действителността - Internet. Аз съм безкомпромисен и аз харесвах LG, но трябва да си го призная пред samsung не струват нищо че са от едно тесто, да не говорим пред Sony.

Големи глупости си написал.LG си произвежда матриците и то не само за своите модели а и продава на други производители.Добре че вече не работиш в "сектор черна техника" за да не заблуждаваш клиентите.LG произвежда 3Д пасивните матрици докато на Samsung са активни.Почти всички други марки купуват матрици или на Самсунг или на LG.Познават се по размерите.Давам ти пример. Телевизор с 40" матрица без значение марката е с матрица Самсунг.С 42" е почти сигурно LG.Като ги продава толкова тези телевизори не ти ли направи значение че няма модел на Самсунг с 42" матрица, както няма и модел на LG с 40" матрица?SONY не произвеждат нищо а не LG.


23 Ное 2015 17:01
Профил
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2012 18:29
Мнения: 110
Отговори с цитат
Повече от половината SONY-та са с матрица на LG.Високия им клас мисля,че са със SAMSUNG но не съм много сигурен


23 Ное 2015 19:28
Профил

Регистриран на: 26 Ное 2015 19:07
Мнения: 2
Отговори с цитат
При мен в премиум приложенията се появи
надпис Идва скоро , май става въпрос за приложението на Булсата :D


26 Ное 2015 19:12
Профил

Регистриран на: 17 Ное 2015 19:23
Мнения: 6
Отговори с цитат
При мене нищо не пише в премиум приложенията нз къде го си го видял


27 Ное 2015 22:37
Профил

Регистриран на: 26 Ное 2015 19:07
Мнения: 2
Отговори с цитат
За какво да лъжа , явно си с по стар модел телевизор или не си обновил последната версия
Изображение


28 Ное 2015 12:53
Профил

Регистриран на: 17 Ное 2015 19:23
Мнения: 6
Отговори с цитат
burgas23 написа:
За какво да лъжа , явно си с по стар модел телевизор или не си обновил последната версия
Изображение

Аз съм със web os 2.0 и менюто е по съвсем друг начин и при мен нищо не пише че идва скоро а съм го актуализирал до последна версия


28 Ное 2015 14:25
Профил

Регистриран на: 08 Мар 2015 12:45
Мнения: 37
Отговори с цитат
Подобно нещо излиза и при Panasonic (а приложението на Булсат го има от доста време). Иконата означава, че все някога ще се появи ново приложение, независимо дали Булсат, или нещо друго.
Ама то с това "Очаквайте скоро"...


28 Ное 2015 14:35
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 139 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB®